Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jestem tu początkującym,a zatem:

a)Kiedy moge przejść na darmowy HD czy po umowie

b)Jaka jest najkrutsza umowa Mini HD aby przejść na darmowy HD

c)Czy oferta jest na zawsze czy trzeba aktywować co trzy miesiące lub miesiąc

Widzie że to najlepsza alternatywa niż ta z DVB-t bo choć są te same kanały to 4 są HD i niepsują byle powodu z wyładowań czy pstrykaniem z gniazdka i niekażdy ma dostęp do pełnej NTC DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. a) aby przejść na pakiet Darmowy HD musisz zerwać dotychczasową umowę i podpisać nową o kodzie promocji DRH6,

Ad. B) jak się nie mylę najkrótsza umowa na Mini HD to chyba 15 miesięcy,

Ad. c) Umowa DRH6 jest tak skonstruowana, że przez 6 miesięcy masz pakiet Mini HD za 9,90 zł po tym okresie możesz aktywować pakiet Darmowy HD za 0 zł lub nadal korzystać z Mini HD ale za 16,90 zł. Pakiet Darmowy HD trzeba aktywować co pół roku.

 

Oferta jest niezła ale poprzednia była jeszcze lepsza (DRH2), bo po tych 6 miesiącach mogłeś nadal korzystać z pakietu Mini HD za 9,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przedstawię moją sytuację i proszę o pomoc. Obecnie posiadam dekoder Samsung DSB-S350G z dostępem do niekodowanych kanałów, który pozostał mi po umowie na pakiet familijny z 2009 roku. Tydzień temu postanowiłem go uruchomić mojej teściowej. Samsung był nieużywany 4 lata. Z racji wygaśnięcia uprawnień na karcie, zalogowałem się do ica, aby je ponowić. Zdziwiłem się bardzo tym, że Cyfrowy Polsat nadal uważa mnie za abonenta, który co miesiąc wnosi opłatę w wysokości 0 zł ( wyjaśnia to liczbę 3.5 mln abonentów CP :D ). Sprawdziłem i jest dla mnie specjalna oferta dla stałych abonentów: " Pakiet Rodzinny HD - 43 kanały, w tym 6 w jakości HD

Opłata miesięczna: tylko 14,90 zł przez pierwsze 9 miesięcy. Po okresie promocyjnym możesz: dalej oglądać Pakiet Rodzinny HD Opłata miesięczna: 24.90 zł

lub oglądać Pakiet Mini HD Opłata miesięczna: 14.90 zł". Wnioskuję więc, że traktują mnie jako swego stałego klienta i mam prawo negocjować ceny. Proszę o podpowiedź jak w tej sytuacji, wywalczyć pakiet Darmowy HD lub Mini HD za 4.9 zł.Interesowałby mnie również jakiś dekoder HD do tego zestawu. Przepraszam za długość posta oraz z góry dziękuję za wszystkie sugestie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Burito za szybką odpowiedź. Czyli dobrze rozumiem: wymienią mi mojego Samsunga sd na jakiś dekoder HD, pomimo, że jest on moją własnością( i jest oczywiście po okresie objętym gwarancją) ? I jeszcze drugie pytanie: Dekoder ma się zepsuć już po podpisaniu umowy na DRH6 lub TKA52? :D Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Napisz czy dekoder masz na własność i w tzw. pre-paid?

Kod promocji DRH6 dotyczy umowy na pakiet Mini HD na 6 miesięcy za 9,90 zł, po tym okresie masz możliwość aktywacji pakietu Darmowy HD za 0 zł lub nadal korzystanie z pakietu Mini HD za 16,90 zł.

 

Promocja jest idiotyczna - po 6 m-cach tak skonstruowana, że lepiej przejść na pakiet za 0 zł niz płacić 16,90 zł, a chyba nie oto chodzi operatorowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam dekoder mini i umowę rozwiązaną tzn. darmowe kanały FTA czyli kartę aktywną. Po zapoznaniu się z 34 stronami forum postanowiłem ją ponownie aktywować, bo nie chce mi się montować kolejnej anteny do TV naziemnej i kupować dekoder do tv CRT (TV jest na działce więc nie chce zbyt inwestować).

Jestem po rozmowie z konsultantem i oto jej wynik:

- nie bardzo chciał mi cokolwiek zaproponować, gadał coś o pakiecie rodzinnym, który dla mnie jest za drogi więc sam musiałem mu podać kody promocji i z obu TKA-52 i DRH6 poinformował mnie po 5 min czekaniu, że tylko DRH6 jest możliwa w moim przypadku, bo promocja TKA-52 dotyczy tylko tych, którym kończy się umowa, a ja już od dłuższego czasu jestem nieaktywny.

Zgodziłem się więc na pakiet DRH6 i 9,90 przez 6 miesięcy dodatkowo pod koniec w 5 lub na początku 6 mam zadzwonić do DUK i zmienią mi na darmowy HD.

Gwarancja na leciwy już dekoder przedłużona zostaje na okres trwania umowy czyli 6 miesięcy.

Coś mi jeszcze marudził, że będę musiał zapłacić za kuriera który przyjedzie z umową 15 zł ale o tym fakcie poinformuje po załatwieniu całej sprawy - bo jakoś nie chce mi się w to wierzyć zgodnie z informacjami na forum.

Finalizując - czekam na kuriera (lub pocztę zobaczymy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego oni tych umów nie mogą wysyłać w postaci PDF-a na maila? Jakiś czas temu w mBanku zamawiałem kartę. Druknąłem PDF-a, wpisałem potrzebne dane, podpisałem i wysłałem do nich. Później przyszła karta. Dlaczego CP nie wysyła PDF-a którego się wypełni, podpisze i odeśle. Przecież te umowy ich kosztują a dodatkowo jeszcze oferują pakietu po mocno niższych cenach. Pewnie dlatego te kody promocji są tak ściśle tajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie bardzo chciał mi cokolwiek zaproponować, gadał coś o pakiecie rodzinnym, który dla mnie jest za drogi więc sam musiałem mu podać kody promocji i z obu TKA-52 i DRH6 poinformował mnie po 5 min czekaniu, że tylko DRH6 jest możliwa w moim przypadku, bo promocja TKA-52 dotyczy tylko tych, którym kończy się umowa, a ja już od dłuższego czasu jestem nieaktywny.

 

Miałem tuner Samsunga 370 HD jako FTA około 1,5 roku . Podpisałem umowę DRH6 w maju 2013 roku i po miesiącu zmieniłem umowę na TKA-52 . Dział utrzymania klienta nie robił mi żadnych przeszkód i cała zmiana umowy trwała 5 minut . Miałem zapłacony za cały pakiet DRH6 z góry i teraz widzę na moim koncie , że następna płatność będzie za 10 miesięcy .

Więcej stanowczości w negocjacjach z konsultantami . Poczytaj moje posty w tym dziale na ten temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirko1801, od ośmiu lat mam monoblocka i odbieram TVP Historię z Astry, do tego TVP Historię z HB odbieram z modułu CP (mam prawie pełny pakiet), Smart HD+ i z DVB-T, więc dla mnie to nie problem, że nie odbieram go w "Darmowym HD", ale chodzi mi o sam fakt posiadania go w tym pakiecie, bo jak rok temu kupowałem dekoder Mini HD 2000, to ten kanał miałem mieć dostępny w tym pakiecie przez cały czas, więc teraz czuję się lekko oszukany :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...