Skocz do zawartości

Adventure HD


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.03.2021 o 08:23, lukimann napisał:

Czyli kolejny kanał,  który można wykupić dodatkowo w PC+ a w zamian dostajemy programy pocięte reklamami.

 

No ale to juz kwestia tego jak sobie dana platforma czy kablówka ten kanał umiejscowiła w ofercie. Przykładowo w Jambox Adventure HD jest dostępny w normalnym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.03.2021 o 07:56, PowerTV napisał:

Oczywiście nowości są dokładane do ramówki Adventure HD mniej więcej co kwartał:

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/adventure-hd-legendarne-lowy-nowa-zelandia-luksusowe-biwakowanie

W artykule jest informacja o oglądalności kanału .

0,008% raczej to słaby wynik.

Zbyt mała dostępność, słaba ramówka, przerywanie programów reklamami.?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie oglądalność 0%. Między innymi dlatego, że wybierając, co mógłbym chcieć teraz obejrzeć, na Adventure "BRAK EPG". Więc ... wybieram coś, co mi się wyświetla. A nie mówię, kiedyś, coś obejrzałem przełączając na Adventure z "czystej ciekawości". Ale brak EPG, to brak motywacji (zachęty) do przełączenia na w/w kanał. I "kółko się zamyka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adventure nigdy nie wykorzystał ogromnego potencjału, jaki sobą na początku reprezentował.  Stał się "discovero-podobny" a tym samym najki  i zupełnie bez polotu. Na dzień dzisiejszy kanał do zamknięcia.

 

Edytowane przez danielpes5
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No właśnie miałem napisać, iż już nie szarpie.

 

@PowerTV jeszcze EPG w formacie jak dla Biznes24, czy Antena HD, żeby mój CryptoBox potrafił odczytać, a nie jak na dotychczasowych parametrach Adventure, Power TV, czy Gold TV i będzie OK.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@PowerTV co to za chała z rozdzielczością 1440x1080? No i co pisałem o EPG? Tak trudno przenieść format nadawania EPG z Biznes24, czy Antena HD do Adventure?

 

Sorry, ale po raz kolejny ktoś tu nie chce słuchać tych, którzy ponoć są dla Was najważniejsi - widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, PowerTV napisał:

Nie jest to format nadawania, tylko kwestia kto jest operatorem transpondera. Jeśli operatorem transpondera jest operator platformy satelitarnej, to EPG jest z automatu na tym transponderze.

Tak a propo kiedy przeprowadzka reszty stacji na nową częstotliwość? Chciałbym podmienić przekazy na swojej liście kanałów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

23 godziny temu, SatExpert napisał:

EPG to kwestia nadawcy, bo to jest w cenie usług Telespazio. :)

Czyli będzie jak do tej pory:

W dniu 6.04.2021 o 19:09, A&G napisał:

A u mnie oglądalność 0%. Między innymi dlatego, że wybierając, co mógłbym chcieć teraz obejrzeć, na Adventure "BRAK EPG". Więc ... wybieram coś, co mi się wyświetla. A nie mówię, kiedyś, coś obejrzałem przełączając na Adventure z "czystej ciekawości". Ale brak EPG, to brak motywacji (zachęty) do przełączenia na w/w kanał. I "kółko się zamyka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2021 o 16:10, Jax napisał:

Zmieniła się ramówka tego kanału?

Jest coś ciekawego do oglądania?

Dziwna jest ramówka i jakość tego kanału a jeszcze dziwniejsze , że platforma C+ za niego pobiera dodatkową opłatę. ;-)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...