Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Laki 13 i pitter dzięki za pomoc w wyjaśnieniu sprawy, chociaż dla mnie osobiście to jest troche dziwne?! :roll: Tak jak napisałeś pitter mam wszystkie pakiety za wyjątkiem HBO. Kiedy zamawiałem przez internet poszczególne pakiety to wychodziło na to, że Cinemax jest jakby odrębną częścią a nie częścią jakiegoś większego pakietu?! Laki 13 ja nie chce schodzić do pakietu Mini np. z familijnego tylko wyłączyć Cinemaxa a w jego miejsce wstawić HBO i wydaje mi się to sensownym rozwiązaniem ale skoro nie można i tylko w ten sposób można sprawe załatwić to chyba podziękuje?! :/ W każdym bądź razie thx jeszcze raz za pomoc?!

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, umowa to umowa, a umowa zobowiązuje. Fajnie by było, gdyby w tych umowach, można było "kręcić", tylko na swoją korzyść. Tak poprostu się nie da i to jest zupełnie oczywiste. Powiadam, zawszę trzeba czytać tę umowę, którą zaraz podpiszemy - to moja drobna rada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogdan 425 zgadzam się z tobą, że umowa to umowa i zobowiązuje do czegoś ale nie jestem typem człowieka, który by zaraz chciał jak to określiłeś "kręcić" i to na swoją korzyść?! Jaką korzyść, skoro po pół roku oglądania HBO to CP był by do przodu te 5 PLN co miesiąc, nie tracąc przy tym?! I fakt trzeba czytać to co się podpisuje tylko, że czasami nie ma wolnej chwili na to?! :roll: Poza/tym w pewnym sensie to świadczy też o firmie w jakim stopniu można jej zaufać i w jaki sposób podchodzi ona do kli(j)enta?! No ale te dywagacje zostawie sobie dla siebie aby nie rozmywać tematu?! 8)

Pzdr!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie... czy może zrezygnować? Może w umowie jest klauzula, że musi utrzymywać (opłacać) to wszystko na co się zdecydował w momencie podpisywania umowy. Trzeba dokładnie przestudiować umowę oraz regulamin, który obowiązuje kolegę Gientus.

Trochę źle wyszło, że od razu kolega się zdecydował na wszystko, w CP jest o tyle wygodnie, że można wybrać niższy pakiet i na, przykładowo, miesiąc zamówić coś dodatkowo, a jak się spodoba to rozszerzyć swoją umowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz pakiet Super Film to możesz z niego zrezygnować zostawiając sobie tylko Relax Mix i zamówić HBO. W ten sposób nie miał byś Cinemaxów
Niestety nie da sie tego tak zrobić. Wiem jak wygląda ta umowa. Przeczytałem ja dokładnie przed podpisaniem i wiem, ze jeśli zamówiłeś sobie pakiet Cinemax i podpisałeś umowę na pakiet Relax Mix film, to będziesz musiał korzystać z tego pakietu, aż do końca obowiązywania umowy ...

Nie jest tez tak ze CP na tym nie straci... Może tylko dodatkowo zarobić, bo decydując sie na pełny pakiet i nie pozwalając Ci zrezygnować są pewni ze, będziesz płacić, a jesli dodatkowo do tego zamówisz sobie HBO będzie to większy zysk dla nich czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro po pół roku oglądania HBO to CP był by do przodu te 5 PLN co miesiąc, nie tracąc przy tym?!

Najzwyczajnie tak tylko Ci się wydaje. Zapewniam Cię, że Cyfrowy Polsat umie liczyć i sobie liczy. Cinemax-y możesz nie oglądać, ale zobowiązany jesteś umową, do opłacania tego pakietu do końca umowy. Zamienić też nie można, to co możesz, to możesz dokupić, na podstawie aneksu, do obecnej umowy, dodatkowo pakiet HBO, po 20 zł. miesięcznie. Wtedy, kiedy umowa stanie się umową na czas nieokreślony, będziesz mógł sobie, w/g życzenia zmieniać i zamieniać pakiety. Z tym, że napewno nie zamienisz na pakiet Mini. Tuż przed upłwem umowy - najlepiej dwa miesiące wcześniej - będziesz mógł wypowiedzieć np. pakiet Cinemax, w taki sposób, aby Cyfrowy Polsat wypowiedzenie Twoje, otrzymał na jeden pełny miesiąc kalendarzowy, przed upływem umowy, na czas określony. Po tym terminie umowa automatycznie przechodzi na czas nieokreślony i jej rozwiązanie, skuteczne jest wtedy, za trzymiesięcznym wypowiedzeniem. Pamiętać też należy, że każda platforma, to tak, jak kobieta, nie lubi być porzucona. :wink:

 

@Gientus - pozdrawiam.

P.S.

Jeszcze raz wszytkich informuję, że nie jestem pracownikiem Cyfrowego Polsatu i nie otrzymuję, z tego powodu, żadnych profitów - a szkoda.

W każdym przypadku, na ile moja wiedza pozwala, staram się pomagać. Zycie wystarczająco mnie przećwiczło, i nauczło, że trzeba się uczyć i jeszcze raz uczyć.

W końcu, człowiek i tak głupi umiera.

