Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pakiet rodzinny HD do końca stycznia 2021 r. Czy jest sens np. wysyłać wypowiedzenie w przypadku, kiedy chcę tak czy tak mieć najniższy/najtańszy pakiet i nie chcę nic droższego?

 

Warto przedłużać  czy jeżeli nic nie zrobię to będzie ta sama cena i brak zobowiązania terminowego? Obecnie w ofercie widzę inne nazwy pakietów, ale chyba zawartość taka sama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie podpisałem aneks umowy na kolejne 24 miesiące, łączna suma opłat za abonament miesięcznie to 110 zł (w tym mulitroom). Zwiększyłem sobie pakiet o Eleven Sport (poprzednio płaciłem 95). Podczas podpisywania umowy sprzedawca zapewnił mnie, że dostaję okres promocyjny w ramach którego otrzymuję m.in. Pełną Ofertę TV w kwocie 0 zł miesięcznie przez 3 okresy rozliczeniowe, co wg niego miało znaczyć, że przez trzy pierwsze miesiące nie ponoszę żadnych opłat, a zwłaszcza tych abonamentowych (110zł). |Skuszony tą propozycją, że zaoszczędzę 330 zł podpisałem aneks. Nawet gdy o tym rozmawialiśmy podczas zawierania umowy wspominałem, że fajnie, bo zaoszczędzone pieniądze przeznaczę na zbliżające się święta.

Niestety okazuje się, że zostałem wmanewrowany w kanał. Sprzedający pewnie się już do tego nie przyzna, a w ICOK twierdzą, że opłata abonamentowa jest obowiązkowa, a Pełna Oferta TV nie obejmuje pakietów za które płacę.

Czy ktoś miał podobny zapis w Okresie Promocyjnym: cyt. "Pełna Oferta TV (automatyczna dezaktywacja po okresie promocyjnym) w kwocie 0 zł miesięcznie przez 3 Okresy Rozliczeniowe" i czy też musiał płacić w tym okresie za abonament?

 

Osoba z ICOK niestety nie chce mi wskazać w umowie stwierdzenia, że Pełna Oferta TV to nie pełna a jedynie ta, której nie dotyczy umowa podstawowo bez promocji. Nie uznają mojej reklamacji. Chyba zostałem na lodzie.

 

Ps. Od kilkunastu lat jestem związany z CP i to będzie już mój ostatni. Czuję się oszukany. A ponieważ czuję się spuszczony w kanał, to pewnie następnym razem będzie to już CANAL, Canal PLUS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpliwe ale to pytanie do BOK. A czemu ma służyć zmiana z deszczu pod rynnę? :) W większości przypadków to zmiana na gorsze.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2020 o 20:19, stan69 napisał:

@Paweleile teraz płacisz, a w lutym ile? Zerknij do umowy. Sam podejmiesz decyzję, umowa może przejść na czas nieokreślony.

Aktualnie 20 zł miesięcznie, pakiet Rodzinny HD, pakiet Cinemax HD i On The Go.

 

W umowie jest mowa o przejściu na czas nieokreślony, ale nic więcej o opłatach np. większych tam nie widzę.

 

Zauważyłem jednak, że w obecnych pakietach (S, M) nie ma kanału Kino Polska, jest dostępny dopiero w pakiecie L.

W momencie gdy ja 2 lata temu podpisywałem umowę ten kanał był jako "promocyjny", nie mam go w pakiecie na umowie jednak on cały czas działa.

 

Także chyba najlepiej byłoby albo nic nie ruszać albo przedłużyć (jak się da) na takich samych warunkach? Tak to Kino Polska miałbym dopiero od 60 zł abonamentu a nie jak dotychczas 20 zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, stan69 napisał:

@PaweleDobrze myślisz, jeśli cena nie wzrasta to niech sobie umowa przechodzi na czas nieokreślony.

Umieszczenie tego kanału w pakiecie L to wielkie nieporozumienie.

Dostałem odpowiedź, że opłata będzie 10 zł większa. I wtedy aby na pewno Kino Polska zostanie (wszystko tak jak mam teraz)? Lepiej te 30 niż 60 zł płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz podpisać umowę to tylko na nowy moduł na wynajem od operatora ale nie na czas nieokreślony tylko na określony. Obecne nowe umowy z tego co wiem to są na 2 lata. Wybierasz przykładowo najniższy pakiet S za 20zł i po dwóch latach możesz przejść na prepaid. Inną opcją było odkupienie od kogoś modułu który już jest w prepaid z tzw. cesją. Czy nadal jest to możliwe tego nie wiem. Sam posiadam taki moduł w opcji prepaid co prawda w starszej wersji bo CI a nie CI+ ale nadal aktywny.

