Skocz do zawartości

TV rachunek - kanał 190


FFan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Strasznie mnie irytowało to okienko od rachunku i kopertka, zadzwoniłem pogadałem i dowiedziałem się jak to dezaktywować :jupi:

 

INSTRUKCJA WYŁĄCZENIA TV RACHUNKU testowane na Pace HD.

 

Idziemy ścieżką:

Menu

7

1

OK

B

Strzałka w dół

Strzałka w dół

Strzałka w dół

Strzałka w prawo zmieniamy na INNY

Powinny być takie parametry częstotliwość 10719 oraz po kolei: Pionowa, 27,5 , 3/4 , Nie

Wychodzimy poprzez A A Menu

GOTOWE - nic się nie będzie świecić [ poza starymi rachunkami, które musimy niestety obejrzeć na kanale 190, każdy z osobna].

Pozdrawiam wszystkich

2601

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-rachunek to usługa dostępna w ICA (Internetowym Centrum Abonentów) Osobiście bardzo polecam, można sobie zawsze wejść sprawdzić, kiedy wpłynęła wpłata itp, nie jesteśmy zasypywani papierowymi rachunkami

TV Rachunek to usługa uruchomiona niedawno przez cyfrę+ na kanale 190

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja złożyłem reklamację, że nie życzę sobie o przypominaniu o płatnościach skoro nie mam i nigdy nie miałem zaległości finansowych wobec Cyfry+. To jest traktowanie klienta jak złodzieja. A wyskakujące informacje na cały ekran podczas oglądania TV i irytujące kopertki są karygodne. Szczególnie, że rachunek dawno opłacony.

 

Zachęcam wszystkich do składania reklamacji. Może wyłączą ten badziew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie TV rachunek przelał szalę goryczy! Chciałem poskakać po kanałach i za każdym razem, jak zmieniłem kanał wskakiwało czarne pole z napisem wystawiono rachunek czy jakoś tak, jak wciskałem OK przechodził do rachunku, nauczyłem się go na pamięć, ale cały czas widniało że wiadomość nie odczytana! Dopiero po restarcie dekodera, nota bene 15 minutowym bo jak zawsze się zawiesił przy wyłączeniu/włączeniu, komunikat znikł. Takie zagrywki ma CP, a wydawało mi się że C+ nie, przeliczyłem się! Po prostu szlak mnie strzelił z tym komunikatem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...