Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pasowało by zeby im UOKiK wlepil kare, za to ze nie obwieszczaja abonentom mozliwoscI rozwiazania umowy z winy operatora. A jeszcze bezczelnie kłamią i straszą. :twisted:

Ps. A to ostatni mail od Orange do mnie

"Podstawą są regulaminy z okresu, w którym podpisywał Pan umowy i takie właśnie Panu przysłałem. Gazetki reklamowe prezentują jedynie ofertę w oparciu o aktualną dostępność kanałów. Wspomniany przez Pana punkt można różnie interpretować i trochę kłóci się z tym przytoczonym przeze mnie. W końcu to nie z naszej winy ten kanał przestanie być nadawany. Jeżeli brak kanału Religia TV jest dla Pana tak istotny i zamierza Pan wnioskować o rozwiązanie umowy z winy operatora, to proszę napisać w tej sprawie pismo. Dział rezygnacji podejmie decyzję po zapoznaniu się z Pana wnioskiem. Proszę tylko koniecznie napisać, że nie interesuje Pana rezygnacja z winy abonenta, a jedynie rezygnacja z winy operatora ze względu na planowane wyłączenie kanału Religia TV.

 

Pozdrawiam

Kamil

 

Ostatnie zdanie mnie po prostu smieszy. No ale juz wiem na czym stoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zmusić Orange aby odblokowali dekoder satelitarny i w nowym oprogramowaniu udostępnili diseq na dwie satelity ,z Astry 1 nadaje katolicka Wolna Telewizja TRWAM i wiele innych nie kodowanych kanałów np. Sport1 ,Eurosport oryginal dla Niemców ,RTL z F 1,SAT3 i w super HD Niemiecka 1 i 2 ze sportem w super HD. Wystarczyło by tylko zeza założyć przy antenie i super programy z ASTRY 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem do Orange i spytałem się czy można rozwiązać umowę o telewizję w związku z kanałem Tv Religia powiedzieli mi że ten kanał nie był gwarantowany powiedziałem im że jak podpisywałem umowę to ten kanał był gwarantowany a oni mi powiedzieli że żaden kanał nie jest gwarantowany złożyłem w tej sprawie reklamację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też do nich pisałem - podobna odpowiedź jw.

 

Słuchajcie, jak to ogarnąć? Powołać się na jakoś zapis w umowie, regulaminie czy konkretne paragrafy?

 

Też mam ich już dość, wyciągają kasę za co tylko się da. Składajmy wypowiedzenia i niech zobaczą że muszą się z nami liczyć i mamy jakieś prawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymówienie zawsze można złożyć ,ale trzeba liczyć się z kosztami. Płacimy za wszystkie miesiące abonament w promocyjnej cenie,jak zrywasz umowę to musisz zapłacić wszystkie zaległe abonamenty w pełnym wymiarze + kara umowna za zerwanie umowy.

Po stracie jakiegoś kanału ,możesz przejść na pakiet najmniejszy ,darmowy TV ,jak uznają Twoje roszczenie...

Nie opłaca się zrywać umowy.

Dojechać na najtańszym abonamencie i nie przedłużać umowy ,pismo 3 miesiące przed końcem umowy listem poleconym lub w salonie z kopią :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Neo z podstawowym tv. Od grudnia przedłużyła mi się umowa automatycznie na kolejne 6 mc... Czekałem że może coś się zmieni na lepsze, ale gdzie tam, ceny coraz wyższe, a technologie coraz gorsze (VOIP). Takie wciskanie beznadziejnych ofert pod własnym logo (osobiście, nie odważyłbym się sprzedawać tak miernych usług i na dodatek pod własnym logo. Przecie to antypromocja...)

 

TV mam od CP, a neta z braku laku planuję od Dropss'a... Tel stacjonarny do któregoś operatora komórkowego... I tyle w temacie...

Orange jest dobre dla naiwniaków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak piszesz ? Jest podstawa do zerwania umowy bez ponoszenia jakichkolwiek kar, nie strasz i nie wprowadzaj ludzi w blad.

 

Wiem co piszę ,bo sam to przerabiałem...wymówienie umowy na wszystko z powody braku kanału i z powodu jednostronnej decyzji ORANGE o podniesieniu cen na telewizję ..

Telewizję brali i biorą od Nc+ i jak odbiło im ( Nc+) i podnieśli ceny pakietów w Nc+ to i moje pakiety ORANGE postanowiła podnieść z zaznaczeniem iż można zrezygnować z pakietów wysyłając pismo w odpowiednim czasie ,o rezygnacji ... Wysłałem, iż w takim razie rezygnuję z wszystkiego,telefon-internet-telewizja...

Oczywiście przyjęli rezygnację i przysłali mi ile mnie taka rezygnacja będzie kosztować !!! 2800 zł to koszt wymówienia i zapłacenia za wszystko.

Więc wycofałem rezygnacje i zostałem z tym podstawowym badziewiem TV i badziewiastym internetem DO 10 M/s i mam teraz 3 do 4 Mb/s i badziewiastym telefonem stacjonarnym działającym jak jest internet

Ale to już ostatki ,dojeżdżam do końca umowy i za żadne skarby nie przedłużę ...wymówienie o nie przedłużaniu umowy już dawni istnieje w dokumentacji ORANGE

Ciekawe że jakoś nie dzwonią do mnie ,abym zmienił zdanie.

Po tych bataliach jakie z nimi toczyłem ,wiedzą że nie mają po co do mnie dzwonić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkodowane okno Comedy Central było do 2 stycznia 2015 roku.

https://satkurier.pl/news/107091/comedy- ... ge-tv.html

 

Uprawnienia do oglądania masz z grudnia 2014 ważne do 10 stycznia 2015 roku. Tak zawsze Orange przesyła uprawnienia. Na miesiąc + 10 dni następnego miesiąca. Obstawiam że od niedzieli 11.01.2015 zgaśnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak piszesz ? Jest podstawa do zerwania umowy bez ponoszenia jakichkolwiek kar, nie strasz i nie wprowadzaj ludzi w blad.

 

Wiem co piszę ,bo sam to przerabiałem...wymówienie umowy na wszystko z powody braku kanału.

A czy ja pisze o odstapieniu z umowy na wszystko? Nie, tylko o tv pisze, a w tym przypadku sama tv, bez konsekwencji finansowych kar, mozna rozwiazac. Oczywiste ze reszta uslug nie ma nic wspolnego z telewizja, wiec rezygnacja z calosci = kary umowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...