Skocz do zawartości

Dekoder HD 3000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej chodziło mi czy to co mam to ostatnia wersja softu.Wszystko juz jest jasne dzięki;)

 

Tak na prawdę, to nawet nie trzeba pytać na forum, bo możesz wybrać z menu opcję aktualizacji, i w przypadku gdy masz już aktualną wersję, dostaniesz info. No a w każdym innym nowy soft.

No chyba, że akurat nie chciałeś podłączać dekodera pod antenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki podłącze. Jakość jest w granicach 80%. W granicach ponieważ hd3000 bite pokazuje u mnie % ... Chyba że się mylę i można to gdzieś ustawić. Sprawdzę jeszcze na czerwonym guziki przy kanałach na których występują przecięcia jakie tam są parametry. Chociaż z konwentem możesz mieć trochę racji bo na swojej starej antenie gdy miałem nc+ też jakość nie była zbyt wysoka... Gdy zmieniłem konwerter na polsatowski bez regulacjI anteny jakość jest w granicach 90%-95%

Edytowane przez kubek1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam dekoder cyfrowego polsatu hd3000 i jest tam funkcja nagrywania na usb. Podlaczyłem dzis 4 gb pendrive zeby nagrac i poprostu pisze że dysk jest niepoprawny. Proszę o odpowiedź czy muszę kupić lepszego pendrivea czy jakis dysk zewnetrzny? Jezeli ktoś orientuje sie jezeli by nagrało cos tam np. jakis mecz to z jakim rozszerzeniem nagra? TS czy video ts? Proszę o odpowiedź z góry dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden pendrive tylko dysk. Ja mam podłączony dysk wyciągnięty po poprzednim laptopie (dokupiłem kieszeń usb) i super chodzi. Jeżeli chodzi o nagrania to odtworzenie tylko poprzez dekoder. Po podłączeniu dysku do komputera zostanie podana informacja o potrzebie sformatowania. Jednym słowem tylko dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nowy soft mówicie? Właśnie wczoraj zniknęły mi listy ulubionych, wszystkie. Nikt z domowników ich nie usuwał. Chociaż brałem to pod uwagę i dodałem jeden kanał na jedną z list, bo jeśliby wtedy się pojawiła, to by znaczyło, że się usunęły. Ale nie, po dodaniu tego jednego kanału tych list dalej nie ma. Wygląda mi na to, że one są, tylko straciłem do nich dostęp. Ktoś coś wie? W sensie niebieski przycisk kompletnie nie reaguje i mam dostęp tylko do listy głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...