Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich. Przeglądałem dzisiaj moje programy w mojej TV (Orange) i okazało sie, że nie mam ARD (czy tam Das Erste). Jest tylko ZDF (kanał 330). Kiedyś pamiętam był, bo oglądałem jakiś mecz. Wiecie gdzie on sie podział? A może w Orange już nie ma tego kanału? A może źle szukam?

 

W innym pokoju, gdzie jest Cyfrowy Polsat, są oba kanaly. Nie wiem jak to sie fachowo nazywa, ale oba kable podpięte pod dekodery, są podłączone do tego samego talerza.

 

Pomóżcie, proszę. Pozdrawiam.

 

PS.Przepraszam, jeśli pytanie jest w złym dziale. Jeśli tak jest, bardzo prosze Administratora o przeniesienie postu do odpowiedniego tematu/działu.

Edytowane przez domino236
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na szczęście nie mam tego szajsu :) Ojciec dał się naciągnąć na to, bo dostał "za pół darmo" do internetu :) I w dodatku nie sprawdzając, czy parują karty z dekoderem, kupił sobie moduł viaccessa  :mrgreen:

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na szczęście nie mam tego szajsu :) Ojciec dał się naciągnąć na to, bo dostał "za pół darmo" do internetu :) I w dodatku nie sprawdzając, czy parują karty z dekoderem, kupił sobie moduł viaccessa  :mrgreen:

 

Chyba tak nie do końca parują, bo jak wymieniasz dekoder i masz już czarną kartę to nie wymieniają Ci karty na inną. Może one po prostu są tak zrobione, że część uprawnień leci z Internetu a część z karty?

Edytowane przez pincet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parują tak jak w niemieckim HD+ czy TNT Sat. Czarna karta działa w dedykowanym dekoderze. Wystarczy przełożyc kartę..

 

Nie dotyczy białych kart TP/Orange bo te są nieparowane jesli chodzi o TV z sat. Działają z dekoderami w czytniku i modułach Tv.

 

 

Polsat / NC+ wyłącza duble SD a co Orange ?

Na przykład pakiet podstawowy kilka kanałow co w SD mogli by włączyc już w HD

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMC HD to działa za free już od ponad miesiąca i to w pakiecie podstawowym.
Jak zawsze, na stronie Orange TV spóźniona informacja jest.

Mnie ciekawi, co z kanałami SD, np. National Geographic mogli by już przełączyc z SD w HD w pakiecie podstawowym. Żaden to luksus w dzisiejszych czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...