Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uprawnienia do oglądania masz z grudnia 2014 ważne do 10 stycznia 2015 roku. Tak zawsze Orange przesyła uprawnienia. Na miesiąc + 10 dni następnego miesiąca. Obstawiam że od niedzieli 11.01.2015 zgaśnie :)

Mam już uprawnienia do 10 lutego. Class identyczne jak w grudniu (ogólnie identyczne od kilku miesięcy).

 

To od jakiego pakietu ma być ten kanał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comedy Cetral jest od Comfort+Extra i pewnie tak pozostanie.

 

Dziś jest 9 stycznia 2015 i kanał Comedy Central jest dekodowany jeszcze z uprawnień z grudnia 2014 które są ważne do 10 stycznia 2015 roku :)

 

Ja mam tez kartę Orange - pakiet podstawowy i piszę to z autopsji - podobnie było z promocją kanałów AXN w pakiecie podstawowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Orange zapytac o ten ReligiaTV czy był dla mnie gwarantowany.

Nie potrafili udzielic mi na to pytanie odpowiedzi, koles chodził od kierownika do kogoś tak i zero odpowiedzi.

 

ZONK tam jest mega [beep] :P

 

Wypowiedzenie złoże bo dla mnie to okazja aby pozbyć się neostrady.

 

mam neostrade + usługa TV IPTv pakiet podstawowy.

Więc jak wypowiem umowe to odrazu na Neo i TV bo to jedna usługa.

 

Wysłane wypowiedzenie zawsze można wycofać i nie płacic kary.

Nie mam swojej umowy bo była przedłużana telefonicznie rok temu i nie wiem czy był gwarantowany czy nie a w necie nie ma żadnych danych żadnych PDF z tego okresu

 

ba jeszcze w wypowiedzeniu zaznaczę że Orange nie informuje o wycofaniu kanałow ze swojej oferty listownie co jest niezgodne z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam osobno Neo, osobno TV, nie jestem pewny czy to faktycznie jedna usługa. Z tym ze ja dobieralem TV do Neo. A u ciebie moze byc inaczej.

Dzwoniłem do Orange zapytac o ten ReligiaTV czy był dla mnie gwarantowany.

Nie potrafili udzielic mi na to pytanie odpowiedzi, koles chodził od kierownika do kogoś tak i zero odpowiedzi.

 

 

Nie mam swojej umowy bo była przedłużana telefonicznie rok temu i nie wiem czy był gwarantowany czy nie a w necie nie ma żadnych danych żadnych PDF z tego okresu

 

ba jeszcze w wypowiedzeniu zaznaczę że Orange nie informuje o wycofaniu kanałow ze swojej oferty listownie co jest niezgodne z regulaminem.

Prosiłem Tu na forum aby Sat Kurier (redakcja) sie tym zajeła, jakie stanowisko jest w Orange na ten temat, ale na razie bez odezwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W listopadzie aneksowałem umowę na nesotradę i tv. Wziąłem pakiet comfort+ i dodatkowo przez całą nową umowę miałem mieć za darmo kanały z paczki multi+. Problem polegał na tym że włączyli mi tylko 3 z 8 kanałów które były w opcji multi+. Wczoraj do nich napisałem i problem szybko się rozwiązał, ale czy to jest podstawa do jakieś reklamacji i uzyskania jakiegoś upustu na fakturze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Dostałem Taką Odpowiedź Od Orange Szanowny Panie,

W odpowiedzi na przesłane zgłoszenie informuję, że kanał Religia TV kończy nadawanie z wyniku

likwidacji stacji przez nadawcę.

Dodatkowo informuję, że związku ze zmianą, Klienci posiadający pakiety telewizyjne nie mają

możliwości wypowiedzenia umów, bez poniesienia konsekwencji finansowych.

Mając na uwadze powyższe wyjaśnienia nie mamy podstaw do pozytywnego rozpatrzenia wniesionej

przez Pana reklamacji.

Liczę, że powyższe wyjaśnienia zostaną przez Pana zaakceptowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Dostałem Taką Odpowiedź Od Orange Szanowny Panie,

W odpowiedzi na przesłane zgłoszenie informuję, że kanał Religia TV kończy nadawanie z wyniku

likwidacji stacji przez nadawcę.

Dodatkowo informuję, że związku ze zmianą, Klienci posiadający pakiety telewizyjne nie mają

możliwości wypowiedzenia umów, bez poniesienia konsekwencji finansowych.

