Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ponownie zwracam się o pomoc. Dekoder Ferguson 6900CR. Pakiet opłacony do 20-04. Zniknęło w sumie 13 kanałów m.in. TVP1, TVP2, Polsat, Polsat2, TTV, TVN, TVN7 TV4, TV6, Religia.tv, TVP Info. Są to pierwsze kanały na liście, od 14-tego działają- TVP Seriale, Kino Polska i cała reszta. Dekoder aktualnie we Włoszech, osoba nie znające się na sprzęcie. Uprawnienia podobno przesłane ponownie. Ponoć zniknęły samoczynnie w nocy. Przychodzi Wam coś do głowy? Może ktoś z Was miał podobny problem? Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam. PRROXIMUS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic nie dojdzie ,a w najlepszym wypadku produkcje Cyfry - Kuchnia ,Domo ,Mini-Mini - tylko że zapewne jeżeli tak się stanie wzrośnie doładowanie

Mnie najbardziej dziwi dlaczego nie ma TVP HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ponownie zwracam się o pomoc. Dekoder Ferguson 6900CR. Pakiet opłacony do 20-04. Zniknęło w sumie 13 kanałów m.in. TVP1, TVP2, Polsat, Polsat2, TTV, TVN, TVN7 TV4, TV6, Religia.tv, TVP Info. Są to pierwsze kanały na liście, od 14-tego działają- TVP Seriale, Kino Polska i cała reszta. Dekoder aktualnie we Włoszech, osoba nie znające się na sprzęcie. Uprawnienia podobno przesłane ponownie. Ponoć zniknęły samoczynnie w nocy. Przychodzi Wam coś do głowy? Może ktoś z Was miał podobny problem? Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam. PRROXIMUS

Ciekawa sprawa, bo mam ten sam tuner i podobne kanały mi zniknęły wczoraj. Wczoraj wieczorem rzekomo uprawnienia nadane, tuner całą noc wisiał na TVN i na razie nadal ciemno. Generalnie to jestem osłabiony tym całym SmartHD, bo równo co miesiąc mi gasną jakieś kanały i co miesiąc się muszę prosić o uprawnienia. Specjalnie aby uniknąć problemów nie migrowałem starej karty TNK tylko kupiłem starter SmartHD - jak widać problemów żadnych nie uniknąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mrockx czy udało Ci sie ustalić co jest powodem ciemności ?

Mam TNK Smart u rodziców w fergusonie 8800 i też im znikneły te kanały ;/ jadę teraz na swieta i nie wiem co mnie zastanie, zmieniły się jakoś parametry nadawania tych kanałów po zmianie NC+ czy inny jakiś problem ;/ ??

 

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam SmartHD, działało wszytko dobrze na fergusonie 8800, pech chce ze rodzice mieszkają 200km ode mnie wiec tylko tyle co mi powiedzieli, jadę na święta ale nie mam w laptopie portu COM wiec bede miał problem by go przeprogramować.

Nigdzie nie znalazłem info by zmieniały sie transpordery dla tych kanałów, pakiet doładowany mam na ponad rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak na dzień dzisiejszy wygląda aktywacja TNK SD, i migracja od razu do SMART HD?

Czy są jakieś problemy techniczne na dzień dzisiejszy?

 

Jako że poszukuję czegoś taniego, i bardzo prostego w obsłudze, dla starszej osoby (zależy jej głównie na tvn24, i polsat2), stwierdziłem że smarthd będzie odpowiedni.

 

Pojawia się pytanie, z jakim dekoderem, który będzie bezproblemowy, łatwy w obsłudze, z możliwością układania swojej listy kanałów, najlepszy?

 

Patrzę po Opticum X80, lub ADB 1180s.

 

Co jest lepsze? Czy ma ktoś jakieś screeny, jak wygląda menu (duże litery, itp, bo jak wspominałem, jest to dekoder dla starszej osoby)

 

 

Z góry dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery podobne,u rodziców jest X80 i poza problemem z pilotem (winne okazały się baterie) to jest to udany, prosty dekoder a dodam że moi rodzice technicznie zaawansowani nie są.Co do ADB się nie wypowiem bo nie miałem do czynienia.

OSD masz w linkach na YT:

(X80)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Dekoder ADB-1180S, tez z SmartHD. Menu jest latwe ale moga problemy byc przy Migracja bo Dekoder sobie nie radzi przy Zmiana CAID. Bym ci najlepiej proponowal aby kupic X80'tke.

 

Zdjecia od Menu moge ci wyslac moze pozniej na Prywatna Wiadomosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz telewizor obsługujący hd to radze ci tez kupic dekoder obsługujący MPEG-4, czyli taki dzieki któremu bedziesz mógł oglądać kanały w jakości hd. W ofercie smart hd jest ich bodajze 6 w tym tvn24HD. Jeżeli telewizorek jest bez obsługi hd, to rzeczywiście polecam Opticumx80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak Smart HD od 1 kwietnia 2013 roku przeszło do historii. Oferta została zlikwidowana. To nie jest żart primaaprilisowy! Wszystkie strony w internecie dotyczące Smart HD, zostały przez nc+ wykasowane.

 

mhm.. i co jeszcze? http://n.pl/oferta/smart-hd

 

@picad - Nie panikuj. Wszystko jest, tylko być może porządki robią na serwerze i ofercie(jak wiadomo kilka kanałów znika 31 marca) Skoro oferta jest dalej na stronie nc+ to znaczy, że wszystko po staremu: http://n.pl/oferta/bez-umowy

 

jakie to kanały znikają? jest już 1 kwietnia i jak wszystko było tak jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...