Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wracając do tematu feed'a z meczu, którego nie pokazuje żaden kanał satelitarny (przynajmniej wg liveonsat) pojawił się feed meczu Liban-Australia. Jak mam to rozumieć?

Nie traktuj liveonsata jako wyroczni często poruszając się po ramówkach znajdziesz dany meczu ja sam znalazłem mecz w ligi czarnogórskiej w ubiegłym tygodniu a nie pisałem o nim bo stwierdziłem że nikogo w Polsce ten mecz nie zainteresuje.

Co do meczu zapewniam cię że Liban to bardziej cywilizowany kraj i tam nie ma PPV mecz leci pewnie na kanałach z Nilsata bo z tego satelity nadaje większość kanałów http://www.lyngsat.com/freetv/Lebanon.html i wszystkie wazniejsze kanały nadają FTA. Liveonsat w Irlandii skąd pochodzi sam serwis trudno tam sięgnąć Nilsata patrz mapki dostępu.Dużo informacji na livonsacie spływa z forum a to są rzeczy niepotwierdzone jeszcze jedno zwróć uwagę na na EIRP w Polsce dla ważnych kanałów libańskich o odbiór ciężko u nas a a co dopiero na zachodzie Europy po prostu mecz jest nadawany dla libańskiego kanału satelitarnego bo każdy z ważnych kanałów z tego kraju ma przekaz satelitarny ale nikt na forum liveonsata o nim nie napisał bo żadna info nie nie spłyneło do nich z tego kraju.

 

 

Kolejny przykład mecz Kazachstan - Irlandia na liveonsacie brak informacji jaki kanał nadaje ten mecz w tym kraju więc czy nadają tylko dla tv naziemnej ?

Nie mecz ten leci na kanale El Arna http://www.elarna.kz/rus/tvprograms/ który jest nadawany na satelicie Intelsat 904 na pozycji 60.e ale do strony livonsata informacja ta jeszcze nie dotarła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastycznie...

 

Nie wiem czy to nowa czy stara wiadomość, ale dziś na BBC Red button zauważyłem, że reklamują mecze NFL! Najwyraźniej wykupili prawa do Monday Night Football, które kiedyś miał Channel 4, a oni z tego co kojarzę mają teraz prawa do najpóźniejszego meczu niedzielnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniając wykaz piłki w TV:

-Hiszpania vs. Arabia Saudyjska od 21:50 także na TVE Internacional z HotBirda 13E FTA

 

Coś się pojawiło:

Telecom 2A (3.0°E)

Fréquence: 10962 - Pol: H - SR: 13330 - FEC: -

Catégorie: Sport - Football

Transmis en: MPEG-2 4:2:0 (PAL)

Infos: Montenegro-Poland(s2,hdtv)

 

Od stanley_cassidy więc pewnie będzie ok. Śledźcie http://www.satelliweb.com/index.php?section=livef

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...