Skocz do zawartości

Echostar DVR-747


ricco1974
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze muszę jakiś sprzęt dokupić??To jakaś kpina,żart?Już płacę abonament i wymagam! A nie wystraczy zwykły odtwarzacz DVD?Ludzie dajcie spokój! To co mi radzicie?Chcę niektóre filmy mieć zachowane,ale tak by nie zostały usunięte,a jak jeszcze coś będę chciał dograć i jeszcze potem dograć to mi miejsca braknie i co wtedy? Kiedy jakiegoś pendriva wymyśli CP by można było zgrywać filmy?To po co to miejsce na pendriva jest???No zaraz mnie rozszarpie.....!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to sie wiąże z zakupem dodatkowego sprzętu. Najtańsze nagrywarki kosztują w granicach 400-500zl .

Kiedy jakiegoś pendriva wymyśli CP by można było zgrywać filmy?

Do oferty miało wejść coś takiego DVR - Archos AV700 (do mobilnego oglądania kanałów pakietu Cyfrowy Polsat )

5153.jpg

ale od 2006r. do tej pory cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli filmy, o których wspominam na poprzedniej stronie, są wgrywane w serwisie a nie przez satelitę to pewnie robią to przez USB. Bo raczej nie rozkręcają każdego tunera, wyjmują dysku, wgrywają, pakują z powrotem HDD i całość skręcają. Może ktoś ma znajomego w takim serwisie? :D Gdyby była możliwość zgrywania wartość tych tunerów znacznie by wzrosła. Czy są one dostępne na własność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną możliwością jest nagrywanie programów na kasetę VHS (nie polecam, bo to fatalna jakość), albo nagrywanie na płytę DVD. Albo możesz jeszcze oglądać na kompie i nagrywać i przenosić na pena, albo płytę, ale więcej z tym zachodu, więc najlepiej skorzystaj z mojej pierwszej rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dysk twardy OK - i na dodatek całe 160 GB przeznaczone na nagrywania, minus za przegrywanie - póki co istnieje tylko jeden sposób - rozkręcić dekoder (utrata gwarancji ) i podłączyć twardziela do kompa - no i potem już normalna obróbka programami.

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=7&t=1206&p=107925#p107925

 

 

Czy ktoś może potwierdzić te rewelacje?

Szukam informacji na ten temat już dwa lata i nic, a tu nagle taka bomba?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie co do wiatraka który okropnie hałasuje - jakie on ma zadanie (no na pewno ma chłodzić, tylko co ? ) czy jak by się go odłączyło to dekoder działał by poprawnie – na pewno był by o wiele cichszy, bo ten szum jest trochę uciążliwy zwłaszcza gdy się ogląda wieczorami i jest nie za głośno zrobiony telewizor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam wyłączania tego wentylatora. Dysk twardy potwornie się grzeje przy dłuższej pracy i może się coś przegrzać. Jeśli już to wymieniłbym ten wentyl na taki z czujnikiem ciepła wtedy nie działałby cały czas tylko przy zwiększonej temperaturze.

Swoją droga faktycznie hałas jest dość duży jak na taki mały wentylatorek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

help! , dopiero co kupiłem ten przeklęty dekoder , i jest tak że kiedy chce uruhomić którykolwiek film z dysku , to jest dźwięk ,ale nie ma obrazu !!!! :censored::evil::evil::evil::twisted::twisted::twisted::twisted: , wiecie może czemu tak może być ? jak dźwoniłem na ich infolinie to powiedzieli że jest uszkodzony ! oni sami są uszkodzeni!!! Jutro z nim pójde do sklepu , ale jakby ktoś coś wiedział na ten temat prosze o odpowiedź!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!! Mam echostara DVR - 747 od roku, Dlaczego go kupiłem? Ponieważ osłabiała mnie antena naziemna czasem były ładne programy i dało się oglądać a czasem straszna lipa, a tu mamy obraz elegancki, druga rzecz często i gęsto nie ma mnie w domu, więc przeglądam program, ustawiam timera i wszystko gra, mam wolne , siadam startuję dekoder i oglądam to co mi się nagrało. Oczywiście że N ma lepszy dekoder ale oferta polsatu była korzystniejsza a nawiasem mówiąc są lepsze żródła żeby zdobyć film i to oczywiście o wiele nowszy bo ze starymi nie ma problemu. Racja przeważnie nagrywamy kiedy nas nie ma w domu. Z obsługą tego dekodera nie ma problemu jest OK , wygląd też ładny. Jest tylko jedna rzecz która osłabia mnie najbardziej a mianowicie że niektóre programy które mam na nim nagrane chciałbym jakoś zgrać ale po prostu się nie da, po podłączeniu przez USB nic się nie dzieje PC wogóle go nie widzi. Jest to bardzo niesprawiedliwe ponieważ jest to już moja własność a ja nie mogę nic z tym zrobić. Będę szukał dalej ktoś wreszcie coś będzie wiedział!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! jestem znowu odpowiem jeszcze na parę pytań. Po co jest USB - to jest wejście serwisowe, przypuszczalnie chodzi na innym systemie (słyszałem że na LINUXIE ale to tylko pogłoski) Jeżeli jest dzwięk a nie ma wizji tzn że albo nie zapłaciłeś rachunku albo usterka u nich albo połączenie karty z dekoderem nawaliło, a jeśli chodzi o nagrywanie to wolę go podłączyć pod PC bo na VHS już kiedyś nagrywałem i raczej nie chce mi się cofać w przeszłość!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest dzwięk a nie ma wizji tzn że albo nie zapłaciłeś rachunku albo usterka u nich albo połączenie karty z dekoderem nawaliło

A od kiedy CP w ramach zaległości w opłatach abonenta wyłącza mu dostęp do oferty poprzez wyłączenie samego obrazu i pozostawienie dźwięku, albo jakim sposobem, gdy nawali połączenie karty z dekoderem to pozostanie sam dźwięk, a obraz zniknie :roll: Raczej to jakaś usterka w dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy CP w ramach zaległości w opłatach abonenta wyłącza mu dostęp do oferty poprzez wyłączenie samego obrazu i pozostawienie dźwięku

 

Witam ! *Krisss16* ! Z tego wnioskuję że nie używasz tego dekodera bo inaczej to wiedziałbyś o tym że programów nie pooglądasz bo dekoder jest zablokowany ale jeżeli puścisz film z twardziela to będzie wizja i dżwięk dopóki nie wyłączysz i włączysz ponownie żeby oglądnąć np. coś innego bo wtedy pozostaje sam dżwięk dopóki nie zapłacisz abonamentu. Znam to z autopsji. Jeżeli słychać tylko dżwięk podczas próby oglądania programów ,no to lipa. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam 2 pytania dotyczące dekodera echostar dvr-747.

1.Gdy włączę dekoder na wyświetlaczu znajdują się same poziome kreski. Trzeba kilkanaście minut zaczekać zanim dekoder zacznie działać poprawnie.

2.Podczas oglądania jakiegoś kanału nagle robi się brak sygnału lub no signal i :censored: , trzeba rozłączyć dekoder od prądu i ponownie połączyć.

 

Da się te 2 powyższe problemy jakoś naprawić? Lub może zapobiegać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Menu na pewno nie .. BO na przyklad zrobi się no signal wyłączę dekoder włączę i nagle te kreski się pokazują ... Czyli co zanieść na gwarancje?

2. Patrzyłem i odłączałem już antenę, zasilanie itp. Nadal się to dzieje ... ;/ Da się to jakoś naprawić ?;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...