Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oczywiście gorąco polecam dosyły np. 23.5e 11629 V 19200 ESPN Deportes.

W związku z tym, że głowicę mam tylko jedną, a dosyłów jest dużo to przypominam, że większość można znaleźć na satelliwebdotcom, nie trzeba sobie zajmować sprzętu blindscanem, a i tak niestety nie da się wszystkiego obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście gorąco polecam dosyły np. 23.5e 11629 V 19200 ESPN Deportes.

Aktualnie dwa kanały i inne wersje językowe. Bardzo ciekawie to wygląda szczególnie, że FTA. Jak się utrzyma to postaram się zrobić jakiś screen z meczu(raczej któregoś z jutrzejszych), obraz naprawdę dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chile-Australia pokaże Be In Sports HD z 25,5 e.Kanał możliwy do odebrania w Polsce ale anteny raczej od 100 o ile mi wiadomo.

U mnie równe 0 na tym przekazie. Postaram się sprawdzić TRT 1 HD z 7E, 42E czy jest kodowany podczas meczów.

EDIT: 15 min. przed meczem, a TRT z przekazem już na stadionie :shock: Bez paplaniny ekspertów. Aktualnie FTA, ale to tylko wstęp. // No i zakodowali :(

 

14.06 - dziś dużo przekazów dla Le Mans 24h. Najciekawiej na 7E, tam bowiem mux aż 6 kanałów dla zespołu Corvette: Eutelsat 7A (7.0°E) Fréquence: 11135 - Pol: V - SR: 22500 - DVB-S2.

Inne:

- Eutelsat 7A (7.0°E) Fréquence: 11158 - Pol: V - SR: 15000 - DVB-S2

- Eutelsat 8 West A (8.0°W) Fréquence: 12708 - Pol: H - SR: 7200 - DVB-S2

- Eutelsat 8 West A (8.0°W) Fréquence: 12572 - Pol: H - SR: 7200 - DVB-S2

- Eutelsat 7A (7.0°E) Fréquence: 10997 - Pol: V - SR: 9874 - DVB-S2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mnie wczoraj zastanowiło przy okazji Mundialu to to iż z ciekawości przełączyłem na Das Erste HD i ku mojemu zdziwieniu szedł program z ZDF(pokrywał się z tym co było0 na ZDFie), a na Das Esrte SD był normalnie mecz. Czyżby transmisje HD nie były puszczane z niemiec na satelite, czy to może mój błąd w wyszukiwaniu kanałów?

 

PS.

Wczoraj na TRT HD1 mecz był FTA(przynajmniej jak włączyłem na kilka sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...