Skocz do zawartości

Echostar DVR-747


ricco1974
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to ja się podczepię, to prawda, że można na nim nagrywać tylko to co się ogląda ?? tak mi powiedzieli na infolini i szczerze mówiąc nie za bardzo mi się chce wierzyć, że tak jest, naprawdę wypuścili coś takiego ?????

jeśli rzeczywiście tak jest to co polecacie do współpracy z modułem CI, warunek - musi mieć tak funkcjonalność o któej pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokluczus

 

Myślę że można to ominąć tylko częściowo- ja jak chcę nagrać na video program z satki a w tym czasie oglądać coś z naziemnej to dekoder "podaje" sygnał tylko na video ponieważ pilotem od TV przełączam na odbiór TV naziemnej, podobnie robię jak dzieciaki chcą oglądać np. bajki z CP i w tedy oglądają na drugim TV a ja oglądam naziemną.

Nie wiem czy to trochę nie zawile ująłem, ale to jedyna możliwość nagrywania jednego i oglądania drugiego, taki numer jak byś chciał to z tego co wiem to (wcale nie w ERZE :lol: ) tylko na razie Nka oferuje- z satki co innego nagrywasz, co innego oglądasz :cry::cry: ale i my na CP tego doczekamy :lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiem ci co tu jest dziwne. Choć lepiej będzie napisać-kto się mocno zdziwi.

Zdziwi się abonent, że przez umieszczenie 1 głowicy nie może przełączyć kanału podczas nagrywania. Zdziwi się w przyszłości, że ten dekoder nie nadaje się do VOD bo... ma 1 głowicę oczywiście, nie ma złącza ethernet czy choćby USB. Zdziwi się, że po wydaniu tych 700 złotych na SUBSYDIOWANY przez platformę dekoder musi potem kupić następny by mieć te nowości(VOD, pełny PVR). Oj zdziwią się niektórzy.

Radix nie jest "sponsorowany" przez platformę więc kosztuje te 750 zł choć moim zdaniem nie jest wart tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do VOD dwie glowice sa niepotrzebne.To ze tak jest w platformie N nie znaczy ze to jest norma bo nie jest.

Co do nagrywania to przeważnie nagrywamy cos wtedy gdy nie ma nas w domu.Podobnie działały magnetowidy i działaja obecnie produkowane nagrywarki DVD wszelkiej maści.Też nagrywaja w danym czasie jeden program.

Mam tuner z dwoma głowicami i jest to napewno wiekszy komfort ale jak kogoś stac to kupuje drozszy produkt a nie dedykowany tuner.

Najtańsze tunery dwugłowicowe startują z cenami od 1100 w zwyż a ty chciałbyś aby Polsat ci go zasponsorował najlepiej za pól darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do VOD dwie glowice sa niepotrzebne.To ze tak jest w platformie N nie znaczy ze to jest norma bo nie jest.

Są niestety potrzebne.

Co do nagrywania to przeważnie nagrywamy cos wtedy gdy nie ma nas w domu.Podobnie działały magnetowidy i działaja obecnie produkowane nagrywarki DVD wszelkiej maści.Też nagrywaja w danym czasie jeden program.

Do tej pory tak było. Teraz jest lepiej. Teraz standardem jest jednoczesne nagrywanie i oglądanie czegoś innego. Jeśli nie można tak to po co nam dysk w tunerze. Szkoda kasy. Lepiej kupić nagrywarkę DVD.

Najtańsze tunery dwugłowicowe startują z cenami od 1100 w zwyż a ty chciałbyś aby Polsat ci go zasponsorował najlepiej za pól darmo.

Nie chciałbym bo nie mam Polsatu Cyfrowego i nie zamierzam mieć. Skoro N stać już na starcie na wydawanie tunera HD z dyskiem 250 GB i podwójną głowicą a platforma z ponad milionem abonentów i wypracowanym zyskiem daje sprzęt starej generacji za większe pieniądze to coś tu jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat zastanawial sie dlugo nad wprowadzeniem tunera z dwoma głowicami lub jedna. Wybral ta druga opcje poniewaz takie dekodery uzytkuja nie tylko tacy znawcy jak wy ale i ludzie nie majacy zbyt wiele do czynienia z taka technologia a zeby ogladac i nagrywac co innego trzeba rozdzielac przewod antenowy badz kupic konwerter z dwoma wyjsciami a dla zwyklych ludzi jest to dodatkowy koszt i niepotrzebna rzecz wogole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel kupił sobie właśnie wczoraj ten dekoder i muszę powiedzieć, że to nawet spoko sprzęt. Co do filmów na dysku które daje CP to takie sobie. 160 GB jakie oferuje CP jest wystarczające na nagrywanie programów. Może nbox recorder ma 250 GB i jest lepszy (ale tylko 80 GB przeznaczone jest na PVR czyli na nagrywanie z satelity reszta czyli 170 GB przeznaczona jest na VOD) to i tak Echostar nie wypada tak blado, no i mamy go na własność a nboxa dzierżawimy. Jedyne co mi się nie podoba w ogóle we wszystkich dekoderach filmy Echostar to piloty.

