Skocz do zawartości

Transmisje sportowe PPV


czesiu.miszczu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie płaćcie za walkę Kliczko Adamek. Jeśli lepiej zarabiający Niemcy mogą obejrzeć tą walkę za darmo, to dlaczego my mamy płacić jak za zboże? Apeluję do wszystkich: przełączcie się podczas tej walki na RTL, jeśli boks w ogóle was interesuje. Ale nie dajcie się naciągnąć na kasę. [beep]ość nawet powinna mieć jakieś granice. Tu, mz, cyfra tą granicę przekroczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma życzenie, żeby płacić za coś, co jest darmo - jego sprawa. Niech płaci. Ja jestem przeciw i chcę dać temu wyraz. To znaczy chciałbym swoją opinię zwerbalizować. Ale, że jest to forum o charakterze raczej technicznym, przypominam: walka Kliczko/Adamek będzie dostępna FTA z Astry na kanale RTL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, z Hot Birda już nie? Też jest RTL.Czyżby tu mieli zakodować bo sygnał dochodzi aż do Uralu?

Popieram bojkot. Tylko takie dzialania mogą ich nauczyć rozsądku na przyszłość.

PS. A po ile jest ta walka w Cyfrowym Polsacie? Widziałem dziś taki niewinny uśmieszek Libickiego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze przekaz RTL dla Szwajcarii może być kodowany jak to czasami robią podczas niektórych pozycji programowych.

A po drugie po co bojkotować, kto będzie chciał i tak kupi chociażby dla HDTV czy polskiego komentarza.

RTL na 19,2 to główny dosył i tam on nie był nigdy kodowany nawet podczas transmisji F1.

Więc albo ktoś wykupi sobie usługę PPV albo zainwestuje w drugi konwerter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, z Hot Birda już nie? Też jest RTL.Czyżby tu mieli zakodować bo sygnał dochodzi aż do Uralu?

Popieram bojkot. Tylko takie dzialania mogą ich nauczyć rozsądku na przyszłość.

PS. A po ile jest ta walka w Cyfrowym Polsacie? Widziałem dziś taki niewinny uśmieszek Libickiego :lol:

 

 

Wszędzie tak samo kosztuje(Cyfra ,Toya,Cyfrowy Polsat) 40 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziłoby raczej o to, żeby przemyśleć sprawę - walka jest warta proponowanej ceny, czy też nie. Ja uważam, że nie, nie mam nawet zamiaru tego oglądać. Inna sprawa z fanami boksu Mogą wybierać. Ja jednak wybrałbym RTL, jak go wybieram podczas transmisji F1. Wybaczcie, ale te majaczenia, które można usłyszeć w Polsacie doprowadzają mnie do szału. nie daję rady, któryś wyścig oglądałem na 3 razy, nagranie, bo nie dawałem rady i wyłączałem. W końcu pomogło mi wyłączenie fonii.

 

Sprawa Hot Birda. Czy będzie zakodowany, czy nie Bóg raczy wiedzieć. Może gdzieś w sieci można znaleźć takie info. Dla świętego spokoju warto przełączyć się na Astrę. Jeszce inna rzecz to czy Cyfra nie usunie z listy RTL-u. Jeśli ktoś w tej chwili ma, to może mieć nadal pod warunkiem, że nie zainstaluje żadnej nowej listy i na wszystkie komunikaty dekodera będzie klikał na NIE. Wtedy będzie mieć RTL w czasie walki. Trudna sprawa. Żona, teściowa lub dzieci mogą nas uszczęśliwić na siłę. Ale można z rodziną odbyć poważną rozmowę i jednak wszyscy będą klikać na nie. Teoretycznie wykonalne.

 

@bymlody Drugi konwerter to ja mam już jakieś prawie cztery lata..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisja na UPC, Toya i Cyfrze+ zaczyna sie o godz.21.00 a to oznacza ze bedzie mozna obejrzec 3 walki z gali, w tym jedna to walka wieczoru. Na Cyfrowym Polsacie bedzie mozna zobaczyc albo tez 3 pojedynki albo cala gale, pod warunkiem ze RTL zgodzi sie produkowac sygnal juz od pierwszego pojedynku a nie dopiero od gdz. 21.00.

 

W programie Idman TV na 10 wrzesnia nie ma walki Adamka, jest w tym czasie transmisja meczu ligi hiszpanskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menadżerowie klanu Kliczko się cieszą że tyle szumu się robi wokół tej walki bo to dla nich darmowa reklama.

Tym sposobem tylko powodujecie że chętnych na obejrzenie walki przybywa, kto wiem chodź mam RTL HD to może się skusze na te 40zł w końcu to nie tak wiele jakieś niecałe półtorej godziny mojej pracy.

Jeśli przez te waszą reklamę (pisanie) wielu takich jak ja będzie to usługa PPV zagości na dobre w naszych domach a wtedy będziecie płakać albo płacić heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze przekaz RTL dla Szwajcarii może być kodowany jak w przypadku transmisji Formuły 1.

