Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś kilka postów wcześniej spierał się, że Sportklub naprawił już opóźnienie dźwięku. Wczoraj oglądałem fragment meczu Sportingu z Benficą i problem istnieje nadal. Czy nikt w profesjonalnej stacji telewizyjnej nie umie tego naprawić przez prawie pół roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ktoś miał teorię, że tak komentuje Bartłomiej Rabij, celowo opóźniając komentarz :D Najlepiej świadczy o błędzie takiej teorii to kiedy komentuje np. w duecie z Marcinem Grzywaczem. Tak było podczas ostatniego meczu w CL: Boca-Racing i tam też mówili o sytuacjach podbramkowych kiedy już było po fakcie. Czyli co, specjalnie wszyscy tam opóźniają komentarz, czy jednak problemy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, miał komentować Tomasz Zieliński, ale jak widać coś w ostatniej chwili się zmieniło. Mnie zastanawia czemu po zatrudnieniu nowych komentatorów (Zieliński, Polkowski, Wiśniowski) z ligi portugalskiej praktycznie wycofał się Bartłomiej Rabij, który już komentuje bardzo rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odejściu ze SportKlubu pisywał dla sport.pl i paru stron klubowych, napisał też książkę o Pique. Książki nie czytałem, ale po lekturze kilku jego felietonów miałem nieodparte wrażenie, że gość odpłynął. Nawet lubiłem, jak komentował, ale wszystkie swoje teksty pisze jakimś koszmarnym pseudointelektualnym dialektem - mała próbka, akurat z ankiety, która zapadła mi w pamięć :D

 

http://highbury.pl/ankieta-highbury-mateusz-bystrzycki/

 

"Istotna będzie również fortuna losu, która kapryśnie zmienia obiekty swoich westchnień."

 

"Nie mam w zwyczaju rozpatrywania życiowych zdarzeń w kategoriach kasandrycznego defetyzmu."

 

"Ta, której płaszcz sklecony z przerafinowanych nadziei kibiców będzie ciążył w największym stopniu."

 

"Najmniej Arsenalu, bo jak zwykle z tej nabrzmiałej powłóczystą czernią chmury nie spadła choćby rachityczna kropelka deszczu."

 

Znamienne, że przy tworzeniu redakcji Eleven nie sięgnął po niego Mirosławski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Czy przy opcji zakupu kanału Sportklub za 1,99 zł miesięcznie też można manewrować analogicznie do opcji Eleven ? Tzn. na początku miesiąca włączać a wyłączać przed upływem następnego miesiąca, i ta kwota rozkłada się wtedy na 2 miesiące ? Oczywiście 2 zł za Sportklub to nie 16 zł jak za Eleven, ale dobrze wiedzieć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja tam oglądam często ten kanał. Prawie zawsze Copa Libertadores i prawie zawsze mecze wieczorne ligi portugalskiej. Te drugie czasem odstręczają jak jest gra przy pustych trybunach i komentuje Grzywacz, ale taki urok ligi. Co do Copa Libertadores to muszę pochwalic komentatora, bo jest to jedyny komentator piłkarski, który wie na komentowany temat znacznie więcej ode mnie. Tu nawet wchodzi na zmianę jakiś kompletny noname, a Rabij wylicza gdzie grał, czy miał epizod w Europie(to akurat mnie b.interesuje) jakie sumy z nim związane chodziły itd. Do tego wiedza o regionie i naprawdę komentator którego warto posłuchać, nawet pomijając opóźnienie dźwięku, które na Copa też jest. Szkoda też, że wykupili tylko część praw, ale te 2 mecze w tyg to zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanal Sportklub to juz szrot od jakiegos czasu - po wygasnieciu starej umowy i rozpoczeciu obowiazywania nowej stracilem uprawnienia - zal mi tylko magazynu Primeira Liga, poza tym nic na tym kanale nie ogladalem ...

