Skocz do zawartości

Dekoder UHD 88 do odbioru IPTV i DTH


Gość krzysiek.karolak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za pomocą tunera tv za 100 zł mogę jednocześnie oglądać i nagrywać wszystkie programy z dwóch muxow jednocześnie, co aktualnie załatwia wszystkie potrzebne programy (bo na jednym z muxow są same bzdety jak polo tv) z tv naziemnej. Nagrane programy mogę oglądać gdzie chcę, programy na żywo też mogę oglądać na dowolnym urządzeniu.

Nie wiem ile kosztuje taki dysk ale raczej bym w niego nie zainwestował. Czy on chociaż jest twój czy tylko wypożyczony jak dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk do tego dekodera kosztuje 250 zł. Jest to kaucja za użytkowanie tego dysku. Dysk jest użyczony i w każdej chwili, nawet po miesięcy,czy też dwóch możemy go zwrócić gdy nie będziemy już chcieli nagrywać. Wtedy Orange zwróci nam kaucję,czyli te 250zł.

 

W chwili obecnej według infolinii Orange/TP dysku nie można kupić na własność, a tylko wypożyczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, czytam i oczom własnym nie wierzę.

Jeżeli macie tuner HD to zakładam, że także nowy telewizor, który standardowo posiada gniazdo USB za pomocą którego można wpiąć pendriva, dysk czy nawet smartfona i do woli oglądać multimedia a WY tłuczecie temat dostępności USB na tunerze satelitarnym jak by od tego zależało życie całej Ziemi.

Litości.

W sumie to taka dygresja bo czytam ten temat tylko dlatego że chciałem podpisać FUNPACA, ale po lekturze tego wątku jakoś mi się odechciało.

 

Obecnie mam Polsat Cyfrowy, ale chciałem się wypisać i zafundować te cudo o którym tu piszecie, bo z Neostradą wyszło by mi taniej niż internet, telefon i satelita z Polsatu.

Jednak oglądanie z obecnego tunera satelitarnego wydaje się luksusem w porównaniu do horroru jaki tu opisujecie.

To jest jakiś przekombinowany system, który przerasta twórców owego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam będę miał prawdopodobnie "pakied podstawowy" lub "witaj HD" i mam pare pytań czy ten tuner ma wbudowana pamięć, w salonie mówili że podobno 16GB i bez dokupowania dysku pare godzin w mniejszej rozdzielczosci na nagranie wystarczy.

Czy jest możliwość ustawiania taimerów, zresztą czy to nagrywanie dobrze funkcjonuje i ostanie czy jest możliwość ustawienia sobie swojej listy kanałów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ulubione programy są wyświetlanie na liście, którą aktywujesz odpowiednim przyciskiem na pilocie (trzeba z tej listy jeszcze wybrać kategorię ulubione, bo są tam jeszcze inne jak np. sport).

 

Serwisy interaktywne... Że co :)? Grałem chwilę w te gry zręcznościowe i dziwne uczucie. Niby rywalizuję z innymi graczami, a każdy ma swoją grę ;). Dobrze, że naprawili te niektóre kanały... Teraz tylko czekać, aż dekoder przyspieszy włączanie i dalsza poprawa błędów, bo tych jeszcze jest sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...