Skocz do zawartości

TV rachunek - kanał 190


FFan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Jak jest w nc+ z e-rachunkiem ? Czy można bez problemu z niego zrezygnować i wtedy zaczną na mój adres wysyłać rachunki papierowe ? Będzie to coś kosztować - w Cyfrze było 5 zł za rachunek, a jak jest w nc+ ?

odpowiedz zna pewnie tylko operator. Ale w ica istnieje możliwość rezygnacji - można tam zaznaczyc opcję "Rezygnuję z e-rachunku. Rezygnacja z usługi wiąże się z otrzymywaniem rozliczenia wraz z formularzem wpłat w wersji papierowej." :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich!

 

Od tego miesiąca aktywowano mi TV rachunek na moim telewizorze i mam pytanie: "Co zrobić aby się pojawił?", bo na chwilę obecną piszę mi, że żaden TV rachunek nie został przesłany. Dostałem na meila e-rachunek 2 dni temu, ale konsultant mnie poinformował, że mogę też go odbierać za pośrednictwem kanału 190. W tym celu miałem zostawić włączony dekoder na kanale 211 (TVP1SD) całą noc i on się ściągnie, niestety nic do tej pory nie ma - czy to normalne? A może z tą jedynką to jakaś totalna ściema? Co mam robić proszę o pomoc

 

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jest 14 lipca, a ja w dalszym ciągu nie mam TV Rachunku. We wtorek otrzymałem sms o treści: Wysłaliśmy pierwszy rachunek na Twój dekoder. Znajdziesz go na kanale 190. Wracam do domu patrzę nic takiego nie ma: Brak dostępnych rachunków. Stosowałem się do zaleceń konsultantów, aby pozostawiać dekoder na danej stacji (TVNHD,TVP1SD, itp....), niestety żadnej zmiany to nie przyniosło. Dziś dzwonie po raz kolejny na infolinie, Pani mi mówi: proszę zostawić na Domo+ lub na Kuchnia+ na pewno się ściągnie. Nie wytrzymałem posypało się kilka ostrych słów, bo tuner od 6 lipca działa bez przerwy, na stand-by w nocy. Bibloteka VOD ściąga się powoli mam już 12 pozycji z 22, a ta dalej mi "wciska" tanią bajkę. Dodam, że to jest pierwszy TV Rachunek na telewizor, do tej pory miałem formę papierową. mój znajomy ma także "NC+" od dawna i do 12 każdego miesiąca ma TV Rachunek na telewizorze, mało tego nie zostawia go włączonego na stand-by tylko przychodzi mu powiadomienie na dekoder, gdy coś ogląda np. Canal+. Ma czy miał ktoś podobną sytuacje do mojej? Co robić w takim wypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szunaj - nie nabijaj się, bo jestem wściekły, gdyż do tej pory miałem formę papierową, nawet w trakcie trwania obecnej umowy, tylko teraz błazny coś się na ten TV Rachunek uparli, bez mojej wiedzy mi go aktywowali. Bo jak to stwierdzili ma Pan PVR'a, a przepraszam dlaczego mi go aktywowali dopiero od lipca, jak dekoder miałem od maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nabijam się, ale daj na wstrzymanie , można nabawić się wrzodów. A tak na poważnie to chciałbym żeby tylko takie problemy były w NC+ :) Możesz mieć i rachunek papierowy (płatny extra), niestety taki regulamin który zaakceptowałeś przy przedłużaniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Przyłączam się do prośby o podanie informacji, czy można jakoś wyłączyć wyświetlenie się info o istniejącym rachunku na kanale 190. U mnie jest tak, że pomimo zapłaty w terminie a nawet przed terminem, nadal przez jakieś 7-10 dni wyświetla się taka informacja (przykład z sierpnia - rachunek zapłacony przed urlopem 5 sierpnia, wracam z urlopu 21 sierpnia i do dzisiaj info się cały czas wyświetla...może trzeba gdzieś zadzwonić i zwrócić na to uwagę ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam Wszystkich, o tym rachunku jest już dużo info., ale może, ktoś wie jak usunąć (wyczyścić pamięć) stare rachunki po poprzednim właścicielu (dekoder Phil DSR6201 HD). W dekoderze Pace PVR 500Gb, jest taka opcja jak: "ustawienia fabryczne" i wszystko znika, ale w Phil dsr6201 HD nic takiego nie ma...:-( Może ktoś z Was zna jakąś procedurę wejścia w menu serwisowe? A może jakaś zworka w środku? Nie mam pojęcia jak usunąć te stare rachunki? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania kolegi jak wyczyścić pamięć se starych rachunków C+ w Sagemcomie HD ?

 

Zadałem pytanie ponieważ nie chciałem od nowa układac własnej listy kanałow, ale ciekawość była większa niz czas oczekiwania i już wiem:

PRZYWRÓCENIE USTAWIEŃ FABRYCZNYCH KASUJE PAMIĘĆ RACHUNKU KANAŁ. 190 w SAGEMCOM HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...