Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i czym twoja odpowiedź różni się od tego, co napisali koledzy wyżej? Dekoder musi być podłączony do anteny w technologii SAT, do liveboxa za pierwszym uruchomieniem i podczas aktualizacji. Czytanie ze zrozumieniem leży u niektórych.

 

Ma ktoś dostęp do TVN Fabuła? Czy zrobili lubiany w tej firmie myk polegający na tym, że nowe kanały dodają tylko nowym klientom, starym mamy gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę na neostarde z telefonem w czerwcu, jednak pakiet telewizyjny (Comfort+) powiedziano mi że przedłużę osobo. Dzisiaj kończy się umowa na ten pakiet TV, a ze mną nikt się nie kontaktował.

Zostanie mi teraz tylko pakiet podstawowy, czy ten Comfort+ przedłuży się jako umowa na czas nieokreślony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

TVS również nie działa. Znalazłem info: https://satkurier.pl/news/120318/tvs-i-tvp-info-tylko-z-nowego-tp-na-13e.html. Tylko gdzie znajdę nowe parametry TVP Regionalnej ;/

e: mam https://satkurier.pl/news/120294/wielkie-przelaczenie-do-dvb-s2-parametry-kanalow.html

Edytowane przez fizyk123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Moje pytanie jest następujące jak wygląda odbiór, wszystkich kanałów należących do grupy orange można odbierać po przez przewód który podłańcza się do gniazda tam gdzie internet i wtedy  nie potrzebuje anteny satelitarnej czy trzeba ją mieć nawet jak się mieszka w bloku. Chodzi mi o pakiety FunPackiem.

 

Pozdrawiam i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps do Maker3

 

to z tego rozumiem że wszystkie kanały  co są w pakiecie będą leciały przez przewód od internetu  bo pani mi proponuje do 20mb/s z telewizją i powinno chodzić.

 

W temacie takim jestem zielony cały czas mam antenę satelitarną a to już mi się nudzi bezprzerwy ustawiania anteny.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez ksiaze351
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To upewnij się, że telewizja będzie świadczona w wersji kablowej, a nie satelitę. Jak podpiszesz umowę na wersje satelitarną, to przez Internet nie zadziała, nawet jakby były możliwości techniczne.

IPTV nie jest dostępne wszędzie, ale skoro oferują ci 20mb/s to chyba masz dobrą linię.

Edytowane przez Maker3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...