 

Lista 24 filmów dostępnych na dysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel kupił sobie właśnie wczoraj ten dekoder i muszę powiedzieć, że to nawet spoko sprzęt. Co do filmów na dysku które daje CP to takie sobie. 160 GB jakie oferuje CP jest wystarczające na nagrywanie programów. Może nbox recorder ma 250 GB i jest lepszy (ale tylko 80 GB przeznaczone jest na PVR czyli na nagrywanie z satelity reszta czyli 170 GB przeznaczona jest na VOD) to i tak Echostar nie wypada tak blado, no i mamy go na własność a nboxa dzierżawimy. Jedyne co mi się nie podoba w ogóle we wszystkich dekoderach filmy Echostar to piloty.

 

Lista 24 filmów dostępnych na dysku

 

sprawdź pliz czy można z jego dysku zgrywać zawartość na komputer lub nagrywarkę dvd. Czy jest to forma składowania odpadów bez możliwości archiwizacji na innych nośnikach.

Nie wiem co klientom mówić, bo sprawdzić nie mogę:D

 

Edycja pitter: nie cytujemy posta, jeżeli odpowiadamy tuż pod nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do VOD dwie glowice sa niepotrzebne.To ze tak jest w platformie N nie znaczy ze to jest norma bo nie jest.

Są niestety potrzebne.

 

Bzdura.Poczytaj jak działa VOD w innych krajach.

 

Co do nagrywania to przeważnie nagrywamy cos wtedy gdy nie ma nas w domu.Podobnie działały magnetowidy i działaja obecnie produkowane nagrywarki DVD wszelkiej maści.Też nagrywaja w danym czasie jeden program.

Do tej pory tak było. Teraz jest lepiej. Teraz standardem jest jednoczesne nagrywanie i oglądanie czegoś innego. Jeśli nie można tak to po co nam dysk w tunerze. Szkoda kasy. Lepiej kupić nagrywarkę DVD.

 

Hmm nagrywarka z dyskiem kosztuje okolo 1000 zł bo nie licze sprzetu typu manta.Wiec wychodzi drozej noż sprzet Polsatu.W takiej sytuacji wolałbym kupic tuner CI z dwoma glowicami.Poza tym wiekszość nagrywarek DVD ma jeden tuner wiec nie pisz głupot że to jest obecnie standard.

Najtańsze tunery dwugłowicowe startują z cenami od 1100 w zwyż a ty chciałbyś aby Polsat ci go zasponsorował najlepiej za pól darmo.

Nie chciałbym bo nie mam Polsatu Cyfrowego i nie zamierzam mieć. Skoro N stać już na starcie na wydawanie tunera HD z dyskiem 250 GB i podwójną głowicą a platforma z ponad milionem abonentów i wypracowanym zyskiem daje sprzęt starej generacji za większe pieniądze to coś tu jest nie tak.

 

No to idź do N.Dostaniesz tuner z 80 gigowym dyskiem bo reszta jest dla VOD.Zaplacisz 450 zł aktywacji.Nie wiem czy to jest korzystniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź pliz czy można z jego dysku zgrywać zawartość na komputer lub nagrywarkę dvd. Czy jest to forma składowania odpadów bez możliwości archiwizacji na innych nośnikach.

Nie wiem co klientom mówić, bo sprawdzić nie mogę:D

Na komputer tego się nie da przegrać (tzn. podpiąć dysk z dekodera do kompa) ale jeśli podepniemy magnetowid VHS lub stacjonarną nagrywarkę DVD pod wyjście VCR to bez problemu. My próbowaliśmy nagrywać na VHS-ie i dało rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze napisz co się dzieje, gdy podłączasz dekoder portem uSb do komputera? komputer wykrywa nieznane urządzenie do którego softu/driverów nie ma, czy nie wykrywa nic?

Myślę, że to kwestia czasu, gdy albo polsat zaktualizuje soft w ten sposób by zamiast vhsa obsługiwał również komputer i jego dvd. Jeśli nie zrobi tego polsat, to zrobią to hakerzy/crackerzy i tak czy inaczej zabezpieczenie padnie. Robienie "nowoczesnego" dekodera, który nie jest w pełni multimedialny a pozwala jedynie na zabawę z archaicznymi magnetowidami nie prowadzi do niczego dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tak:

Cyfrowy Polsat pracuje także nad rozwiązaniem umożliwiającym kopiowanie plików, np. filmowych z urządzeń pamięci masowych na dekodery DVR. Natomiast przenoszenie plików z dekoderów DVR do innych urządzeń będzie odpowiednio zabezpieczone i możliwe tylko do urządzeń autoryzowanych przez Cyfrowy Polsat. źr. wirtualnemedia_pl

 

W grudniu Cyfrowy Polsat planuje wprowadzić do swojej oferty kolejną nowość – przenośne odtwarzacze video Archos. Jest to propozycja dla fanów filmów, którzy często podróżują. Magnetowid o niewielkich rozmiarach ma wbudowany 40 GB dysk twardy. Oznacza to możliwość nagrania i odtworzenia 180 godzin filmów na 7 – calowym wyświetlaczu LCD. źr. wirtualnemedia_pl

 

DVR - Archos AV700

5153.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...