Skocz do zawartości

Adventure HD


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Power TV, czy możesz nam wytłumaczyć, dlaczego na Adventure HD nie ma dźwięku Dolby Digital oraz oryginalnej ścieżki dźwiękowej? Sam pisałeś wielokrotnie, że nadajecie na super wypasionym sprzęcie i jesteście gotowi na emisję w UHD. Natomiast brak DD oraz oryginalnej ścieżki to obciach i nieporozumienie w dzisiejszych czasach. Nawet niszowe kanały koszmarki takie opcje oferują od dawna. A Wy na co czekacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uroki emisji satelitarnej. Takiemu małemu nadawcy nie opłaca się wykupić dużej pojemności, bo poszedłby z torbami. Liczą sobie słono za każdy dodatkowy Mb w bitrate.

 

Ja w Multimedii nie mam pikselozy. Kanał ciekawszy od choćby Discovery.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuję. Żeby miał odpowiednie środki na zwiększenie bitrate, aby było przyzwoicie, opcja dodatkowa musiałaby być znacznie popularniejsza. Większość abonentów NC+ nawet nie zdaje sobie sprawy z istnienia tego kanału. Daleko mu do popularności Discovery czy NGC. Zrobienie opcji premium za kilka zł dla garstki odbiorców, nie daje kokosów.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak żartujesz @Mr.Chiquita. Porównujesz Syrenkę do Ferrari. I co mnie obchodzi, że Syrenka jest biedna i nie ma kasy na tankowanie. Skoro Syrenka reklamuje się i obiecuje nam niesamowite wrażenia z jazdy w mega komfortowych warunkach przy droższym bilecie, a później okazuje się, że to przejażdżka w Ferrari była dużo tańsza i przyjemniejsza, a w dodatku Ferrari wiozło mnie autostradą a nie polnymi drogami jak Syrenka, to mam prawo czuć się zawiedziony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zobaczyć tę reklamę, obiecującą niesamowitą jakość na sat. Możesz podlinkować jakiś konkret? Power nigdy nie obiecywał nic takiego na satelicie. Pisał tylko o wydajnym enkoderze. Najwyraźniej on nie jest taki dobry, jaką ma opinię. ;)

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o postach na forum? Wolne żarty. :D Właśnie przeglądam historię tematu, i niczego obiecywanego ponad miarę nie dostrzegam. Każdy ma prawo uważać swój towar za najlepszy. Co w tym złego?

 

O zawartości już pisałem, ale przeoczyłeś. Dla mnie zawartość prezentuje się lepiej od popularnego Discovery Channel.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Poza tym, to że jest w takiej drobnej opcji dodatkowej, to niekoniecznie to musi oznaczać przecież kanał i treści premium.

Szukałem,szukałem i znalazłem ;)

Satkurier o tym pisał :P

1111.jpg

 

Dalej twierdzę że słabe to premium które nie jest tylko opcją dodatkową w NC+  :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyszło? Zwykły średniak o średniej jakości technicznej i prezentowanych treści z reklamami, który jest dodatkowo płatny TYLKO w nc+ ;) A pewnie tylko dlatego, bo nadawca chciał zaistnieć w HD na satelicie i nie było innego wyjścia.

 

I skoro MWE zależy na wejściu do Cyfrowego Polsatu, a jak sam Power sugerował, to chcą wejść z całą paczką. A to niemożliwe, bo wyłączność na Adventure. Nie zdziwiłbym się, gdyby właśnie ich kanały (poza POWER TV) dołączyły do Cyfrowego Polsatu do Familijnego Max HD, a Adventure wciąż byłby płatny w nc+. Chyba że renegocjowaliby umowę odnośnie dystrybucji.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat podpisanie umowy na wyłączność było wtedy bardzo dobrą decyzją. Zapewne usłyszeli od CP stanowcze "Nie", więc zamiast czekać, aż ten operator łaskawie zmieni zdanie, woleli podpisać umowę na wyłączność z NC+, dzięki czemu mieli zagwarantowane większe zyski, niż w przypadku podpisania zwykłej umowy. A może to był po prostu główny warunek NC+. Tak, czy inaczej była to wtedy rozsądna decyzja, ponieważ jako początkujący nadawca zyskali bardzo wartościową umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Chiquita, skoro pamięć masz wyborczą (przepraszam wybiórczą) i niczego obiecywanego ponad miarę nie dostrzegasz, to przeczytaj sobie choćby posty Powera z 05.08.2014, 08.08.2014, 28.08.2014. Są tam wpisy o jakości bardzo HD a nawet Full HD. Inne spełnione i niespełnione obietnice pochodzą z 03.11.2014 czy 26.11.2014. Zresztą jest ich więcej. Bądź po prostu tak dociekliwy i wnikliwy, jak w dziale o TVP. Dużo innych ochów i achów ukazało się w wielu wywiadach dla portali związanych z mediami, które udzielił nadawca kanału. Wystarczy ich poszukać. A wracając do nazywania kanału stacją premium, to nikt inny jak sam Power TV (właściciel kanału) tak go reklamował (@kingofsouth o tym dziś napisał). Natomiast porównywanie małej stacji do giganta, jakim jest Discovery jest wielkim źartem i nieporozumieniem. Nie przepadam za obecnym Discovery, ale Adventure HD nie dorasta mu do pięt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...