Skocz do zawartości

Echostar DVR-747


ricco1974
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

@krzych3333

Jeśli powiem, że jednemu padł, drugiemu nie, to uznasz to za dobry omen?

 

Sprzedałem niewiele tego "szmelcu". Sprzęt drogi w porównaniu do możliwości. Były chyba tylko 2 zgłoszenia co do wadliwości:

1) dysk twardy po włączeniu stanu czuwania (wyłączeniu dekodera pilotem) ciągle pracował

2) dysk twardy pracował za głośno i dekoder bardzo się nagrzewał (wg klienta).

 

Nie jestem przekonany czy warto wydawać 500zł za taki dekoder, szczególnie jeśli zabieram go za granicę.

 

nie irytuj się brakiem odpowiedzi na twoje pytanie. nie jesteś ani pępkiem świata, ani zapewne nie oczekujesz odpowiedzi w stylu "nie wiem" albo "może"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytajac ten temat i uzyskalem odpowiedzi na pewne pytanie mianowicie:

mam dekoder cyfrowego polsatu z twardym dyskiem (Echostar DVR-747) i jest tam port USB. domyslam sie ze dzieki temu mozna zgrywac z dekodera na komputer i odwrotnie. jak to zrobic, poniewaz pytalem sie dzis w sklepie koles powiedzial ze nie ma kabla usb - usb (z dwoch stron usb)

 

z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym że taki kabel jest pisałem Tobie wcześniej, tutaj na przykład :arrow: Kabel USB 2.0 EZLink 200 (USB->USB max. x16PC)

 

PS. Można chyba zamieścić linka do Vobisa? Jak nie to przepraszam.

Edycja tomekb1976: Wystarczy nazwa. Użytkownik przecież umie szukać w http://www.google.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Port USB służy jedynie do diagnostyki sprzętu. Jeżeli komuś jakimś niewyobrażalnym cudem udało by się zmontować sprzęt który by pozwolił na zgranie tych filmów na komputer, to i tak raczej by tych filmów nie odtworzył, skoro są zapisywane w formacie .echostar :roll: A takimi wypowiedziami "specjalistów od łamania barier" bym się nie przejmował, bo na forach jakoś dziwnie różnym ludziom się różne rzeczy udają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na dany dzien jest pokazywany szczatkowy program tv, a na nastepny dzien i reszte miesiaca nie ma wcale, w zwiazku z tym nie moge nagrywac. Chociaz posiadam dekoder ECHOSTAR DVR-747 z trawdym dyskiem i mozliwoscia nagrywania. Moze ktos z Was ma podobny problem lubi wie jak go rozwiazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak wygląda na tym dekoderze sytuacja kiedy klient ma pakiet HBO i korzysta z opcji konwertera podwójnego / zeza / quattro lub jakoś rozdziela sygnał ? Generalnie chodzi mi o to czy ma zakłócenia lub wcale nie odbiera kanałów z paczki HBO. Bo to już x osoba, która ma taki problem. Generalnie z użyciem pojedyńczego konwertera nie ma problemu.

 

Dla przykładu osoba ma jedną antenę, podwójny konwerter. W Cyfrze+ posiada wykupiony pakiet HBO, w CP również, ale działa on kiedy jest 'normalna' pogoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prośba o specjalistyczną poradę. Mój problem polega na potrzebie radiowego przedłużeniu zasięgu

działania pilota do DVR 747 (jest w innym pomieszczeniu). Mój stary przedłużacz, który całkiem niezle

działał do dekodera Cyfry + dość słabo działa wobec dekodera CP Echostar DVR 747. Może miedzy nimi

są jakieś istotnie różnice w syganałach IR, ktore powodują konieczność zakupu jakiegoś innego, odpowiedniego

radiowego przedłuzacza. Prośba o wyjaśnienie o podpowiedz co powinno być najbardziej kompatybilne z DVR 747.

Dzieki, R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam! Mam problem kupiłem dekoder DVR 747 bez karty polsatu. Kartę mam swoją w dekoderze Samsunga bez HDD, ale po przełożeniu do Echostara pojawił się komunikat, że dekoder zablokowany. Co zrobić, żeby móc przełożyć aktywną kartę do tego dekodera ? Może ktoś miał podobny problem?? Na pewno jest możliwość obejścia sparowania dekodera i karty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem kupiłem dekoder DVR 747 bez karty polsatu. Kartę mam swoją w dekoderze Samsunga bez HDD, ale po przełożeniu do Echostara pojawił się komunikat, że dekoder zablokowany. Co zrobić, żeby móc przełożyć aktywną kartę do innego dekodera ? Może ktoś miał podobny problem?? Na pewno jest możliwość obejścia sparowania dekodera i karty....

Tak, jest jedyna słuszna możliwość obejścia parowania karty z dekoderem :> Kupić Echostar DVR-747 z kartą, prosto od CP (o ile jeszcze go oferują) lub nowego Echostara w ofercie CP - Echostara HD PVR, a nie kupować dekodery na Allegro lub od niepewnych sprzedawców z okolicy :> Bo tak, to tylko pozostaje pogratulować (nie)udanego zakupu :brawo::mrgreen: A twój "nowy - stary" Echostar DVR-747 bez karty możesz postawić na półce na pamiątkę i przestrogę na przyszłość lub wyrzucić na śmietnik 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem kupiłem dekoder DVR 747 bez karty polsatu. Kartę mam swoją w dekoderze Samsunga bez HDD, ale po przełożeniu do Echostara pojawił się komunikat, że dekoder zablokowany. Co zrobić, żeby móc przełożyć aktywną kartę do innego dekodera ? Może ktoś miał podobny problem?? Na pewno jest możliwość obejścia sparowania dekodera i karty....

Tak, jest jedyna słuszna możliwość obejścia parowania karty z dekoderem :> Kupić Echostar DVR-747 z kartą, prosto od CP (o ile jeszcze go oferują) lub nowego Echostara w ofercie CP - Echostara HD PVR, a nie kupować dekodery na Allegro lub od niepewnych sprzedawców z okolicy :> Bo tak, to tylko pozostaje pogratulować (nie)udanego zakupu :brawo::mrgreen: A twój "nowy - stary" Echostar DVR-747 bez karty możesz postawić na półce na pamiątkę i przestrogę na przyszłość lub wyrzucić na śmietnik 8)

 

Tak czy inaczej dzięki za pomoc. Do końca umowy jeszcze pół roku, chyba rzeczywiście pozostaje poczekać, wypowiedzieć umowę i podpisać nową z nowym dekoderem. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...