Skocz do zawartości

Życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń.

Marzeń najskrytszych.

A gdy się one już spełnią, niech dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens.

W Nowym Roku wielu szczęśliwych tylko chwil.

Zdrowia, pomyślności, miłości i radości.

 

80312557.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Przecież zostało jeszcze dwa tygodnie adwentu (oczekiwania na przyjście), ale skoro to mają być wyścigi, to chcę być w pierwszej trójce. Wszystkim życzę jak najlepiej!
Co to, w Lidlu jesteśmy, albo w Tesco (bo to w supermarketach robią sobie święta na długo przed rzeczywistymi)? Poczekajcie jeszcze trochę. Na razie to ja wszystkim życzę dobrego przeżycia Adwentu, okresu przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.

Tak wczesne składanie życzeń Bożonarodzeniowych a nawet łamanie się już opłatkiem nie jest sprzeczne z tradycją kościoła katolickiego. Bo mamy już adwent, czyli okres przygotowania na przyjście Mesjasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież zostało jeszcze dwa tygodnie adwentu (oczekiwania na przyjście), ale skoro to mają być wyścigi, to chcę być w pierwszej trójce. Wszystkim życzę jak najlepiej!
Co to, w Lidlu jesteśmy, albo w Tesco (bo to w supermarketach robią sobie święta na długo przed rzeczywistymi)? Poczekajcie jeszcze trochę. Na razie to ja wszystkim życzę dobrego przeżycia Adwentu, okresu przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.

Tak wczesne składanie życzeń Bożonarodzeniowych a nawet łamanie się już opłatkiem nie jest sprzeczne z tradycją kościoła katolickiego. Bo mamy już adwent, czyli okres przygotowania na przyjście Mesjasza.

 

Przygotowanie, to przygotowanie, a święta to święta. Tak samo, przed Wielkanocą jest Wielki Post, a dwa tygodnie przed Wielkanocą nikt nie śpiewa radosnego Alleluja, twierdząc, że skoro to okres przygotowania do nadchodzących świąt, to już można. Ja tam zaczekam jeszcze kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja złożę życzenia już teraz :) Przede wszystkim zdrowia, dużo miłości i Świąt spędzonych w ciepłym gronie rodzinnym. Bo to najważniejsze. Oprócz tego pomyślności, szczęścia, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, odpoczynku, dobrych programów w telewizji :). A w Nowym Roku samych udanych wiadomości (również tych satelitarnych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...