Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

http://media2.pl/media/88972-Szef-TVN-Fuzja-n-i-Cyfryplus-mozliwa-bez-wymiany-dekoderow.html

Lekko licząc abonentów jest od 100-u do 200-u tys.,mających n i cyfre.

 

Tellenbach;

"Inną kwestią pozostaje sprawa klientów, którzy posiadają jednocześnie Cyfrę+ i "n". - Podwójna baza klientów obu platform to matematycznie wyliczona grupa licząca 5-10 proc. abonentów tych platform obecnie, ale to jednocześnie tzw. heavy userzy."

 

Czyli żadne 500 tysiecy co ktoś pisał stronę wstecz.

 

 

ale powiedzialem, ze nie jestem zainteresowany.

 

eee Bastek zrypałeś :D Trzeba było powiedzieć, że jesteś zainteresowany to może by Ci coś więcej powiedział a tak jak powiedziałeś, że nie jesteś to się obraził i tylko częśc powiedział :- )

 

Poza tym trochę dziwne... masz umowę jeszcze do końca września, przejscia do nc+ nie mógł Ci już teraz zaproponwać z wiadomych względów, jeszcze co najmniej miesiąc do tego... to po co w ogóle dzwonił (co on chciał Ci zaproponować, może to jakiś naciągacz i chciał Ci sprzedać... odkurzacz :) ? ) Bo chyba nie dzwonił tylko po to, żeby się pochwalić że będzie nc+ ? ; - )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że nie wejdzie ten MR z N dla mnie to lipne rozwiązanie. Może nie koniecznie będzie trzeba wymieniać Pace na inny.Ciągle pod górkę

 

Znajomy ma jeszcze lepiej. Rodzice w Polsce maja cyfrę a on w Londynie ma swój jako MR wszystko.Teraz po nowemu będzie musiał mieć dwie umowy.Dla NC+ dwie umowy więc kasa podwójnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bym musiał na głowę upaść aby ciągnąć kable, kuć ściany, bez mała mały remont robić żeby podłączyć MR.

Poczytaj o DLAN, jeśli masz jedną fazę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to cyfra, polsat czy n dają Ci usługę a to jak sobie zorganizujesz siec w swoim domu to każdego sprawa.

Jeden chce mieć pewnie i po kablu, drugi kupi tani sprzet i będzie narzekać że zasięg słaby.

Wifi może pokryć cały budynek, tylko trzeba kupić odpowiedni sprzęt.

 

Wyżej podałem co można zrobić, mocny AP to np airlive n.power, Ovislink/airlive AP60, stary poczicwy ovislink 5460 (niestety tylko w g) i do dobrego klienta z zewnętrzna anteną.

Poza tym mogą być zakłocenia od innych sieci i trzeba to sprawdzić u kazdego indywidualnie. W bloku może być problem z pasmem 2.4 ghz.

 

Ktoś w między czasie zaproponowawał rozwiązanie 'internet po prądzie' na co też warto zerknąć.

 

Temat sieci to inna bajka i nie na to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz mniej mi się podoba to połączenie platform. Tyle się czekało a tu wychodzi na to że będzie gorzej dla abonentów Cyfry chociażby przymusowa wymiana Pace-ów na ADB przy przejściu na NC+ Dla mnie to niewygodne z dwóch powodów.

 

Po pierwsze Pace działa równolegle na dwóch wyjściach HDMI i Euro , ADB tylko HDMI lub Euro.

Po drugie Time shifting na Pace można cofnąć do 2 godzin , ADB tylko 1 godzina.

 

Oby można było pozostać przy dotychczasowym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ADB nie będzie działało jednoczesnie na HDMI i Scart, to jest jednym słowem wielkie prymitywne badziewie.

Mama z dekodera oprócz podłaczonego TV przez HDMI podłaczony przez Eurozłacze modulator i wszystko wpięte w przewód anteny naziemmnej.

To może ten ADB ma zwykłe wyjście AV na czincze, które oczywiście będzie działac jenoczesnie z HDMI?

Perspektywa i zadowiolenie że będzie w nc+ wspólnie sport z n-ki i canału+ coraz bardziej sie oddala, a o ewentualnej migracji z C+ do Nic+ trzeba powolutku zapominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie mogą robić żadnych gwałtownych ruchów z kodowaniem, parowaniem kart i zmuszaniem ludzi do wzięcia ich sprzętu, bo wtedy fuzja zamiast spektakularnego sukcesu okaże się spektakularną klapą, więc nie panikujmy.

 

Ja w każdym razie jestem zabezpieczony, bo w razie czego ja i rodzice zostajemy z "prepaidowymi" modułami "CI" "Polsatu" i za 2x 44,90 mamy praktycznie wszystko co nas interesuje, na dwóch osobnych tunerach :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kogo interesuje. Mnie wyłącznie oferta programowa a konkretnie piłka nożna. Tak więc jeżeli tylko Cyfra wygra przetarg na Premier League na kolejne lata, to z chęcią przyjmę migrację no nc+ (nawet jak mnie u(nie)szczęśliwią swoim sprzętem). Nie ma bowiem dla mnie alternatywy a już na pewno nie w CP.

