Skocz do zawartości

Dekoder UHD 88 do odbioru IPTV i DTH


Gość krzysiek.karolak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też tak miałem ostatnio doładowałem konto VOD i miałem ten sam błąd.

Zadzwoniłem klika razy na infolinie wymieniałem kartę z białej na czarną, był u mnie gość od spraw technicznych (który i tak nic nie wiedział) po kilku następnych telefonach w końcu to naprawili. Okazało się, że to u nich był ten błąd a nie u mnie. Dostałem rekompensatę 25 zł na następne filmy i na tym się skończyło.

U mnie jest teraz w porządku możliwe, że każdy ma przepisane konto na VOD i każdy ma ten sam błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dziś wymieniłem mój stary dekoder, który przez burzę się spalił na właśnie ten nowy. Od dwóch godzin widnieje czarny ekran i cztery poziome kreski na wyświetlaczu tego "cudeńka". Ile mam jeszcze czekać? Wam też tak długo się aktualizował?

 

Swoją drogą aż się zdziwiłem, że bez zająknięcia wymienili mi spalone bo burzy stare modele dekodera i liveboxa na nowe za darmo.

 

EDIT: Dobra nieważne, już sobie poradziłem sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Naprawdę? Bo tvn-y hd to wiem, że zawsze były, ale gdy włączałem kanał 40 to zawsze ukazywał mi się ekran, że mam kupić ten kanał.

 

Jak informuje dzisiaj sat kurier, te kanały są dostępne od niedawna w pakiecie podstawowym ;). Chyba ja powinienem zostać podany jako źródło :lol2:

https://satkurier.pl/news/88041/tvp1-hd- ... ge-tv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodali jeszcze kolejny "kanał internetowy" na numerze 120. Małe okienko z transmisją orange sport, opakowane w menu z wiadomościami i programem telewizyjnym. Niestety, dla mnie działało strasznie wolno. Zamiast bawić się w takie coś dodaliby lepiej obsługę telegazety, która nie wymaga połączenia z internetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA którym kanale Te cus pobiera uprawnienia bo po wymianie Dekodera mam ze 1, 2 i inne kanały są nie dostępne. Ustawiłem 4funTV na 164kanale.

PS:Nie ma ręcznego wyszukiwania kanałów satelitarnych ?? bo już nie pamietam zakładce gdzie są naziemne wyszukuje, a jak wejdę w satelitarne to mam tylko wybór zasilania albo dekoder lub zewnętrzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprawnienia pobiera na 4fun TV - około 30 minut. Jak to nie pomoże 801 505 505 i prośba o ponowienie uprawnień na karcie. Nie ma wyszukiwania. Lista jest narzucona a jeśli wychodzi jakaś jej aktualizacja to jest przeprowadzona automatycznie bez potrzeby ponownego wyszukiwania kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! :)

 

Gdy podłączam pendrive do USB to mogę go normalnie przeglądać, jednak gdy przełączę na TV, w menu nie ma zakładki przez którą mogę dostać do pendrive'a. Czy to normalne? A może jest jednak jakaś zakładka gdzie mogę dostać się do pamięci?

 

Z góry dzięki za odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ta wersja testowa trwa już parę miesięcy i jest niestabilna. Zauważyłem, że gdy raz włożę pendrive, to odpali zawartość, ale za drugim razem już odmawia. Trzeba zrestartować dekoder i podłączyć do internetu, żeby funkcjonalność odtwarzania z usb "odblokować"... Poza tym odtwarzanie kiepskie, nie widzę możliwości przewijania filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie od kiedy go wprowadzili do sprzedaży, ale od czasu gdy zaczęto poważnie reklamować telewizję oragne ;). Bo bez tej aktualizacji dekoder potrafił się zawiesić na oglądanym programie. Oglądasz mecz, wszystko gra, nie wiesz że się zaciął. Chcesz przełączyć kanał... Nie da się. No i restart.

 

To z tym, że nie znają daty aktualizacji już tutaj przerabialiśmy. Wtedy mówili, że już, zaraz będzie dostępna, a się ciągnęło to niemiłosiernie jeszcze długi czas. Więc ja bym tej informacji mimo wszystko nie traktował poważnie. Listę kanałów aktualizują (chociaż chyba itv nie działa), bawią się w interaktywny orange sport, więc o dekoderze raczej nie zapomnieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...