Skocz do zawartości

TV rachunek - kanał 190


FFan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ja jeszcze nie dostałem ani jednego TV Rachunku ? Czy konieczne jest zaznaczenie opcji w ICA e-rachunek ?

też tak mam że jeszcze żaden rachunek mi się nie pokazał na kanale 190 , ale jeśli ma mi wyskakiwać podczas oglądania programu jakiegoś to wolę nie kombinować, jak coś wszystko można sobie sprawdzić na stronce cyfry :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Przedłużyłem umowę na pakiet canal+optimum z darmowym użytkowanie dekodera hd. Wciąż czekam na aneks żeby dekoder "pobrać" w punkcie cyfry.

Do tej pory mialem dekoder sd, rachunki przychodzily poczta za free, czy teraz jak wezme dekoder hd bede placil dodatkowo te 5zł za wysylanie rachunkow poczta. Czy musze zrezygnowac z tej opcji zeby nie bulic?

Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak mam że jeszcze żaden rachunek mi się nie pokazał na kanale 190 , ale jeśli ma mi wyskakiwać podczas oglądania programu jakiegoś to wolę nie kombinować, jak coś wszystko można sobie sprawdzić na stronce cyfry :smile:

Tak, ale ja chciałbym wiedzieć czy trzeba wykonać jakieś kroki aby otrzymywać ten TV Rachunek na dekoderze Sagemcom DSI87 HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, aktywowałem tą usługę e-rachunek, jednak szkoda że nie ma w pdf'ie takiego blankietu który można by wydrukować, zanieść na pocztę i wpłacić. Zna ktoś takie strony gdzie można wypełnić i wydrukować taki blankiet do zapłaty ?

Edit: Jaki dajecie tytuł przelewu na blankiecie na zapłacie za abonament cyfry+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to idziesz na pocztę i prosisz o czysty blankiet. A tak w ogóle to nie lepiej płacić przez Internet? No chyba że nie masz usługi internetowej na koncie bankowym (w co wątpię, można założyć bezpłatnie), albo nie masz konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja konta nie mam, a jak mówię rodzicom żeby założyli internetowe konto bankowe ( Bank BGŻ), to mówią że boją się że ktoś włamie im się na konto na internecie i wgl. A na jakiej stronie Banku BGŻ można założyć konto internetowe ?. Tak w ogóle to patrzyłem na ICA formę zapłać i nie ma tam do wyboru banku BGŻ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz wszystko opisane, właściciel konta musi pójść do banku i wypełnić wniosek:

http://www.bgz.pl/dla_ciebie/bankowosc_elektroniczna/ebgz.html#tabs=2

oraz

http://www.bgz.pl/dla_ciebie/bankowosc_elektroniczna/bezpieczenstwo.html.

Nie mam konta w tym banku, ale teraz bankowość internetowa jest naprawdę intuicyjna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A czy TV Rachunek będzie można odczytać na tunerach Sagemcom DSI87 HD kupionych przez Allegro? (mam wszystkie papiery na nie!) Mam dwa takie i na żadnym nie ma rachunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Colsman123, nie rozumię Twojej tęsknoty za rachunkiem na kanale 190 .

Skoro był na ICA to w czym tkwi problem, przecież oba rachunki są takie same

Ja na przykład, wolał bym żeby rachunek na dekoder nie przychodził .

Czy jest taka możliwość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...