Skocz do zawartości

Adventure HD


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

No właśnie, może była sytuacja, że albo na wyłączność albo wcale... Każda platforma chce mieć coś, czego nie mają inni.

Racja "Projekt Zambezi" nie znajdzie się nigdzie ;)

 

2017-06-23_183657.jpg

 

 

 

Osobiście dla mnie to za mało, oczekuję czegoś więcej :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że oferta nc+ była dla MWE korzystniejsza, aniżeli oferta CP, stąd zdecydowali się na przedłużenie wyłączności.

Pewnie tak było, ale w takiej sprawie jak dołączenie kanału do oferty CP to wiadome było, że to Polsat chce wyjść na tym najlepiej nie koniecznie MWE. Może MWE powinnien obniżyć wymagania dla CP, a wtedy po końcu wyłącznosci w nc+ wejść do Polsatu z całą paczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak było, ale w takiej sprawie jak dołączenie kanału do oferty CP to wiadome było, że to Polsat chce wyjść na tym najlepiej nie koniecznie MWE. Może MWE powinnien obniżyć wymagania dla CP, a wtedy po końcu wyłącznosci w nc+ wejść do Polsatu z całą paczką.

 

Tylko obniżenie tych wymagań dla CP niekoniecznie musiało być korzystne dla samego MWE. Czasami skórka nie warta jest wyprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PowerTV

Skoro mowa o wyłączności w NC+ to tylko w ofercie abonamentowej. A co z prepaidem (tym dodatkowo dopłacanym) Cyfrowy Dom został już formalnie wchłonięty w struktury NC+ i negocjowanie w obecności Adventure HD w ofercie prepaid nie wymaga odrębnej umowy z NC+ ani tym bardziej z Cyfrowym Domem ?

 

Skoro kanał Adventure HD w platformie nc+ w ofercie abonamentowej jest dostępny tylko jako opcja dodatkowa (pakiet Man Pack taką też właśnie opcją jest) to raczej nie ma najmniejszych szans, aby zawitał on np. do oferty Smart HD+. Chyba, że do dodatkowo płatnego pakietu Multi+... :roll: Tutaj to już jest pole do popisu ze strony nc+. Ale jak mówię, szanse na to są raczej bliskie zeru. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szykujemy dużo nowości na trzecie urodziny telewizji Adventure HD.

Na pewno około 10 nowych programów, a może nawet i zupełnie nowa oprawa graficzna :)

Wy co jakiś czas zapowiadacie te nowości, a jak jest jakaś okazja do zobaczenia kanału, jak np. ostatnio +miesiąca dla opcji Multi Man Pack w nc+, to po włączeniu za każdym razem trafiam na programy z ubiegłych lat. Na nowe, aktualne i bieżące odcinki programu High Score też pewnie nie ma co liczyć…

 

A będzie nowe/odświeżone logo?/jakaś specjalna animacja logo? Albo coś innego.

Przy zwykłej trzeciej rocznicy to jest chyba zbędne. Co innego jakby Adventure świętowało okrągłe urodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wy co jakiś czas zapowiadacie te nowości, a jak jest jakaś okazja do zobaczenia kanału, jak np. ostatnio +miesiąca dla opcji Multi Man Pack w nc+, to po włączeniu za każdym razem trafiam na programy z ubiegłych lat.

Wykup, a potem wymagaj :cool:  :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem - cóż człowiek popełnia błędy w chwilach słabości, jedni wpadają w alkoholizm inni opłacają Adventure, ale jak Power TV olał EPG i klientów tak ja to samo zrobiłem z Power TV -jak była promocja z manpacka na multipacka i wyłączyli mi manpacka - tak chwała im za to :) podziękował za dobry uczynek NC+ 5 PLN  na piwo zostało, bo kanał nie jest warty tego oglądania - ale to już przedmówcy wskazali, a ja się pod tym podpisują obiema ręcami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie i Panie odpowiedzialni za kanał Adventure, zwracam się z uprzejmą prośbą, żeby przy nazwach programów pisać numer odcinka emitowanego, takie praktyki są w każdej stacji i ułatwiają życie widzom. Przez brak numeracji ja nic nie wiem, nie wiem czy już oglądałem dany odcinek czy nie, czy nagrać czy nie, nic nie wiadomo masakra i wstyd dla stacji premium! Druga prośba to jeśli dany program jest emitowany po raz pierwszy, to trzeba oznaczyć go jako premiera i taki łądny i przejrzysty program umieścić na swojej stronie internetowej.Numeracja odcinków mile widziana by była  też w programie na dekoderze. 

Jak zrobić taki program emisji? Otwórzcie sobie stronę Canal plus sekcja program tv.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@PowerTV

0,01 udziału w rynku w badaniach oglądalności.Słabiutko. Według artykułu na portalu Sat Kurier m in. również ten kanał niedługo może zniknąć jeśli nie zmieni się jego ramówka i sposób finansowania.

Kanał obecnie  dostępny jest u wybranych operatorów . Zasada wyłączności jak widać też przynosi mierne efekty.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...