 

 

 

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Pawele napisał:

Dostałem odpowiedź, że opłata będzie 10 zł większa. I wtedy aby na pewno Kino Polska zostanie (wszystko tak jak mam teraz)? Lepiej te 30 niż 60 zł płacić.

Gwarancji nie ma bo promocyjnie dodany, jak zabiorą to z umowy na czas nieokreślony rezygnujesz po miesiącu.

 

@Kami3n147dodam, z umową np z pakietem S to w ICOK masz dowolne pakiety na wł/wył i pierwszy miesiąc darmo, to jest jakaś alternatywa do pre-paid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jestem właśnie w ostatnim miesiącu umowy choć przez tę pandemię zastanawiam się czy po prostu nie wycofać wypowiedzenia i zrobić to ponownie w lato - czy do tego czasu wejdą te nowe formy wypowiedzenia umów zwykłym emailem czy znów będę musiał się fatygować listem poleconym?

 

Przedłużać raczej nie chcę bo inaczej bym to zrobił 6 miesięcy temu. Rozumiem, że nadal nie ma możliwości po 12/3 przejścia na 15/3 tylko od razu chcą 24/6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Salut!

Pożegnałem się z cyfrą i chcę kupić jakiś pakiet Polsatu,taki zwykły,z podstawowymi kanałami Polsatu,TVN i najważniejsze,żeby były te 3 podstawowe kanały sportowe:Polsat Sport,Polsat Sport Extra i Polsat Sport News,jaki wybrać Pakiet?

Druga sprawa to oczywiście dekoder,interesuje mnie zwykły bez żadnych dysków,tylko żeby można było sobie samemu w prosty sposób ustawiać kolejność kanałów i usuwać te wszystkie niepotrzebne,dziadowskie kanały,czy Polsat ma takie dekodery?Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

pakiet posiadający kanały TVN i Polsat oraz wymienione przez ciebie Polsat Sport, posiada pakiet M za 30zl. Pakiet ten nie posiada tylko kanałów Polsat Sport Premium.

 

Dekodery evobox Cyfrowego Polsatu oferują:

- evobox PVR,  dysk twardy 500GB, nowoceszny interfejs

- evobox HD, odtwarzanie materiałów już wyemitowanych oraz cofanie w czasie przegapionych programów (dla wybranych audycji, wymagany internet), nowoczesny interfejs

- evobox LiTE, odtwarzanie materiałów już wyemitowanych oraz cofanie w czasie przegapionych programów (dla wybranych audycji, wymagany internet)

 

Dodatkowo jeżeli masz już usługę w Plusie lub Cyfrowym Polsacie (inna niż telewizja), wybrany pakiet kosztował Cię będzie 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lordaz67 wszystkie kanały sportowe Polsatu z wyjątkiem premium są w pakiecie S za 20zł, a z tvnow są tvn i tvn7. Szczegóły są na stronie operatora. Jeżeli chcesz dowolnie zmieniać/usuwać kanały to własny tuner i moduł od operatora jest najlepszym rozwiązaniem.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lordaz67 napisał:

Salut!

Pożegnałem się z cyfrą i chcę kupić jakiś pakiet Polsatu,taki zwykły,z podstawowymi kanałami Polsatu,TVN i najważniejsze,żeby były te 3 podstawowe kanały sportowe:Polsat Sport,Polsat Sport Extra i Polsat Sport News,jaki wybrać Pakiet?

Druga sprawa to oczywiście dekoder,interesuje mnie zwykły bez żadnych dysków,tylko żeby można było sobie samemu w prosty sposób ustawiać kolejność kanałów i usuwać te wszystkie niepotrzebne,dziadowskie kanały,czy Polsat ma takie dekodery?Z góry dziękuję za pomoc.

Dzień dobry :) Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, proszę o wiadomość prywatną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, lordaz67 napisał:

Czy w tym Evobox HD można samemu ustawiać sobie kolejność kanałów?

Lepiej poczytaj w wątku z tym modelem jakie ludzie mają problemy z tym dekoderem, bo później będziesz żałował tak beznadziejnej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...