Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie informuje, ale mam własne dojścia ;) To nie jest żadna plotka ani domysły, pewnie na dniach puszczą oficjalny komunikat.

 

Widocznie prawdomówny.

 

zobaczymy dobrze by bylo zeby to byla prawda

Dla potwierdzenia. http://www.sportklub.pl/sport/koszykowka/liga-turecka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiałem dlaczego Sportklub nie może kupować tanich praw do sportów niszowych i pokazywać je na żywo. Tyle jest sportów, których nie transmitują na żywo nigdzie np. pool, bilard, zapasy, karate, taekwondo, hokej na trawie (nie widziałem dawno rozgrywek hokejowych w polskiej TV, a to jest jedna z najpopularniejszych dyscyplin na świecie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam tv HD 55''. Żeby to był chociaż sygnał SD...Słyszałem, że jakość nie jest najlepsza, ale to przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Na miejscu NC+ wstyd byłoby mi przyjmować za to jakiekolwiek opłaty bez względu na to jakie mają prawa.

Edytowane przez senac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiałem dlaczego Sportklub nie może kupować tanich praw do sportów niszowych i pokazywać je na żywo. Tyle jest sportów, których nie transmitują na żywo nigdzie np. pool, bilard, zapasy, karate, taekwondo, hokej na trawie (nie widziałem dawno rozgrywek hokejowych w polskiej TV, a to jest jedna z najpopularniejszych dyscyplin na świecie).

 

Hokej pokazuje TVP SPORT - rozgrywki polskiej ligi, mecze z reprezentacji, International Tournament, MŚ a nawet i wybrane mecze LM

Właśnie dziwi brak teakwondo i karate, bo nasi w tym odnoszą sporo sukcesów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ich stac na kupowanie nowych praw, to pewnie już niedługo pojawia się w HD, podobnie bylo z Extreme Sport Channel.

A Fightklub spokojnie może nadawać w HD na satelicie, póki co wersja SD jest na wyłączność do sierpnia tego roku w Cyfrowym Polsacie , może po przedłużeniu umowy będzie wersja HD :)

Edytowane przez Michu07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hokej pokazuje TVP SPORT - rozgrywki polskiej ligi, mecze z reprezentacji, International Tournament, MŚ a nawet i wybrane mecze LM

Właśnie dziwi brak teakwondo i karate, bo nasi w tym odnoszą sporo sukcesów

Chodziło o hokej na trawie, a nie na lodzie, a hokej na trawie to kiedyś widziałem w TVP Poznań. Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę więcej informacji w sprawie Libertadores. Odpowiedź na pytanie jednego z użytkowników dot. planów transmisji: "2 mecze z kolejki do fazy KO. Na pewno 100% 1/4, 1/2 i finały. Nie wiem ile z 1/8 (na pewno większość)"

 

Dziś pierwsze spotkanie transmitowane w SK. Nie spodziewajcie się dobrej jakości dźwięku, czy obrazu :/ Czasem zdarzyło mi się oglądać CL na TRT HD, czy innych kanałach i nawet tam była bida, a co dopiero na kanale SD. Dźwięk to jakaś zmora Sportklubu, więc jeszcze gorzej. Obawiam się, że mecze tylko dla entuzjastów tych rozgrywek. Raczej nie zainteresują dużej ilości osób. Nawet nie chodzi o poziom, bo w polskiej TV są pokazywane gorsze rozgrywki, ale właśnie o odbiór tych spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam: czemu Sportklub nie pokazuje już meczów Pucharu Belgii? Puścili dwa mecze potentatów z ogórkami i tyle widzieli tych rozgrywek. Miejsce w ramówce jest, mecze ciekawe, więc tym bardziej dziwne.

Tak samo jest z Pucharem Holandii. Polsat pokazał jeden mecz i więc już nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była reklama Pucharu Belgii podczas przerwy CL i w zapowiedziach było "przez cały sezon w Sportklubie". Widocznie sami mają kłopot z tym co pokazują, bo został już tylko finał tych rozgrywek.

 

Oczywiście kłopoty z dźwiękiem komentatora dalej te same. Co ciekawe to tylko opóźniony jest głos komentatora w stosunku do obrazu, bo dźwięk ze stadionu jest równo z akcją. Bida panie, bida :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam wrażenie, że nie ma tam takiej osoby jak realizator dźwięku, czy montażysty który zadba o charczenie, stukanie, czy opóźnienia. Sportklub jakby nie widzi, że ludzie narzekają i piszą do nich, że mają problemy. Wcześniej nawet kasowali posty np. z fb, czy tt. Teraz po prostu to olewają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była reklama Pucharu Belgii podczas przerwy CL i w zapowiedziach było "przez cały sezon w Sportklubie". Widocznie sami mają kłopot z tym co pokazują, bo został już tylko finał tych rozgrywek.

 

Oczywiście kłopoty z dźwiękiem komentatora dalej te same. Co ciekawe to tylko opóźniony jest głos komentatora w stosunku do obrazu, bo dźwięk ze stadionu jest równo z akcją. Bida panie, bida :/

wypadało by obejrzec mecz a potem mowic ze problemy z dzwiekiem komentatora sa dalej !! Bo akurat wczoraj nie było i mam info od nich ze naprawili awarie. A glos komentatora opozniony bo rabij tak komentuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...