Skocz do zawartości

Dekoder UHD 88 do odbioru IPTV i DTH


Gość krzysiek.karolak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem. Być może się da na laptopie. Być może na 90 się da. Jak masz inny router niż livebox to możesz też na nim spróbować.

Przy pierwszym uruchomieniu dekoder poprosi Cię o wpisanie id kontraktu i hasła. Id kontraktu i hasło masz na umowie od telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy ktoś się orientuje czy wymienia mi w salonie itad 83 na uhd 88 jeśli jest zgłoszona usterka? Posiadają jeszcze te itad 83 na magazynach na wymianę?

ja kilka dni temu próbowałem zrobić wymianę z SHD85 na UHD88 zgłaszając usterkę i gość na infolinij powiedział zebym zabrał ze sobą karte bo na 99% wymienią mi na UHD88 ale kiedy poszedłem do salony to baba powiedziała ze jest zgłoszona usterka dekodera anie karty wiec dostane taki sam jak m ialem tylko nowy i do tego zapomnialem kabla euro to wyjeła z nowego zestawu zeby mieć komplet żal patrzec na to jak traktują nowych klientów a jak starych mają w [beep]ie :/

 

a co do godziny to przed pare min.temu zrestartowałem dekoder i wyskoczyła aktualna juz godzina,ale rano to myslałem ze padaczki dostane jak pomyslałem ze godzine do pracy sie zpóznię :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniają jak chcą taka jest prawda. Ja ich męczyłem o brak TVN24 HD w pakiecie Witaj HD. Zgłaszałem usterkę po kilka razy aż w końcu zadzwonił telefon z działu technicznego, nakreśliłem problem i dostałem propozycję wymiany samej karty z białej na czarną lub całego zestawu czyli czarna karta + UHD88. W salonie bez problemu dostałem Livebox'a 2.0 i UHD88. Męczyć, męczyć i jeszcze raz męczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłosiłem usterkę i od razu wymienili mi na UHD 88 :)

Zależy na kogo się trafi.

Swoją drogą to czy podczas oglądania jakiegoś kanału (najczęściej transmisja na żywo) nie wyskakuje wam w lewym górnym rogu czarna belka z napisem , że natychmiastowy powrót do transmisji na żywo (czy jakoś tak). Bardzo mnie to denerwuje ponieważ aby skasować tą informację muszę przełączyć na inny kanał i potem z powrotem na wcześniej oglądany. Mało tego ta informacja potem znowu się pokazuje.

Czy dekoder może być uszkodzony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem nieźle zdziwiony, gdy zobaczyłem na dekoderze czas letni :). Och, Orange, Orange, z tym zegarkiem to ale mają kłopot. Najpierw dwukropek nie chciał świecić, a teraz sam się przestawia czas :lol2: . Moja rada: najlepiej zegar w trybie czuwania usunąć ;).

 

Wyszła drobna aktualizacja poprawiająca ten błąd oraz zmieniono nazwę kanału tv biznes na polsat biznes. Powinni wydać znowu jakąś porządną aktualizację. Wypadałoby w końcu dodać do menu opcję "odtwórz z usb", która teraz pokazuje się tylko po umieszczeniu pendrive'a w porcie usb i to jeszcze w zależności od kaprysu dekodera. Czekam tez po cichu na wprowadzenie opcji włączania teletekstu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

Czy można wymienić dekoder SHD85 na UDH88 jeśli SHD85 działa? Czy jest to płatne?

Czy dekoder UDH88 po dokupieniu dysku (jaka jest jego cena?) umożliwia jednoczesne nagrywanie i oglądanie innego kanału? Np. oglądam Orange Sport a nagrywam Eurosport.

Czy można zaprogramować nagrywanie? I jeśli tak to ile maksymalnie pozycji?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana jest bezpłatna, ale czy ci się uda to zrobić to głównie zależy od obsługi w salonie - u mnie potrzebowali tylko numer zgłoszenia aby mogli mi 85 wymienić na 88, należało zadzwonić do Orange i zgłosić, że dekoder jest uszkodzony (ale nie można powiedzieć, np. że chcesz mieć dekoder z możliwością nagrywania bo cię wyśmieją na infolinii tak jak mnie) itd. Obecnie można kupić dysk 160GB za 99 zł i 320GB za 249 zł. Można oglądać jeden kanał i nagrywać drugi - rzecz jasna musisz mieć podłączone 2 kable z anteny. Programować nagrania także możesz, w jakiej ilości - tego nie wiem, szczerze nie sprawdzałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam najmocniej za wprowadzenie w błąd :woot: . Byłem święcie przekonany, że skoro UHD-88 ma 2 gniazda antenowe to można jednocześnie nagrywać i oglądać co innego. Widać w Orange jest wszystko na opak... (to po co w ogóle dwie głowice? :roll: ) W praktyce mam akurat podłączony tylko jeden kabel, ale dlatego że drugi idzie do mojego własnego tunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Nie wiem czy na ten temat było coś tutaj napisane albowiem mam problemy z dźwiękiem :

1.

Nie mogę zmienić dźwięku z 5.1 na tryb automatyczny, wybierając tryb automatyczny niby wybiera ale wraca - wybierając 5.1 potwierdza to.

2.

 

Na wszystkich kanałach jest tak, że dźwięk pojawia się od 5/16 w skali owego tunera. Na kanałach "głośniejszych" tj. TVP HD, BBC HD bywa tak,że przy głośności 0 telewizor i tak ryczy pomaga tylko mute.

 

Rady? Niedopracowane oprogramowanie od Orange? Sprzęt wymieniłem po sporych walkach i tygodniowej przerwie od internetu z winy pomarańczki?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...