Swoją drogą inwestując kilka lat temu we własny sprzęt, byłem świadomy tego, że robię to na własne ryzyko, bo kiedyś może to się skończyć parowaniem kart i eliminacją spliterów. Dlatego też nie będę z tego powodu rozpaczał, ale mogę zrozumieć irytację osób, które niedawno zakupiły własny sprzęt - mój już się trochę zestarzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego jestem pewny że nikt nie strzeli sobie w plecy żeby się wykończyć i zniechęcić do siebie abonenta tylko się będą starać zrobić tak by było lepiej przecież mają walczyć z konkurencją na rynku nokautu nigdy nie było i raczej nie będzie Canal+ i ITI wiedzą co robić a nam zostało czekać i tak nie mamy na to wpływu :) Czekamy na oficjalnie informacje to już wkrótce się stanie dajmy im czas :D nie róbcie szumu i zapamiętajcie co nagle to po diable :twisted:

 

DAJCIE MODERATOROWI ODPOCZĄĆ PROSZĘ :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kogo interesuje. Mnie wyłącznie oferta programowa a konkretnie piłka nożna. Tak więc jeżeli tylko Cyfra wygra przetarg na Premier League na kolejne lata, to z chęcią przyjmę migrację no nc+ (nawet jak mnie u(nie)szczęśliwią swoim sprzętem). Nie ma bowiem dla mnie alternatywy a już na pewno nie w CP.

Swoją drogą inwestując kilka lat temu we własny sprzęt, byłem świadomy tego, że robię to na własne ryzyko, bo kiedyś może to się skończyć parowaniem kart i eliminacją spliterów. Dlatego też nie będę z tego powodu rozpaczał, ale mogę zrozumieć irytację osób, które niedawno zakupiły własny sprzęt - mój już się trochę zestarzał.

 

 

Mam podobne podejście.

 

Mnie najbardziej interesuje dobra piłka ale też premiery filmowe. W tej chwili korzystam z C+Optimum i pace'a za 65 za miech.

Celem dla mnie będzie przejście do nowej oferty tylko w przypadku uzyskania w pełni dostępu także do LM,Serie A i praw filmowych n.

Oczywiście przy tym nie zostanę dojną krową czy jakimś [beep]em , coś mogę dopłacic ale nie dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem,że jak taki MR będą oferować,to kable sieciowe i inne bajery z tym cudem związane będą gratis?czy sam mam dodatkowo wywalić forse,i płacić miesięcznie za tą usługę?

 

człowieku czytam to to tak jak bym widział jakis news na Media2, do kogo ty masz żal i za co. Zastanów sie co piszesz bo mam wrazenie że masz 15 lat i jestes wielce obrażony na Cyfre

 

Po zatym jak to sobie wybrażasz, w pudełku np: 20m kabla, dodatki we własnym zakresie, nie pasuje nie bierz i przestań pie...

Powiem ci też tak, jak ci nie pasuje usługa MR to kup teraz abonament CYFRY na 18mc i będziesz miał półtora roku spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powiem ci też tak, jak ci nie pasuje usługa MR to kup teraz abonament CYFRY na 18mc i będziesz miał półtora roku spokoju.

 

I też nie do końca, ze będzie miał spokój, zmiana regulaminu i rożnie to może być. Następna sprawa to jak będzie wyglądała sprawa sprzętowa jak oferta programowa, to wszystko spekulacje, nie ma jeszcze nigdzie nawet wzmianki ze strony operatora. Chyba ,że się mylę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem,że jak taki MR będą oferować,to kable sieciowe i inne bajery z tym cudem związane będą gratis?czy sam mam dodatkowo wywalić forse,i płacić miesięcznie za tą usługę?

 

człowieku czytam to to tak jak bym widział jakis news na Media2, do kogo ty masz żal i za co. Zastanów sie co piszesz bo mam wrazenie że masz 15 lat i jestes wielce obrażony na Cyfre

 

Po zatym jak to sobie wybrażasz, w pudełku np: 20m kabla, dodatki we własnym zakresie, nie pasuje nie bierz i przestań pie...

Powiem ci też tak, jak ci nie pasuje usługa MR to kup teraz abonament CYFRY na 18mc i będziesz miał półtora roku spokoju.

 

 

nie umiesz czytać?to było pytanie,a nie wywalanie żalów.z tego co widzę,to piszesz post,tylko po to,aby ich troche było.bo ten akurat nic nie wnosi.co do cyfry,to umowe mam do 31.07.2013. następna sprawa, MR od nich to nie będzie zakup splitera.to bedzie usługa, za którą trzeba bedzie miesięcznie płacić dodatkowo. więc chyba jest oczywiste,że jak oferują usługę,to ma być ona kompletna i niezawodna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi dekoderami to nie dokońca tak jest. Wiadomo jeśli masz SD a nie chcesz przejść do nc+ to do końca umowypozostajesz z tym co masz.

Natomiast jeżeli przedłużysz z nimi umowe, stajesz się nowym klintem, a więc nieważne czy wymienisz SD na HD, czy ADB n na ADB nc+ to i tak dostaniesz nowy dekoder. Nie ma takiej sytuacji aby platforma się nie przygotowała, ma dosyć dekoderów w zapasie.

 

I mam takie pytanie jak sądzicie czy Boomerang z Cartoon Network ma szansze wejść do nc+, czy z CP mają jakąś umowe z wyłącznością na SAT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...