Skocz do zawartości

Ferguson Ariva 102E


jeneka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie odtwarzania na kompie nagrań dokonywanych na kanałach kodowanych to jest taka możliwość w przypadku wspomnianego tunera, jak i Arivy 150 i 250 Combo, a także 202E, pod warunkiem, że kartę umieścimy w module CAM, a nie w czytniku uniwersalnym tunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może jak ściągniąć liste programów na pamięć usb, poukładać i wgrać ponownie?
Nie potrafię tylko zgrać listy programów z tunera.

Ściągnij sobie program Editor ze strony Fergusona: http://www.ferguson-digital.eu/pl/pobie ... ditor.zip/

W tej paczce, którą ściągniesz, oprócz samego Editora, znajdziesz też instrukcję krok po kroku jak to się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Wgrałem sobie dzisiaj nowy Soft 1.20B6 do Arivy 102e. Mam instalacje H/B +Astra +DISEQc 2/1 Astra na osobnej antenie,H/B na sobnej...Wszystko było ok, po wgraniu tego nowego Softu przestała mi chodzic Astra 19,2.Robiłem reset obiornika, lista kanałów jest nowa, ustawiałem w menu diseQc na wszystkie sposoby i nic, dalej zero sygnału...nie mozliwe ze sie cos przestawiło, albo popsuło bo 20 minut przed zmianą softu (wgrywałem przez siec)-Astra chodziła...

Nie mam jak sprawdzic sygnału z 19,2 bezpośrednio bo antena jest wysoko pod oknem....i tam tez jest DiseQc a do domu idzie juz zsumowany sygnał.

Ustawienia w menu tunera sa ok,sprawdzane kilka razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Mam problem, z którym nie mogę się uporać od jakiegoś czasu. W jaki sposób wyłączyć audiodeskrypcję na Canal+ Sport HD na dekoderze Ferguson Ariva 102E? Podczas oglądania meczu automatycznie włącza się audiodeskrypacja i nie mogę jej zmienić poprzez wybór ścieżki audio. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,mam problem z listą cyfry plus jak zauwazyłem wiekszość na tym forum. po wgraniu nowego oprogramowania kanały są na jakichś kosmicznych pozycjach np tvp1 hd na 689 kanale itd itp , nie moge wyszukać programów poprzez fast scan , gdy próbuje to zrobić wyskakuje mi prawie natychmiast "nie znaleziono kanału" . w czym problem? czy ten nowy soft jest jakiś felerny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elninio1990

Źle Cię zrozumiałem. Na ile prób masz takie zjawisko?...ja sam tego nie mogę potwierdzić. U mnie wszystko ładnie się nagrywa. Po co lista pod C+, jeżeli masz funkcję fast scan. Jeżeli korzystałeś z gotowych list, może to być wytłumaczenie różnego rodzaju dziwnych błedów. Sformatuj dysk, użyj innego nośnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie używałem żadnej gotowej listy, tak jak pisałem już wcześniej mam problem z fast scan gdy próbuje wyszukać poprzez fast scan wyskakuje mi " nie znaleziono kanału" i wtedy automatycznie usuwają mi sie wszystkie kanały i znowu musze wyszukiwać poprzez automatyczne wyszukiwanie . wczesniej nie miałem takiego problemu dlatego też chciałbym powrócić do dawnego softu , chyba że wiesz czym to jest spowodowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...