Powyższy post, dedykuję wszystkim kolegom, niezależnie od tego, na której obecnie platformie się znajdują - przecież można, z tego posta, coś niecoś, skorzystać - miło by było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nojszek jest dokładnie tak jak piszesz, mój błąd i tyle ale to jest właśnie tak jak się coś chce załatwić na biega?! :/bogdan425 nic dodać nic ująć?! :brawo: Może poza tym, że kobiete można wziąć pod skrzydełko i sobie troche wychować a w tym przypadku jest uparta i trochę bardziej kosztowna?! :lol: W każdym bądź razie dzieki wszystkim za pomoc w rozszyfrowaniu tematu i za rady bogdan425,

z których nieomieszkam skorzystać ale to troche czasu upłynie?! 8)

Pozdrawiam all!!

AVE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! O swojej sprawie ze zmianą umowy z Familijnego na Familijny+Relax-Mix pisałem parę postów wcześniej :)

 

Od tamtej pory nie mogłem się jednak dodzwonić do BOK-u.

Miałem próbować dalej, ale pomyślałem że spróbuję napisać wiadomość w Internetowym Centrum Obsługi Klienta.

 

I na początku, tuż po wysłaniu, dostałem maila z automata że zgłoszenie zostało przyjęte.

Wczoraj natomiast (po 3-4 dniach) dostałem maila, już od człowieka (Tomasz Jakiśtam) że porozumienie zostanie mi wysłane najbliższą przesyłką :P

 

Jak myślicie, długo będę musiał na nią czekać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od tego czy ludzie z CP rzeczywiście wysłali to porozumienie oraz jeśli CP już wysłało porozumienie to także od tego jak szybko poczta polska dostarczy ci to porozumienie :wink:

A jeśli nie chcesz (biorąc pod uwagę regulamin forum, to nawet nie powinno się) pisać kolejnego posta pod swoim postem, wtedy używasz opcji Edycja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że sam swój post podbijam, ale to dla mnie ważne
A jeśli nie chcesz (biorąc pod uwagę regulamin forum' date=' to nawet nie powinno się) pisać kolejnego posta pod swoim postem, wtedy używasz opcji Edycja[/quote'] Spokojnie, od ostatniej wypowiedzi minęło dość sporo czasu. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Familijny + Pakiet Sportowy (4 kanały sportowe tylko) - 51,80zł

Familijny + Relax Mix (+15 kanałów [pakiet sport, film, bajka, muzyka]) - 57,80zł

 

W kwietniu też będzie można zwiększyć pakiet na wyższy w APSach za opłatą (powiedzmy 5-20zł - kwoty tej jeszcze nie znam).

Pakiet będzie zwiększony na dowolny wyższy :) Nie trzeba będzie dzwonić ani czekać na porozumienie - w punkcie załatwi się wszystko od ręki. Zostanie wydrukowana też nowa umowa. W kwietniu mają przeprowadzić taki upgrade, ale na dzień dzisiejszy nic się nie zmieniło ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Podpisałem umowę w styczniu 2007. Jest ona na 17 miesięcy, ostatnią wpłatę mam mieć 12 maja. Zaraz po tym chce przejść na pre- paid. Jak to zrobić? Wysłać umowę już dziś i napisać, że w czerwcu zrywam umowę? Czy poczekać do czerwca i wtedy wysłać im natychmiastowe wypowiedzenie? Mam 3- miesięczny okres wypowiedzenia umowy, no ale jak umowa przejdzie na czas nieokreślony to chyba te 3- miesiące już nie obowiązują. Jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :)

 

Muszę powiedzieć że jestem miło zaskoczony, bo porozumienie otrzymałem już dzisiaj i jutro je odeślę :P

 

Napisane jest że będzie ono aktywne od następnego okresu rozliczeniowego (czyli w moim przypadku od 1 maja).

Problem w tym że już wpłaciłem opłatę za pakiet familijny na ten okres (37,90 zł). Czy mogę po prostu dopłacić teraz 19,90 i wszystko będzie w porządku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy da się wykupić Pakiet HBO na jeden miesiąc czy trzeba podpisać umowę na 12?

 

Już znalazłem :oops: Niestety, roczna umowa. Bez sensu, rodzice chcą sobie coś dokupić ale nie wiedzą co to jest to HBO bo nie mieli nawet w promocji, a tak w ciemno na rok kupować nie będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zamawiałem, nigdzie nie dzwoniłem, nic nie robiłem a dostałem porozumienie ...

Przekonany ze na HBO pomyślałem podpisze i odeśle bo chce mieć pakiet HBO w swoim dekoderze, tylko jakos trudno mi sie zebrać na to aby, zadzwonić na infolinie :oops:

:( Niestety nie ma tak łatwo... Nie jest to porozumienie na HBO, tylko na pakiet Relax Mix a ten zdecydowanie mnie nie interesuje

Co ciekawe dostałem tez gazetkę "Świat najlepszych telewizji" nr 1/2008...

Czy ktos zwas tez cos takiego dostal :?:

Zastanawia mnie czemu sa pozmieniane ceny pakietow np za pakiet relax mix + HBO jest cena34,90 :?: ( rozumiem ze bez ceny pakietu familijnego )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...