Skocz do zawartości

Adventure HD


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że nie startowaliście w konkursach na dvb-t,zwłaszcza z tym kanałem dziecięcym który chcecie uruchomić :wink: Ja życzę wam dalszego rozwoju i większej ilości kanałów od was,ale nie muzycznych :wink: Polskie firmy powinny się rozwijać i wypchnąć zagraniczne badziewie z rynku.Ja to bym zrobił pakiet na waszym miejscu w przyszłości z podstawowymi kanałami i waszymi sprzedawane w stylu tnk SD,to było by coś :mrgreen:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz tego kanalu nawet gdyby byl za darmo, to nie ogladam. Zapowiadali sie dobrze, ale jakosc techniczna, i rozwoj ramowki sa niedostateczne. Za duzo łowiectwa i dalej stare strongmany (w ogole nie wiem po co one sa). Zenada.

Edytowane przez moqu'ai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten kanał w promocji za darmo i szczerze przy aneksowaniu umowy gdyby dawali na całą umowę dalej za darmo to bym prosił o niego bo czasem coś ciekawego tam znajdę, ale nie na tyle często by płacić.Tak samo H1 i H2 mam w CP w pakiecie bez dopłat.( wiec w NC+ nie mam zamiaru dopłącać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas bronimy swojego kanału, ale wczoraj był dzień wolny od pracy :)

Spójrzcie na naszą antenę. Strongmenów nie nadajemy od długiego czasu. Teraz skupiamy się na programach dokumentalnych, bo tak plasowany jest nasz kanał. Produkcje o sportach ekstremalnych nie sprawdziły się w Adventure HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power TV.

Lubię filmy historyczne i dokumentalne o ptaszkach, o przyrodzie. Nie lubię zbieraczy, wedkowania, biegania ze strzelbą po lesie.

 

Podaj mi konkretne tytuły to zobaczę, ogarnę. Macie takowe? Coś z historii gdzie nigdzie nie było? Coś z przyrody o ptaszkach lub piękno przyrody, które również nigdzie nie gościło?

 

Jak wspomniałem wedkowanie, zbieractwo, wojny magazynowe odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas bronimy swojego kanału, ale wczoraj był dzień wolny od pracy :)

Spójrzcie na naszą antenę. Strongmenów nie nadajemy od długiego czasu. Teraz skupiamy się na programach dokumentalnych, bo tak plasowany jest nasz kanał. Produkcje o sportach ekstremalnych nie sprawdziły się w Adventure HD.

Jak chcecie bronić swojego kanału to zmiencie umowę z nc+ tak aby wasz kanał był dostępny bez dodatkowych opłat w jednym z podstawowych pakietów (Comfort+, Extra+). Bo na tę chwilę nie prezentujecie niczego takiego za co warto by było dopłacać nawet te 1,99zł.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Diabeu

Uważamy, że warto zapłacić 1,99zł miesięcznie za kanał HD, w którym programy nie są przerywane reklamami i dostępne premierowo na wyłączność.

Reklamy to dla mnie nic niezwykłego, dzięki dekoderowi PVR i tak przewijam je w kilka sekund. Premiery jak premiery. Znacznie ciekawsze w podobnej tematyce znajduje na innych kanałach również w HD, a jak pisałem wcześniej reklamy po prostu przewijam. Ale skoro pasuje wam taka dystrybucja to już wasza sprawa. Ja złamanego grosza na wasz kanał nie mam zamiaru wydać.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stronniczy90

Polecamy nowość o "ptaszkach i przyrodzie" w Adventure - cykl "1000 dni dla Ziemi".

 

@Diabeu

Uważamy, że warto zapłacić 1,99zł miesięcznie za kanał HD, w którym programy nie są przerywane reklamami i dostępne premierowo na wyłączność.

To ja już wolę BBC Earth HD (mimo reklam) Jest tam bardzo urozmaicona ramówka, nowe programy. A u Was co włączę to RYBY ile można wędkować? Do tego jeszcze High Score sprzed 2 lat. Ogólnie mówiąc wasze programy są strasznie nuuuuudne. Nie jestem żadnym hejterem, piszę bez złośliwości po prostu szczerze. Jeżeli nie weźmiecie pod uwagę opinii użytkowników za rok góra dwa te temat zniknie z satkuriera jak i wy z satelity.   

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stronniczy90

Polecamy nowość o "ptaszkach i przyrodzie" w Adventure - cykl "1000 dni dla Ziemi".

 

@Diabeu

Uważamy, że warto zapłacić 1,99zł miesięcznie za kanał HD, w którym programy nie są przerywane reklamami i dostępne premierowo na wyłączność.

 

Kiedy ten cykl jest? To od razu go obczaje i jak mi się spodoba macie jednego abonenta więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...