Jump to content
lukas_k

Sport w polskiej TV

Recommended Posts

Co sądzicie o moim cyklu publikacji "Sport w polskiej TV"? Podoba wam się, macie może jakieś propozycje zmian? Z góry dzięki za każdą wypowiedź ;)

Dla tych, którzy nie są w temacie: na stronie głównej na pomarańczowo wyświetla się "Sport w polskiej TV i data". Cykl ten to wykaz transmisji sportowych, które możemy obejrzeć za pośrednictwem polskich kanałów sportowych lub transmisji, które możemy spotkać na kanałach ogólnych.

Moim zdaniem odwalasz kawał dobrej roboty,wykaz jest przydatny.Nie trzeba nić zmieniać bo jest ok.Powodzenia w dalszej pracy :D

Wykaz bardzo mi się podoba ponieważ nie zawsze mam czas sprawdzić program w tv.Jest bardzo dobrze czytelny i nie trzeba żadnych zmian. :)

Bardzo fajny :D Prawie taki, jaki był na nieistniejącym serwisie tvsportowe.pl ;) Powodzenia i dalszych sukcesów :)

Sport na kanałach FTA przestał mieć znaczenie odkąd wszystko było po prostu kopiowane z Live on Sat...

Trochę odkopuję wątek, ale również chciałbym podziękować za redagowanie tej sekcji na stronie. Dobra robota!

Guest Anonymous

Fajny i bardzo przydatny jest ten cykl, ale wkurza mnie trochę jednostronność autora lukas_k jeśli chodzi o polecane transmisje. Ciągle poleca tylko piłkę i piłkę w nc+ i promuje swoją ulubioną platformę. Nie mówię może o dzisiejszym akurat dniu (choć Puchar Holandii - mecz

półfinałowy: PEC Zwolle - NEC Nijmegen czy też ćwierćfinały turnieju tenisowego w Miami wydają się być ciekawszymi wydarzeniemi niż polecany kolejny, zwyczajny mecz ligowy Realu), ale w weekendy przede wszystkim oprócz kopaniny w nc+ jest masa innego godnego polecenia sportu.

Wywołałeś mnie do tablicy, więc się odniosę:

Polecane wydarzenie to mój czysto subiektywny wybór. Z racji tego, że głównie piłka cieszy się największym zainteresowaniem to też właśnie takie mecze są polecane. Nie moja wina, że najlepszą piłkę ma nc+. Żeby Cię uspokoić: nikt mi za polecanie nie płaci, jeśli uważam, że ciekawsze wydarzenie jest na antenach Polsatu to je wybieram. Powtórzę się jeszcze raz: polecam najciekawsze transmisje z mojego punktu widzenia i nie każdy musi się z tym zgadzać.

Wczoraj wybrany został mecz Realu z Sevillą, ponieważ było duże prawdopodobieństwo niespodzianki i meczu rozst[beep]jącego o mistrzostwie. Każdy kto się skusił i wybrał Primera Division raczej nie żałował ;) Poza tym, śmiesznym byłoby, gdybym polecał mecz dwóch średniaków Eredivisie w Pucharze Holandii, skoro na innej stacji bardzo ważny mecz dla układu tabeli.

Od poniedziałku duża zmiana i jednocześnie nowość w rozpisce ;)

Można wiedzieć konkretnie jakie to nowości ?

Od poniedziałku duża zmiana i jednocześnie nowość w rozpisce ;)

Ja stawiam na to, że będą dodani komentatorzy :).

Może dojdą magazyny sportowe transmitowane na żywo? Choć bardziej sensowne jest, aby pozostać przy samych wydarzeniach i tak jak wyżej kolega pisze, dodać informację o komentatorach.

Nowością, która się w dniu dzisiejszym pojawiła i będzie pojawiać regularnie jest rozpiska komentatorów. Na razie ubogo, bo tylko nc+, ale miejmy nadzieję, że z czasem się rozwiniemy ;)

@lukas_k, zawsze możesz spojrzeć również tutaj: http://www.polsatsport.pl :wink: Z prawej strony, po przesunięciu minimalnie w dół znajdziesz baner z napisem: "Transmisje i komentatorzy", a klikając w niego ujrzysz informacje na ten temat.

To nie wiedziałeś o tym wcześniej?? Jednak i tak lepsza rozpiska sportnaekranie, tam od dawna jest rozpiska komentatorzy TVP,Eurosportu, NC+ i Polsatu także.

Wislok, może i tak, ale przy tym bardzo nieczytelna, przynajmniej w mojej skromnej opinii. Wolę rozpiskę z Satkuriera, zdecydowanie.

Coś się zaczyna, coś się kiedyś kończy. Nie inaczej jest ze Sportem w polskiej TV, który dzisiaj po raz ostatni ukazał się na głównej stronie satkurier.pl. Co prawda ostatni akapit może sugerować żart na Prima Aprilis, ale chciałem zakończyć ten cykl z humorem ;) Dziękuję za te 4,5 roku codziennego odwiedzania, dziękuję tym, którzy poprawiali moje błędy albo dopisywali braki. Mam nadzieję, że dacie sobie teraz jakoś radę bez rozpiski ;)

Skoro i tak współpracujesz(?) z TakSięGra, które raczej rozpiski dostaje od oficjalnych nadawców i się tu reklamujecie na forum to czemu porzucasz projekt? Wrzucaj na stronę główną rozpiski z tamtego serwisu. Zyskacie reklamodawców, a licznik odwiedzin Satkuriera też będzie bił. Do rozpiski dorzucać komentatorów amatorów z TakSięGraFM i szafa gra. Jedni i drudzy mogą na tym zyskać, no chyba, że statystyki odsłon "Sportu w polskiej TV" nie były satysfakcjonujące. Artur na forum bywa, więc z dogadaniem się z Mr. Orbitą problemu by chyba nie było.

Co prawda ostatni akapit może sugerować żart na Prima Aprilis, ale chciałem zakończyć ten cykl z humorem ;)

Rozpiska na stronie jednak sugeruje żart z baletem, tylko po co pisać na forum, o tym, że to nie jest żart :/ Dziwne metody. A problem z odsłonami jest jednak poważny i sama strona Satkuriera raczej na siebie nie zarbia jakoś szczególnie, a utrzymanie serwera kosztuje.

//Celowo nie edytowałem posta usuwając wpis, aby zwrócić uwagę na problem, z którymi borykają się strony internetowe. Biała lista przy AdBlocku naprawdę pomaga.

No proszę, nasz niewinny żart w dzisiejszym Sporcie niektórzy potraktowali serio ;) No cóż, cykl ma się dobrze i nie zapowiada się, żeby w najbliższym czasie został usunięty ;) Moje powyższe pożegnanie było żartem z okazji 1. kwietnia.

Rozpiska świetna. Mam tylko takie pytanie czy jest szansa na rozpiski rownież z DVBT CZ, które można odebrać nawet koło Częstochowy. Niestety, ale "Futbol w TV" nie zawsze pokazuje transmisje z czeskich nadawców. Natomiast wchodzenie na liveonsat jest bezcelowe gdyż prawie wszystko jest tutaj w jednym miejscu. :)

Pozdrawiam.