Chcialem ogladac "Badminton Unlimited" regularnie ale pora emisji nie byla dla czlowieka takiego jak Ja - ktory pracuje, obejrzalem ledwie kilka odcinkow. Reszta tego co tam leci to brak slow ...

Jesli chodzi o cale mecze ligi portugalskiej to sie tego ogladac nie da, bo mecze sa przewazajacej wiekszosci po prostu bez kibicow - zarowno poziom prezentowany przez druzyny jak i atmosfera wygladaja jakby to byly mecze towarzyskie. Roznica pomiedzy TOP 4 (Braga, Sporting Lizbona, Benfica i FC Porto) a reszta jest zatrwazajaca - poza meczami pomiedzy tymi druzynami to mecze ogolnie sa bez historii, kazda z tych 4ech druzyn wygrywa zenujaco latwo. Mecze druzyn spoza TOP 4 to juz jest hardcore jesli chodzi o poziom - goli czesto pada wiele, ale prezentowany poziom gry to istna tragedia.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby standard, dla katarskiego beIN również, ale jednak australijski beIN SPORTS wciąż kisi się w SD! :D Ale ma szczęście to się zmieni za miesiąc. Od 15 mają zamiast jednego kanału w SD będą trzy w HD. Do tego porozumieli się z FOXTEL tak, że będą one bez dodatkowych opłat normalnie w pakiecie sportowym, obok FOX SPORTS i ESPN. Obecnie kanał jest sprzedawany oddzielnie za AU$19.99/mies. (http://www.foxsports.com.au/football/foxtel-signs-football-deal-with-bein-sports-now-available-to-all-subscribers-within-sports-package/news-story/7db7487d22a13537a4f307ecde601140).

Taka mała dygresja. A u nas? Nie dość, że ten SportKlub nie jest w stanie w niczym upodobnić się do swoich zagranicznych braci, to jeszcze jest dostępny tylko w nc+, tylko w SD, w opcji dodatkowej /nie dotyczy starych umów/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zapomnialem napisac o jakosci przekazu - zarowno obrazu jak i dzwieku - pozno pisalem posta i wylecialo mi jakos z glowy.

 

Tak - Porto przegralo 0-1 z ostatnimi w tabeli - akurat Porto w tym sezonie rozne dziwne akcje odwala - niespodziewane porazki/remisy z druzynami ktore normalnie rozwalali. Do tego Puchar Ligi Portugalskiej - wszystkie mecze do tej pory przegrali, cyrk na kolkach i ciezko im bedzie wyjsc z grupy (widzialem sklady - wychodzili rezerwami, no ale mimo wszystko). W  grupie maja 2 drugoligowe zespoly - Famalicao i Feirense ... Oczywiscie po 2. meczu jak wyszli rezerwami to sie zorientowalem, ze odpuszczaja te rozgrywki raczej, no ale przegrywac z 2. ligowcami chyba nie wypada.

Takze Porto akurat w tym sezonie nie jest az takie mocne, to prawda. Niemniej i tak sa hen, hen daleko przed reszta druzyn, spoza TOP 4.

Ponado np. w Pucharze Portugalii jakos im idzie - doszli do finalu, zagraja z Braga. Po drodze przechodzili same druzyny z nizszych klas rozgrywkowych (wyjatkiem Boavista w cwiercfinale) - no ale jak na nich w tym sezonie to i tak nieźle XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas dzisiejszych derbow Glasgow w Pucharze Szkocji, gdy trwała już dogrywka i padła bramka na 2:2 dla Celticu Sportklub postanowił przerwać transmisję i w 109 minucie puścili reklamy swoich transmisji a potem włączył się program Mango i pojawiła się reklama jakichś noży :D na profilu na FB tłumaczyli się błędem realizatora. Generalnie to niezła amatorka z nich jest. Jestem ciekaw kiedy się pożegnaja z rynkiem bo wydaje się to nieuniknione chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...