Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam, Jestem tu nowy, więc jeśli źle zamieszczam to pytanie to przepraszam. 

Mam takie pytanie. Posiadam Orange TV, mam również dekoder Ferguson Ariva 153 combo. 

Chciałbym wiedzieć, czy ta karta z Orange TV może działać za pomocą tego dekodera, czy jest to niemożliwe? 

Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Musi być internet od Orange, Livebox/Funbox nie jest wymagany. Może być własny router z obsługą IPTV.

W przypadku wersji satelitarnej potrzebny jest dowolny router z adresem 192.168.1.1, nie musi być nawet podpięty pod Internetu. Byle dekoder mógł pobrać lokalne IP.

 

W przypadku IPTV jest trudniej. Potrzebny jest router z obsługą VLANów, być może wystarczy wgrać OpenWRT. Potem w sieci trzeba poszukać co i jak poustawiać. Sam nie mam IPTV, to nigdy tego nie rozkminiałem. Jak kogoś interesuje to ten link wydaje się dobry na start: https://trzepak.pl/viewtopic.php?t=51177 Co prawda dotyczy FTTH, ale przy VDSL jest podobnie.

Edytowane przez Maker3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jest kłopot!

W ubiegłą niedzielę, jak i w tą niedzielę nie miałem dostępu do telewizji, a chciałem w ubiegłą niedzielę zobaczyć film na TVP Historia, a w tę niedzielę Disco Relax na Polo TV.

Kłopoty te są spowodowane awariami, które miały miejsce w naszym domu. Co trzeba zrobić aby tych awarii nie było?

P.S. Mieszkam w Ostrołęce.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest u ciebie awaria to zadzwoń na infolinię Orange, zgłoś tę awarię i czekaj, aż przyjedzie technik i tę awarię usunie. Jeśli jednak coś jest nie tak z instalacją wewnętrzną w twoim domu to technik z Orange już ci nie pomoże, bo oni się takimi rzeczami nie zajmują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...