Skocz do zawartości

TV rachunek - kanał 190


FFan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Proszę mi tu ludzi w statecznym wieku nie obrażać. :)

 

W moim np. przypadku, nie korzystam z formy elektronicznych rozliczeń ze zwykłej ostrożności, a nie dlatego, że nie wiem jak się to robi.

 

Można przecież skorzystać z formy zlecenia stałego w swoim banku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działać działa na sagemcom, tylko dlaczego w regulaminie było napisane, ze Ci co maja sagemcoma beda nadal dostawali papierowe faktury. W sumie zrobilem im polecenie zapłaty. Z komórek im zrobilem i sa zadowoleni, wiec i z cyfry niech tez maja :) ten rachunek tv to dla nich jakaś masakra. Dzwonili do mnie jak im sie pojawil na ekranie z pytaniem,czy cos się zepsuło :).

 

ps. czy jak maja wspólne konto bankowe, a na druku zgody polecenia zaplaty dane wydrukowały się tylko na teściową (umowa z cyfrą jest na nią) to mam tam dopisać ręcznie imię teścia, czy nic nie dopisywać. Podpis w banku zlozyla tylko teściowa.

Nic nie trzeba dopisywać dla cyfry jest ważne to żeby pieniążki wchodziły na konto,nie to kto je wpłaca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Wszystkich. Mam od niedawna dekoder sagemcom DSI83 i ma pytanie. Z tego,co wyczytałem w tym wątku oprócz tzw. rachunku w dekoderze, czy dalej będę otrzymywał nieodpłatnie blankiety wpłat? Pytam , bo dla mnie to jak na razie jedyna forma zapłaty. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,za 5zł na miesiąc :/ jeśli nie zmienisz w ICA.Możesz też zrezygnować z ''ich'' blankietów i wpłacać na ''swoich'' druczkach w ''swoim'' banku lub przez neta.Każdy ma inny(indywidualny) nr do wpłat więc spoko :jupi:.Jednak 5 zł za druczek który jest za darmo to trochę dużo.I najważniejsze że 5zł x 12mieś=60 czyli prawie miesiąc cyfry( zależnie od pakietu) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi tu ludzi w statecznym wieku nie obrażać. :)

 

W moim np. przypadku, nie korzystam z formy elektronicznych rozliczeń ze zwykłej ostrożności, a nie dlatego, że nie wiem jak się to robi.

 

Można przecież skorzystać z formy zlecenia stałego w swoim banku.

 

 

tzn.? Internet Ci pieniądze wchłonie czy co? :lol2: Elektroniczna forma płatności jest wygodniejsza i bezpieczniejsza,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous
... Elektroniczna forma płatności jest wygodniejsza i bezpieczniejsza,

 

Bladego pojęcia nie masz ile zagrożeń czeka na Ciebie w sieci, rymbeńko. :D

 

I tylko nieliczne banki realizują płatności przez sieć w dość bezpieczny sposób.

 

Zresztą, szkoda gadać, a jeśli chcesz dowiedzieć się prawdy, nie p i e r d ó ł z reklam usług bankowych, to istnieją stosowne periodyki, również w formie elektronicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...