Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A Ty rozróżniasz osoby, które piszą dany post? To @bartolinos pisał o awarii, która nadal jest, a ja Cię tylko zapytałem jak komentator z własnej woli może opóźniać komentarz.

 

I nie cytuj posta nad sobą, bo to łamanie regulaminu, które może się warnem skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypadało by obejrzec mecz a potem mowic ze problemy z dzwiekiem komentatora sa dalej !! Bo akurat wczoraj nie było i mam info od nich ze naprawili awarie. A glos komentatora opozniony bo rabij tak komentuje

Zupełnie nie zrozumiałeś o co chodzi :/ Zobacz sobie powtórkę tego meczu i zauważysz, że to nie on tak komentuje. Bo jeśli piłka jest w bramce, zawodnik leci, a on dopiero mówi, że strzela to raczej nie jest to jego sposób komentarza.

 

Jeszcze mam prośbę abyś sobie raz zobaczył mecz ligi portugalskiej i tam co jakiś czas wręcz strzeli coś w dźwięku. To nie tylko moje spostrzeżenia. Nie wiem gdzie napisali, że poprawili, ale to nie jest prawda.

 

I dodatkowo. To samo jest gdy komentuje Bartek, Łukasz, czy inny gość. Więc raczej Sportklub nie narzuca im celowego opóźniania.

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty rozróżniasz osoby, które piszą dany post? To @bartolinos pisał o awarii, która nadal jest, a ja Cię tylko zapytałem jak komentator z własnej woli może opóźniać komentarz.

 

I nie cytuj posta nad sobą, bo to łamanie regulaminu, które może się warnem skończyć.

ojej już się boje, moje życie się skończy, a to ze  wiekszosc osob tu pisze glupoty łacznie z tobą  to tylko ja widze?

Trzasków nie było,ale komentarz jest opóźniony w stosunku do obrazu. Trzaski obserwowałem tylko w lidze portugalskiej więc tam będzie odpowiedź, czy coś poprawili.

trzaski były przy wszystkich transmisjach na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro poprawili te trzaski, to pora się zabierać za opóźnienie komentarza. Oficjalnie dostałem info na początku rozgrywek ligi portugalskiej od Bartka Rabija, że problemy są i wie o nich, ale to kwestia czasu, bo mieli remont infrastruktury(szli całkowicie w światłowody), ale niestety problemy nadal są. Staram się do nich pisać, ale olewają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...