Skocz do zawartości

Dekoder OPTICUM ITI X8 HD NNK


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak jest na chwile obecna z ustalaniem wlasnej listy programow?Teraz moge ustawiac dowolnie kazdy kanal z oferty nnk.Troche to wkurzajace jak sie ma kanaly cie interesujace np. sportowe porozrzucane po calej liscie.Bo jak oni na gorze ustalaja za mnie kolejnosc kanalow to ja juz wole miec tak jak obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Kurna czy tak trudno zrobic w tym dekoderze ,ze jak ustalam swoja kolejnosc kanalow to pozniej nie ma po kazdym wlaczeniu dekodera informacji ze lista zostala zmieniona i czy ma teraz zaaktualizowac liste.Dzisiaj przez przypadek to wlaczylem i czeka mnie ponowne mozolne ustalanie listy kanalow,ulubionych itd.A to ze po kazdej takiej operacji kasuje mi kanaly z astry to do kur.. nedz..tam sa w tej nc+ same bara..Co to kurna jest?Teraz jak ustawie sobie kanaly to znowu po kazdym wlaczeniu dekodera przywita mnie ta informacja.Brawo nc+.Juz sobie wyobrazam co wy robicie z abonentami nc+.Dlatego tez korzystam tylko z ofert na karte.Bo jak mnie wkur... jeszcze bardziej to nie place.

 

ps.sorry koledzy SATKURIERA ale jestem w[beep]... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Pytanie do znawców: zauważyłem, że mam słabą jakość HD, u znajomych wygląda to znacznie lepiej. Czy to wina TV czy może być winą konwerter na talerzu satelity? Bo monter przy instalacji gadał mi, że do HD są inne konwertery, a ja mam jeszcze ten, co miałem w TV na kartę. Po przejściu na n na kartę, to nie zmieniałem konwertera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa kwestia to ustawienie rozdzielczości obrazu w odbiorniku. Należy tam poeksperymentować, przy czym moim zdaniem nie warto ustawiać 1080p - kanały w Polsce nie są tak nadawane (są w 1080i) i odbiornik sztucznie upscaluje treść, a umówmy się - nie należy się spodziewać cudownego upscalera w tym odbiorniku. Jeśli urządzenie jest po HDMI, a wybór różnych rozdzielczości nie pomaga, to oznacza, że w tej kombinacji TV + odbiornik lepiej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wyłączyć się nie da ale w ustawieniach dekodera możesz włączyć zapamiętanie aktualnej listy kanałów.

U mnie to działa. Nowe kanały dla ułatwienia pojawiają się wtedy jako pierwsze (dokładnie kanały których nie było i nam dodało).

Ostatnio było sporo nowych kanałów więc komunikat się pojawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Co się stało z listą kanałów na tym dekoderze. Chcę aktualizować listę, ale znajduje 21 kanałów. Coś namieszano, gdy włączymy wyszukiwanie kanałów, wyszukiwanie rozpoczyna sie od tp. 11,449GHz H i pokazuje nieudane, tak jakby był niedostępny. Gdy ręcznie wyszukamy kanały z tego tp. to normalnie znajduje kanały na nim dostępne.

Kto ma jeszcze taki problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...