Skocz do zawartości

Adventure HD


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Stronniczy90

Polecamy nowość o "ptaszkach i przyrodzie" w Adventure - cykl "1000 dni dla Ziemi".

 

@Diabeu

Uważamy, że warto zapłacić 1,99zł miesięcznie za kanał HD, w którym programy nie są przerywane reklamami i dostępne premierowo na wyłączność.

To chyba tylko wy tak uważać.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał nie wyróżnia się niczym szczególnym od innych kanałów dokumentalnych dostępnych w ramach pakietu.Brak reklam to marna pociecha jak ciekawych programów nie uświadczysz.Myślałem że skoro kanał powstaje w Polsce to w końcu ktoś pokaże polskie miasta,polską przyrodę,szlaki turystyczne itd.Niestety taniej kupić gotowca niż coś wyprodukować.A takie "gotowce" mam już w pakiecie i płacić extra za kolejny nie zamierzam.Otwarte okno które obecnie trwa jeszcze bardziej mnie do tego przekonuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię ryby - wędkarstwo i łowiectwo / strzelectwo - odkąd spadł z HB TVR to płacę te 1.99 za Adventure HD, skończą się ryby (wyłącznie program z dawnego TVR wędrówki z wędką) i skończy się płacenie.

Moglibyście jeszcze zrobić EPG w takiej postaci żeby zwykły TV Japończyk z w budowanym tunerem DVB-S również ściągał z satelity jak w przypadku innych kanałów - a nie tylko dedykowane dekodery.

Edytowane przez darlen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mexykaniec

Teraz leci relacja z safari w Namibii, a już niedługo wyprawa na daniele do Norwegii. Polecamy Darz Bór HD w każdy poniedziałek o 21:10 tylko w Adventure HD! :)

Tyle że jeden Darz Bór (dostępny na Youtube) to trochę mało jak na 1,99 ;) Szkoda, że nie ma więcej programów (niekoniecznie polskich) na temat łowiectwa. Domyślam się jednak, że nie jest tak bez powodu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darz Bór w Internecie pojawia się 2 tygodnie później. Adventure HD w nc+ za 1,99zł to nie tylko kanał TV, ale także ogromna kolekcja VOD w nc+ go tv.

 

Programów wędkarskich mamy sporo więcej, niż tylko "Wędrówki z wędką". A od nowego roku dojdą jeszcze co najmniej 2 nowe, bo wędkarskie serie mają u nas zawsze bardzo dobrą oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, ale nie wszyscy nadawcy udostępniają tak dużo VOD, jak my. Mamy więcej VOD, niż Discovery, History i H2 razem wzięte :)

 

Niektóre polskie programy powtarzamy, aby wyrobić kwoty z koncesji. Nawet filmowy kanał premium dość często musi w nocy puszczać Killerów Dwóch itp. W każdym tygodniu znajdziecie jednak na naszej antenie sporo premier polskich i zagranicznych. Powtórki programów polskich i europejskich są głównie ze względu na limity KRRiT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Power TV, przejrzałem Waszą ofertę i z bólem serca stwierdzam, że nie ma w niej dla mnie miejsca. Kompletnie mnie nie interesuje i są zdecydowanie lepsze stacje od Waszej a nie są płatne.

Nawet więcej oglądam programów na Polsat Play i Polsat Play przewyższa merytorycznie Waszą stację.

1.99 zł to zabójstwo dla Was i pewnie zrobiliście otwarte okno by przyciągnąć widzów bo statystyki sa słabe, ok szanuje to, ale ramówka naprawdę kiepska jak na kanał dodatkowo płatny.

Edytowane przez stronniczy90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Adventure HD jest dodatkowo płatny tylko na platformie nc+.

We wszystkich sieciach kablowych: UPC, Vectra, Inea, Toya i prawie 100 innych kanał Adventure HD jest normalnie dostępny w pakietach, często tych tańszych.

 

Jednakże naprawdę sporo osób zamówiło kanał za 1,99zł na platformie nc+ i są to wyniki naprawdę ładne, rosnące z każdym miesiącem.

I tak samo my z każdym miesiącem rozszerzamy ofertę programową o nowe pozycje. Kończymy emisję relacji z safari w Afryce, a zaraz rusza relacja z polowania na renifery w Norwegii. Teraz wybieramy nowości programowe na początek 2016 roku. W Adventure HD będzie więcej wędkarstwa, przygód i podróży.

 

Tak naprawdę dopiero teraz po wejściu do sieci Vectra osiągamy wystarczająco duży zasięg techniczny Adventure HD, aby mieć duże grono widzów i dostarczać Wam jak najlepsze programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale większość rzeczy macie dla fanów wędkarstwa, polowania zwierzyny, itd.

Do mnie to nie trafia i zakładam, że to nie Wy, a dojne nc+ zażyczyło od Was wyłączności oraz opłaty 1.99 zł.

Tak samo z Eleven, Mirosławski mówił, że chcą być dostępni wszędzie, ale pewnie nc+ postawiło warunki, wyłączność ale dodatkowo płatni jesteście. To samo jest u Was.

 

Opamiętajcie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A EPG jak nie było tak nie ma dla odbiorników TV z wbudowanym tunerem DVB-S2 -  to chyba nie jest trudne żeby EPG działało wszędzie - na innych kanałach działa cacy, to może dajcie jakiś Teletekst żeby można było szybko sprawdzić co jest w danej chwili nadawane - bo tak to trochę nie fair zważywszy, że pieniądze są wzięte.

Edytowane przez darlen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dedykowane dekodery to porażka, natomiast większość innych kanałów z oferty operatora (oczywiście są pojedyncze wyjątki jak Adventure) posiada poprawne EPG na niededykowanych dekoderach - w jakiś sposób można to uzyskać, proszę nie tworzyć spychologii, tylko posiadając wiedzę, że coś może być nie tak zawsze można szepnąć słówko operatorowi aby rozwiązał problem. Zwykłego klienta operator z marszu oleje, natomiast Was może posłucha - to jest w Waszym interesie również, po prostu nie wiedząc co jest nadawane - kanał się ogląda tylko jak gdzie indziej są reklamy - wiem, wiem ,że sporo jest reklam ale i sporo jest kanałów bez reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV

 

Szybkie - to są przyciski na pilocie EPG lub Teletekstu - jedno szybkodziałające niezawieszające się urządzenie TV i jeden prosty w obsłudze, szybki pilot i jeden klawisz info lub z zaprogramowanym numerem kanału lub automatycznie pojawiająca się informacja przy przełączaniu/włączaniu kanałów. Strona w sieci wymaga już drugiego urządzenia bądź wciśnięcia kilkakrotnie większej liczby klawiszy - a to już nie jest szybkie.

Edytowane przez darlen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...