 

Nie widziałem jeszcze, żeby kodowali F1. Co wyścig oglądam na RTL szwajcarskim "studio" przed i po wyścigu.

 

A po drugie po co bojkotować, kto będzie chciał i tak kupi chociażby dla HDTV czy polskiego komentarza.

 

No z tym polskim komentarzem to tak nie bardzo trafione, bo jak na Polsacie mieliby komentować Kulej z Kostyrą to ja na pewno bym podziękował wyłączeniem dźwięku za taki komentarz.

 

Za całą gale,tak po za tym ciekawe jak będzie z reklamami w PPV.
Za reklamy to chyba nie karzą dopłacać ?

PPV jest po to że jest transmisja bez przerw i reklam :) Przynajmniej w innych krajach bo u nas... to tak jak mam w podpisie ;)

 

Co do samej idei pokazania tej gali widzą w PPV - jestem za. Ale nie za tą cenę! Rozumiem że w USA zapłacą 25$, ale dla nich to jest niewiele. U nas 40zł to jest kwota astronomiczna, zupełnie nieadekwatna do naszej sytuacji ekonomicznej. I można teraz sobie tylko gdybać, ale zapewne tą galę wykupi nie więcej niż 100tys. osób. Ale bardziej stawiam na liczbę coś koło 10tys.

 

Dobrym rozwiązaniem jest zwołać braci, siostry, rodziców, babcie, wujków, kuzynów i wykupić jedno PPV i oglądać wspólnie... i zrzutka na te 40zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragmenty wywiadu z Kathy Duva, szefowa firmy promocyjnej Tomasza Adamka

- Zacznijmy od sportu: Co zobaczą polscy telewidzowie 10 września? I gdzie zobaczą?

Kathy Duva: Najpierw to drugie - na chwilę obecną mamy podpisane kontrakty z siedmioma stacjami, które pokażą w Polsce ten wieczór w systemie pay-per-view. Spodziewam się, że w najbliższych godzinach podpiszemy kontrakty z dodatkowymi dwoma lub trzema stacjami. Każda z nich - taki jest stan na dzisiejszą noc, trzeciego września - rozpocznie transmisję o tej samej godzinie czyli 9 wieczorem. Bezpośrednim realizotorem programu będzie niemiecka RTL co oznacza, że każda ze stacji będzie mogły pokazywać tylko to, co otrzymają w przekazie od RTL. Nie będzie dodatkowych kamer. W Stanach Zjednoczonych, na HBO, na żywo w godzinach po południowych oraz w najlepszym, wieczornym czasie antenowym będzie pokazywana tylko walka Adamek - Kliczko.

- Które walki kibice w Polsce zobaczą na żywo?

KD: Zaczniemy o 9 wieczorem od pojedynku Andrzeja Wawrzyka z Devinem Vargasem, następny wyjdzie na ring Mateusz Masternak z Carlem Davisem. To są pewniaki, a od tego miejsca zaczynają się może nie komplikacje, ale możliwe zmiany. Jeśli dwie pierwsze walki skończą się bardzo szybko, RTL wrzuci w to miejsce, nagrywany wcześniej pojedynek Mariusza Cendrowskiego, a następnie wyjdą na ring Tomek Adamek i Witalij Kliczko. Wszystkie wcześniejsze walki - czyli te rozpoczynające się przed godziną 9 wieczorem - będą dodatkowo nagrywane przez RTL. Powtarzam raz jeszcze - na chwilę obecną, żadna polska stacja z którą podpisaliśmy kontrakt nie ma prawa pokazywać na żywo wcześniejszych pojedynków ze Stadionu Miejskiego.

 

 

- Czy to może się zmienić? Jest jeszcze na to czas, by w Polsce zobaczyć pozostałe walki, jak np. znanego kibicom z pojedynku z Tomkiem Adamkiem w obronie tytułu IBF wagi junior ciężkiej, Johnathona Banksa?

KD: Taka możliwość jeszcze istnieje, ale w chwili obecniej żadna ze stacji, z którą podpisaliśmy kontrakty nie ma takich praw

Zrodlo: ringpolska.pl

 

 

Maja podpisane umowy z 7 operatorami. Cztery sa znane - platformy Cyfra+, Cyfrowy Polsat oraz sieci kablowe UPC i Toya. Trzy pozostale to moga byc Multimedia, Vectra i Inea. Ciekawe kto jeszcze dolaczy.

Im wiecej operatorow bedzie oferowalo PPV, tym wieksza szansa ze RTL bedzie niedostepny z Hot Birda, albo przynajmniej zagluszony przez tych operatorow, zwlaszcza platformy, ktore moga zrobic to bezkarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie może kwestia wykupywania przez ludzi PPV jest nierozwiązana w N, oczywiście chodzi mi o kwestie techniczne (opracowanie jakiegoś systemu etc.). CP oferuje ppv już od dłuższego czasu, więc u nich nie ma z tym problemu. Cyfra to cyfra - stoi za nimi cała masa doświadczenia z PPV z innych krajów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...