Skocz do zawartości

Dekoder HD 3000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na którym kanale najlepiej zostawić włączony ten dekoder , by pobrał sobie uprawnienia ?

Jak długo może trwać ten proces ?

Pytam , bo słyszałem że uprawnienia mogą przechodzić na różnych kanałach .

Jeżeli tuner nie będzie włączony na tych kanałach , to czy operator może przesłać uprawnienia w inny sposób ?

 

Jak ponowisz uprawnienia w ICOK będzie szybciej, niż samo czekanie na 13 kanale. Ponów i kanał 13 lub 45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na którym kanale najlepiej zostawić włączony ten dekoder , by pobrał sobie uprawnienia ?

Jak długo może trwać ten proces ?

Pytam , bo słyszałem że uprawnienia mogą przechodzić na różnych kanałach .

Jeżeli tuner nie będzie włączony na tych kanałach , to czy operator może przesłać uprawnienia w inny sposób ?

Uprawnienia przychodzą na każdym kanale z 12,284 oprócz kanału "Dla Abonentów" :)
Czyli mam rozumieć , że wszystkie kanały z 12,284 w liczbie 13 są równorzędne do przesyłania uprawnień ?

@Burito pisze o dwóch tj.13 lub 45 .

Kto ma rację ?

Oto cytat z działu FAQ:

Włącz jeden z kanałów: Polsat Sport News, Polsat Food, CBS Europa, TV6, Superstacja, Travel, Polsat Jim Jam, Disney Junior, Boomerang, MTV Rocks, ATM Rozrywka TV z TP 12284MHz, polaryzacja H (włączenie kanału Dla Abonentów może bardzo wydłużyć proces aktywacji karty lub może się nie udać).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam z HD3000 mały problem , a konkretnie posiadam amplituner Denon X2000 który posiada funkcję ; przesyłania sygnału z innego urządzenia przez HDMI do LCD i obojętnie czy w czuwaniu , czy przy załączonym ampli. Działa to bez problemu z Sagemcom który mam jako główny , ale nie z HD3000 i moje pytanie czy Ktoś może w jakiś sposób ma w tej konfiguracji podłączony HD3000>Denon X2000>TV i to działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że jeśli obawiasz się, że np. dany program skończy się o późniejszej porze, niż jest to przewidziane w EPG, to dzięki tej funkcji możesz sprawić, że nagrywanie nie zostanie przerwane o ustalonej w EPG porze, tylko będzie się nagrywać dodatkowo jeszcze przez ilość minut, którą określisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mam pytanie odnośnie tego dekodera:)

- zmieniłem nc+ które miałem od 1 dnia gdy n weszła na rynek i multiroom też już dość długo.

w nc było tak że jak nagrywałem na swoim dekoderze na 2 można to było oglądać.

w cyfrowym polsacie dekodery działają niezależnie więc takiej opcji nie ma więc 2 dekoder w moim przypadku hd3000 nie ma możliwości nagrywania chyba że dokupię dysk którego w kilku punktach nie mieli,

Ale... znalazłem na allegro dyski do sagema za 50zł a do tego kieszeń można kupić za kilka zł.. ruszy taki zestaw na hd3000 czy nie ma opcji i muszę kupić model dysku dla tego dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W opcjach wyboru satelity w HD3000 nie można wybrać opcji Eutelsat 3 na wschód, na którym mi zależy ze względu na greckie kanały FTA wg tej tabelki: http://pl.kingofsat.net/find2.php?pos=& ... ordre=freq

Istnieje jakiś myk, żeby ustawiony konwerter na tę satelitę za pomocą zeza jednak zadziałał przy corabie 90cm ustawionej na HB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jest różnica w cenie:) do sagema kosztuje 50zł plus kieszeń około 20 a te dtu są po 300zł:)

Jak już kolega @misiek2000wp wspomniał, musisz zakupić dysk DTU320. Żaden inny dysk nie będzie działał z dekoderem HD3000. :?

Z tego, co się orientuję, dysk DTU320 kosztuje obecnie 210 zł. Dysk jest na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W opcjach wyboru satelity w HD3000 nie można wybrać opcji Eutelsat 3 na wschód, na którym mi zależy ze względu na greckie kanały FTA wg tej tabelki: http://pl.kingofsat.net/find2.php?pos=& ... ordre=freq

Istnieje jakiś myk, żeby ustawiony konwerter na tę satelitę za pomocą zeza jednak zadziałał przy corabie 90cm ustawionej na HB?

Jeśli można potem wpisać z ręki dane transpondera, to nazwa satelity nie ma znaczenia, wybierz cokolwiek.

 

Jeśli jednak lista tp. jest stała, to musiałbyś znaleźć innego satelitę z listy, który ma tp. o identycznych parametrach.

Nie mam tego dekodera, więc nie wiem jak jest poblokowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...