Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam w tej chwili telefon stacjonarny w Orange (abonament ok 30 zł) + Neostradę 80Mb/s (60 zł). Za parę miesięcy kończy mi się umowa. Chciałbym podpisać teraz umowę dodatkowo na telewizję czyli: Neostrada 80Mb/s + stacjonarny + TV.

Zależy mi żeby to była telewizja NC+ i pakiet Comfort+ lub Extra+, nie Orange TV, bo nie ma tam paru kanałów. Z tego co widzę na stronie, musiałbym wziąć Pakiet Optymalny od Orange, żebym mógł wziąć jakiś pakiet NC+.

 

Czy jako osoba przedłużająca Neostradę i stacjonarny mogę liczyć na jakaś lepszą ofertę niż na stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Canal+ a konkretnie najtańsza opcja z nim w funpacku - jaki to koszt. Czy jest dostępny w IPTV czy tylko z satelity? I jeszcze kwestia dysku do dekodera UHD 88 od długiego czasu nie można go zamówić na stronie internetowej orange. Jak wygląda dostępność i cena w punktach obsługi klienta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym zamówić telewizję Orange ale ale chciałbym się z dekoderem który który ma dwie głowice to znaczy to znaczy że oglądam 1 program a drugi w tym samym czasie nagrywa Jaki muszę zamówić dekoder ??? 
Lub ja ci mogę sobie kupić prywatnie aby móc nagrywać i jednocześnie odtwarzać programy Najważniejsze żeby pasowała karta Orange 
POZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam telewizję w IPTV i się zastanawiam który numer kanału po zmianach na liście będzie idealny do wyszukania uprawnień stacji w ofercie?

Poprzednio był to numer 164 przeznaczony dla 4 Fun TV.

Edytowane przez Telewizja Urbanski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak to w Orange nic nie wiadomo. Wcale nie zdziwie się jak wcale nie dołączą, zrobili swoją telewizję po kablu gdzie jest Eleven i pewnie będą to teraz każdemu próbowali wciskać zamiast pakietów po satelicie od nc+.

 

EDIT: Są Eleveny na liście w technologii satelitarnej ale u mnie zakodowane, Numer 198 i 199. CP ma otwarte okno, u nas pewnie tego nie będzie.

Edytowane przez mrozio11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...