Skocz do zawartości

TV rachunek - kanał 190


FFan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy po opłaceniu rachunku przychodzi potwierdzenie zapłaty na dekoder(kanał 190)?

 

Nie. Nie dość, że dekoder nie wie, że zapłaciłeś, to u[beep]liwie będzie wyskakiwał na środku ekranu TV podczas oglądania, aż nie poświęcisz swojego czasu, aby go przeklikać. Totalne amatorstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jest to bez sensu. Skąd mam wiedzieć czy moja wpłata dotarła na konto Canal+ Cyfrowego? Zapłaciłem kilka dni temu a dalej mam rachunek za marzec...

Jest marzec, więc rachunek masz za marzec, będzie kwiecień, będzie rachunek za kwiecień.....itd.

Ty, masz tylko przeczytać minimum 1 raz poszczególny miesiąc na kan. 190 i tyle .

Jeżeli, płaciłeś na poczcie, to trzeba czekać ok.7 dni, by kasa została zaksięgowana na koncie Cyfry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie dostałem rachunku w wersji papierowej, a posiadam 2x SagemCom HD. W regulaminie wyraźnie jest napisane, że rachunek tv pojawia się w dekoderach pvr i hd z wyłączeniem dekodera SagemCom HD, więc jak to jest? Tv jest dla teściów i niestety oni preferują tylko papierkowe faktury, z którymi pójdą sobie i opłacą na poczcie. Napisałem maila do CTA i odpisali, ze wszyscy bez wyjątku posiadacze dekoderów hd i pvr maja rachunki tv, bez papierowych faktur. Jak to jest z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działać działa na sagemcom, tylko dlaczego w regulaminie było napisane, ze Ci co maja sagemcoma beda nadal dostawali papierowe faktury. W sumie zrobilem im polecenie zapłaty. Z komórek im zrobilem i sa zadowoleni, wiec i z cyfry niech tez maja :) ten rachunek tv to dla nich jakaś masakra. Dzwonili do mnie jak im sie pojawil na ekranie z pytaniem,czy cos się zepsuło :).

 

ps. czy jak maja wspólne konto bankowe, a na druku zgody polecenia zaplaty dane wydrukowały się tylko na teściową (umowa z cyfrą jest na nią) to mam tam dopisać ręcznie imię teścia, czy nic nie dopisywać. Podpis w banku zlozyla tylko teściowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...