Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Friedelandre napisał(a):

Koledzy, rozważam zawarcie nowego aneksu, ale :
1) czy warunkach nowego aneksu zawarta będzie "klauzula inflacyjna" pozwalająca na zmianę cen w trakcie trwania zobowiązania aneksu ?
2) czy ceny usług w zobowiązaniach na czas nieokreślonych będą stałe na cały czas trwania aneksu czy zmienne?

 

Witam. Nawiązując do pierwszego pytania, takiej informacji nie ma zawartej, natomiast do drugiego warunki mogą się różnić po przejściu umowy na czas nieokreślony, taka informacja wtedy będzie zawarta w umowie. Jeśli jesteś zainteresowany zawarciem umowy, odezwij się do nas w wiadomości prywatnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w aplikacji iPolsat Box można za 0zł dobrać niektóre usługi dodatkowe. Ciekawe czy jest to błąd aplikacji czy jakaś zachęta bo jeśli zaloguję się tradycyjnie przez przeglądarkę to ceny usług dodatkowych są pełnopłatne 

 

Screenshot-20230704-091834-i-Polsat-Box.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 20.07.2023 o 22:45, stan69 napisał(a):

Nowa umowa (przedłużeniowa) podpisana 7 sierpnia  "wejdzie w życie" 10 sierpnia, a podpisana 13 sierpnia 10 września.

 

Chodzi o zupełnie nową umowę dla "nieabonenta". Czy będzie różnica pod względem podpisania umowy kilka dni przed lub kilka dni po 10-tym?

 

Czy umowa jest na pierwszy niepełny okres do najbliższego 10-go dnia miesiąca + kolejne 24 m.? Czy skrócony okres od dnia podpisania umowy do najbliższego 10-go liczy się już jako pierwszy miesiąc i wtedy + 23 m.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, stan69 napisał(a):

to okres podstawowy umowy skończy się dokladnie za dwa lata i umowa ta przejdzie na czas nieokreślony.

 

U nich okres jest zawsze od 10 dnia miesiąca, stąd moje pytanie czym się różni podpisanie umowy np. 7 sierpnia od 13 sierpnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aster nie - w Polsacie Twoim dniem rozliczenia będzie ten dzień miesiąca, w którym podpisujesz umowę. Jeżeli podpiszesz umowę 7 sierpnia to będzie musiał regulować płatności do 7-ego dnia każdego miesiąca, jeżeli 13-tego to do 13-tego dnia każdego miesiąca, itd. 24 miesiące rozpoczynają się dokładnie w dniu podpisania umowy. 

Zupełnie inaczej jest w CANAL+ - tam warto zawrzeć umowę 2-ego dnia danego miesiąca, bo wtedy ten niepełny miesiąc jest gratisowy i 2-letni okres umowy rozpoczyna się od 1-szego kolejnego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań odnośnie umowy z Cyfrowym Polsatem.

Aneks został zawarty w dniu: 26.08.2021 a rozpoczęcie świadczenia usług: 05.09.2021 (24mc)

Chcę wypowiedzieć umowę i jak złożę wypowiedzenie poprzez serwis icok do dnia 04.08.2023 to będzie ok?

Później jak dostanę potwierdzenie wypowiedzenia umowy to mogę odesłać kurierem dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, aster napisał(a):

 

Wielkie dzięki za te info. W takim razie mocno się tam pozmieniało bo wcześniej wszystkie terminy były od 10-go jako standard.

 

Moja pierwsza umowa byla w 2012 roku i już wtedy dzień podpisania umowy to początek okresu rozliczeniowego i dzień płatności.

 

@maciekw93 wypowiedzenie poprzez ICOK będzie Ok, jednak zaznacz "z końcem okresu zobowiązania".

Dekoder możesz zwrócić dopiero po zakończeniu umowy, ja zwracałem w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maks27 napisał(a):

 

Moja pierwsza umowa byla w 2012 roku i już wtedy dzień podpisania umowy to początek okresu rozliczeniowego i dzień płatności.

 

Moja była wielokrotnie przedłużana, nawet nie pamiętam od jak dawna, stąd może cały czas widniał ten 10-ty.

 

Odnośnie wypowiedzenia to w Polsacie jest to dużo łatwiejsze niż w C+. Wystarczyło wysłać wiadomość z panelu klienta, natomiast w C+ chcieli by im dołączyć do wiadomości skan/zdjęcie z ręcznie podpisanym wypowiedzeniem.

 

Dekoder można zwrócić wcześniej, ale na własny koszt przez pocztę. Natomiast w salonie nie przyjmą sprzętu przed zakończeniem umowy.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w calosco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aster napisał(a):

 

Moja była wielokrotnie przedłużana, nawet nie pamiętam od jak dawna, stąd może cały czas widniał ten 10-ty.

 

Zgadza się przy przedłużeniu umowy zostaje stary termin płatności.

W C+ teraz też wystarczy napisać wypowiedzenie po zalogowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym tylko upewnić się czy testowanie usług bez ryzyka obowiązuje tylko tych klientów, którzy zamówili zestaw Polsat Box przez internet/telefonicznie?

 

Druga sprawa to czas dostawy, ile to im zajmuje? Z dnia na dzień jak z typowego sklepu internetowego/Allegro czy trzeba im dać 2 dni? Pytam się bo jeśli do piątku nie zdążą to... do poniedziałku trzeba będzie czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam kupno internetu światłowodowego w Plusie + Polsat Box IPTV. Co ciekawe, gdy przeglądam ofertę na https://www.plus.pl/kampania-tv-swiatlowod, to Canal+Sport 3 i 4 pojawiają mi się w pakiecie M Sport, ale już nie w L, który jest podany z taką samą ceną, natomiast jak zajrzałem do regulaminu, to można z niego zrozumieć, że te dwa kanały są dodawane jako "Pakiet dostępny wyłącznie z Umową obejmującą w Pakiecie Podstawowym Pakiet L lub L IP oraz w wybranych ofertach promocyjnych z innymi Pakietami". Czy przy wybraniu pakietu M Sport faktycznie będę miał te dwa kanały, cz nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...