Skocz do zawartości

Echostar DVR-747


ricco1974
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mogę kupić ten dekoder od znajomego po zakończonej umowie za 50 zł. Dzwoniłem na infolinię i możliwa jest cesja lub Preaid na ten dekoder. Mam już swojego Samsunga HD też w Prepaid ale za 50 zł to chyba warto go wziąć? chodzi głównie o to by ponagrywać na dysk. Czy to co jest obecnie tam nagrane mozna skasować i nagrywać od nowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak można, ale to średnio ma sens, bo musiałbyś na nim podpisać umowę, żeby mieć jakieś ciekawsze kanały, warte nagrania. Osobiście nie wiem jaki sens jest podpisywać umowę na dekoderze SD.

 

Oczywiście możesz go wziąć np. do miniHD i nagrywać tam coś w czasie gdy oglądasz na Samsungu HD inny kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CSA, podzielam Twój pogląd że nie ma sensu podpisywać umowy na dekoderze SD. Jednak na infolinii usłyszałem że możliwy jest też na nim Prepaid, poprosiłem nawet o nr konta do do wpłat na Prepaid i podano mi je. Czy to możliwe że inny konsultant może powiedzieć mi że Prepaid na nim nie a tylko umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zakończonej umowie dekoder przechodzi na prepaid, o ile ją wypowiesz wcześniej, tu miała miejsce taka sytuacja i ten dekoder już jest prepaid, domyślnie jest ustawiony na pakiet familijny za 42,90zł po wpłacie automatycznie się uruchomi, można (a raczej Twój kolega może) zmienić na miniHD za 19,90zł

 

ja sugeruję mimo wszystko dla spokoju Twojego i kolegi zrobić cesję, wtedy będziesz miał dostęp do icok.cyfrowypolsat.pl ze swoimi danymi, tam masz opcje płatności elektronicznych - one automatycznie włączają wybrany pakiet, nie trzeba dzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Ustaw na kanale dla abonentów żeby pobrał uprawnienia.

 

Nie pomaga :(

 

Sygnał z Hot Birda odbierasz również czy tylko Astrę? Jeśli tylko Astrę (tak wynika z Twojego pytania) to ustaw antenę na Hot Birda, aby zadziałała aktywacja karty na kanały FTA na kanale "Dla Abonentów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Posiadam dekoder Echostar DVR-747 od 2007 roku, umowa mi się skończyła więc od ponad roku używałem go tylko do FTA z 13.0\19.2\28.2.

Aktualnie nie mogę go włączyć ,świeci się tylko zielona dioda,nie działa dysk twardy i wiatrak,a napięcia zaniżone są około 1V. Wymieniłem kondensator 100uF\400V na nowy,lecz nadal to samo.

Mógłby mi ktoś pomóc ?

W APS nie wymienią go,bo jest po gwarancji i nie ma na niego umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...