Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam pytanie do Specjalista Cyfrowy Polsat.

W jaki sposób można zmienić pakiet na wyższy? Umowę podpisałem miesiąc temu i w poniedziałek kończy mi się okres promocyjny. Chciałbym zmienić pakiet z M na L, ale z ICOK napisali mi że się nie da.

Wydaje mi się to niemożliwe (zamiana na wyższy bo w dół to byłbym w stanie zrozumieć "opór materii"). Prosiłbym o info.

Edytowane przez RafalRoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i załatwione. W ICOK piszą że się nie da. W końcu zadzwoniłem do biura obsługi i raptem się da. I to bez żadnych problemów. W związku z tym że jest to traktowane jako nowa umowa to okres obowiązywania liczy się od nowa ale dostałem 3 miesiące gratis wszystkie pakiety. Więc jestem zadowolony. Wszystko załatwione elektroniczne więc kuriera też nie trzeba do "transportu" umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kończy mi się usługa na tv w polsacie  obecnie mam :

Oferta Premium (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD, Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO, Pakiet Polsat Sport Premium, Opcja On The Go za 110 zł i 50 za smartdom i wychodziłło 55 zł koniec umowy 13.12.2020

 

dodatkowo posiadam internet LTE 45 GB za 55 zł 

 

Tak więc zbliżają się święta liczę na jakąś ciekawą ofertę, myślicie że warto składać wypowiedzenie czy od razu dzwonić po przedłużenie umowy.  Czy są w stanie coś zaproponować na podobnych warunkach jak do tej pory? 

Na czym mi zależy:

TV:

pakiet sport HD, kanały bajkowe, polsat premium , on the Go 

Internet:

zwiększenie limitu lub wogólę no limit ponieważ dzieciaki zaczynają ściągać gry na XBOXA plus założenie anteny zewnętrznej aby zwiększyć jakość sygnału. 

Dodam że niedawno przeniosłem komórki rodzinne z fioletowych do plusa i mam tam rabatowane dwa numery z racji korzystania z CP. Do jednego z numerów podpiełem HBO go wiec teraz przy telewizji chciałbym zrezygnować z HBO.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, cebulajan napisał:

 Witam kończy mi się usługa na tv w polsacie/.../myślicie że warto składać wypowiedzenie

Po pierwsze to wypowiedzenie mogłeś złożyć już parę miesięcy wstecz i załapałbyś się na starą pakietyzację z sześcioma miesiącami za friko- co jest teraz to poczytaj w ofertach dla stałych klientów- z góry mówię że zachwytów nie znajdziesz,

po za tym to wypowiedzenie zawsze warto składać, pakiet w CP nie ma żadnego wpływu na limity internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, @EagleEye@ napisał:

Witam.

 

Mam pytanie czy mogę zawrzeć umowę na sprzęcie własnościowym obecnie w usłudze pre-paid z pakietem MINI HD.

 

Proszę o konkrety i pomoc

 

Z tego co pamiętam to w ostatnim okresie Cyfrowy Polsat zablokował możliwość podpisywania nowych umów na sprzętach własnościowych. Oferował jedynie nowe urządzenia na tzw. udostępnienie.

@Specjalista Cyfrowy Polsatczy coś się zmieniło w tym zakresie ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eagleeyenapisz za pośrednictwem ICOK do Cyfrowego Polsatu z tego kontraktu który chcesz przekazać innej osobie w wyniku cesji. Takie dwa zdania:

"czy Cyfrowy Polsat wyraża zgodę na wykonanie cesji dekodera/modułu CAM o nr karty ................ na inną osobę. Dodam, że przedmiotowy dekoder stanowi moją własność".

 

Jeżeli się zgodzą to prawdopodobnie dostaniesz taką odpowiedź:

"Szanowny Panie
Dziękujemy za przesłaną wiadomość.
Uprzejmie informujemy, że możliwe jest dokonanie cesji wskazanej umowy. Do przyjęcia takiego zgłoszenia wymagane jest aby dotychczasowy Abonent (Cedent) oraz nowy (Cesjonariusz) z dowodami osobistymi tożsamości stawili się w APS gdzie zostanie przyjęte zgłoszenie".

 

Czyli musicie się obaj razem stawić w tym samym APS-ie. wtedy zostanie przyjęty wniosek i podpisane wymagane dokumenty. Następnie na twój adres i adres nowego użytkownika zostaną wysłane dokumenty do podpisania. Wówczas będzie wiadomo, że cesja jest zaakceptowana.

 

 

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Burito napisał:

 

Z tego co pamiętam to w ostatnim okresie Cyfrowy Polsat zablokował możliwość podpisywania nowych umów na sprzętach własnościowych. Oferował jedynie nowe urządzenia na tzw. udostępnienie.

@Specjalista Cyfrowy Polsatczy coś się zmieniło w tym zakresie ?

Witam. Nie ma takiej możliwości w TV Satelitarnej, sprzęty są jedynie na udostępnienie. 

 

28 minut temu, @EagleEye@ napisał:

@Specjalista Cyfrowy Polsat a jak wygląda obecnie kwestia cesji jeżeli obecny właściciel mieszka w miejscu "x" a nowy właściciel w miejscu "y". Sprzęt jest własnościowy i w usłudze pre-paid 

Cesja jest możliwa jedynie w punkcie. Powinien być obecny i przyszły właściciel na miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, że są takie urządzenia jeszcze nie zarejestrowane. To niesprawiedliwe, bo kiedyś ktoś zapłacił za ten sprzęt a teraz nie ma możliwości go wykorzystać. Cel Cyfrowego Polsatu jest znany - wyprzeć z obiegu dekodery/moduły CAM własnościowe i zamienić je tymi na udostępnienie. Fabryka CPT też musi mieć "ruch w interesie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w skład darmowego hd i rodzinnego HD wchodzą wszystkie polsaty sport bez Premium? Nie widzę nigdzie listy kanałów które wchodzą w skład tych dwóch pakietów na stronie operatora.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...