Mając na uwadze powyższe wyjaśnienia nie mamy podstaw do pozytywnego rozpatrzenia wniesionej

przez Pana reklamacji.

Liczę, że powyższe wyjaśnienia zostaną przez Pana zaakceptowane

I Ty łykąłeś taką odpowiedź Orange ? A co cie to interesuje ze nadawca zakonczy nadawanie kanalu, ale to operator go udostepnia i bierze rowniez odpowiedzialnosc za to czy kanal nie zniknie, gwarantując lub swiadcząc promocyjnie taki kanal. A byl i jest on w Orange nadal gwarantowany.

I co zostawisz to tak? Jeszcze ten szantaz ze kary jakies wlepia.

Ps. Szanowny Sat Kurierze, zajmijcie sie tym stanowiskiem oficjalnym Orange na temat usuniecia kanalu Religia Tv, przeciez to jawne oszustwo abonentow. A to portal i forum dla takich takze ludzi. Niech sie okresla oficjalnie a nie grac oszustów.

Edit: Wlasnie ide na poczte z wypowiedzeniem, i ciekaw bede co mi Orange odpowie. Oszusci jedni :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powtarzam ,abonent nie ma szans wygrać z wyblakłą pomarańczą ORANGE...Dojechać do końca umowy i nie przedłużać abonamentu wysyłając pismo listem poleconym z potwierdzeniem odbioru ,na 3 miesiące przed końcem umowy...iż nie przedłużasz na następny okres i z końcem umowy rezygnujesz ze wszystkich usług w firmece ORANGE.

Tylko tak można z nimi wygrać. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okaze sie, ja nie popuszcze i jak mi nie przyjma wypowiedzenia, to przestane placic i ide do Rzecznika Praw Konsumenta o czym ich wtedy poinformuje, jak taka decyzje wydadza, ze nie mam podstaw do zerwania umowy, a wtedy to juz Rzecznik bedzie dochodzil, czy my mamy racje czy operator.

Ps. We wszystkich umowach jest w regulaminie zapis ze abonent ma prawo rozwiazac umowe z dnia na dzien, jezeli operator nie wywiazuje sie z umowy. A to jest nie wywiazanie sie z umowy. Tak jest wszedzie, w nc+, CP, to czemu ma byc inaczej w Orange?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem Tu na forum aby Sat Kurier (redakcja) sie tym zajeła, jakie stanowisko jest w Orange na ten temat, ale na razie bez odezwu.

Wysłaliśmy zapytanie do Orange już jakiś czas temu po zgłoszeniu do redakcji, ale w Orange po staremu - biurokracja, odpowiedzi brak, brak też kogokolwiek kto poczuwałby się do odpowiedzialności. Od zawsze był problem z uzyskaniem jakiegokolwiek stanowiska i czegokolwiek od Orange, nie chcieli udostępniać dekoderów do testów (tylko przy najstarszym SHD85 się udało), nie byli zainteresowani nawet pomocą przy publikacji układu kanałów z dekoderów (dlatego ostatecznie zniknął z drukowanego SK). Zero współpracy.

 

Jeśli coś będzie, to zrobimy news. Póki co zalecam osobom zainteresowanym rozwiązaniem umowy - próbować się na to powoływać, ale jeśli odrzucą, to trzeba będzie polować po prostu na inną okazję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jasne, tak tez wczoraj zrobilem piszac wypowiedzenie, plus dodałem jeszcze ze z winy operatora za nie dotrzymanie warunkow umowy, i za niepoinformowanie przez operatora o zmianach, ktore to poinformowanie lezy w ich obowiazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dziś były w promocji Comedy Centra Famili i ten drugi Comedy Centra ,dziś wyłączyli i tak jest w firemce wyblakłej pomarańczy.Łudziłem się że będą grały za wyłączony kanał Religia ,ale niestety koniec promocji w podstawowym.

Ja już kończę z tą firemką i jeszcze tylko miesiąc i paaaa.

Innych uprzedzam co to za firemka i nie polecam,jak najdalej od zgniłej pomarańczy...

Do tego jeszcze biorą 30 zł /miesięcznie do każdego rachunku ...na utrzymanie linii PREZESÓW :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaro25, ciężko powiedzieć, pewnie uznaja to za tzw. rebranding. I nie bedzie można wypowiedzieć, ale takie sytuacje długo istnieć nie będą, dopóki nie zaczna wplywac skargi do Rzecznika Praw Konsumenta a z czasem do UOKiK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...