Skocz do zawartości

Transmisje sportowe PPV


czesiu.miszczu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na pewno nie zapłacę i powiem szczerze, jak usłyszałem cenę, to sądziłem, że będzie mało chętnych, ale widząc ile osób pyta o możliwość dołączenia opcji w punktach C+ jestem w ciężkim szoku, zresztą cyfra sama przyznaje, że ilość zamówień przekroczyła ich oczekiwania :) Gorzej, że jeśli zarobią na tym (a na to wygląda) to będziemy mieć sporo wydarzeń w PPV i do tego wysoki abonament, ech... Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tak zawsze piszę - jako jedyny obok Ciebie ;)

 

No to szacunek! Jedyny Polak jakiego znam!

 

Mamy z panem Kłyczką jednego znajomego i poprosiłem go o dyskretne wymuszenie komentarza od głównego bohatera co do tej całej sytuacji. No i miał powiedzieć

Я й так навіть тих бабок не понюхаю. {ja i tak nie powącham nawet tego szmalu}

więc jak dla mnie sprawa jest jednoznaczna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dowiedziała się nieoficjalnie redakcja ringpolska.pl, Polacy zamówili już 100 tysięcy transmisji w systemie Pay-Per-View na jutrzejszą walkę XXI wieku pomiędzy mistrzem świata WBC wagi ciężkiej Witalijem Kliczko (42-2, 39 KO) oraz Tomaszem Adamkiem (44-1, 28 KO)

 

:shock: Jesli to prawda to bylby to swietny wynik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dowiedziała się nieoficjalnie redakcja ringpolska.pl, Polacy zamówili już 100 tysięcy transmisji w systemie Pay-Per-View na jutrzejszą walkę XXI wieku pomiędzy mistrzem świata WBC wagi ciężkiej Witalijem Kliczko (42-2, 39 KO) oraz Tomaszem Adamkiem (44-1, 28 KO)

 

:shock: Jesli to prawda to bylby to swietny wynik

 

Czyżby? Dodaj abonentów Cyfrowego Polsatu, Cyfry+ i abonentów sieci kablowych, podziel przez 100 000 i już tak różowo nie będzie :smile: Ile, niecałe 1,7% z możliwych 6 milionów abonentów? (nie wliczając n i małych operatorów kablówki - brak możliwości zamówienia PPV)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I się przeliczą Doktorki K. Żeby mieć te 1,5 mln.€ musiałoby być z 2mln. wykupień - co jest NIEREALNE. Nawet w USA liczba wykupień obecnie rzadko kiedy sięga 800tys. Rekord wykupień jest 2,45mln - co jest rekordem i tylko raz właśnie przekroczona została liczba 2 mln.

 

Jakie 2 mln wykupien? Jesli juz to jedno zero mniej czyli 200 tys. Polsat dawal 250 tys euro za prawa do otwartej telewizji czyli ok 1 mln zlotych. Po sprzedaniu 100 tys PPV juz organizatorzy maja duzo wiecej niz ten 1 mln zlotych (najwieksza czesc PPV trafia do bokserow).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to apel kolegi zakładającego ten temat nie dotarł widzę do wszystkich. Wg danych do jakich dotarł jeden z portali na chwilę obecną jest zamówionych ok. 100 tysięcy :shock: transmisji PPV co można sobie łatwo policzyć już jest ok 4 mln do podziału między Kliczko a Adamek a dzielą się w stosunku 2/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I się przeliczą Doktorki K. Żeby mieć te 1,5 mln.€ musiałoby być z 2mln. wykupień - co jest NIEREALNE. Nawet w USA liczba wykupień obecnie rzadko kiedy sięga 800tys. Rekord wykupień jest 2,45mln - co jest rekordem i tylko raz właśnie przekroczona została liczba 2 mln.

 

Jakie 2 mln wykupien? Jesli juz to jedno zero mniej czyli 200 tys. Polsat dawal 250 tys euro za prawa do otwartej telewizji czyli ok 1 mln zlotych. Po sprzedaniu 100 tys PPV juz organizatorzy maja duzo wiecej niz ten 1 mln zlotych (najwieksza czesc PPV trafia do bokserow).

 

Jedno zero mi się pomyliło. ;)

Cały zysk nie idzie do organizatora. Operatorzy telewizyjni też dostają swój zysk. To nie jest tak, że całe 40zł idzie od razu do K2/Main Events. Po za tym co Ty wyskakujesz z jakimś milionem złotych? :?

 

żeby osiągnęli te 1,5 miliona Euro zysku musieli by sprzedać grubo powyżej 200 tysięcy (w tamtym poście pomyliłem się o jedno zero :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie 1,5 mln Euro? Nikt im nie chcial dac tyle za walke. Polsat dawal max 250 tys euro wiec ok miliona zlotych. Sprzedajac 100 tys PPV Adamek z Kliczko dostana znacznie wiecej niz te 250 tys euro.

 

Wiem ze caly zysk nie idzie do organiztora, napisalem o tym. Klania sie umiejetnosc czytania ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że 100k to nie jest imponujący wynik. Mam nadzieję, że udało mi się wpłynąć na kilka osób i dzięki moim argumentom obejrzą walkę z satysfakcją, gdyż bezpłatnie, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczą na jakiś sympatyczny cel np. kupią dziecku książkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder typu nagra3. Pokazuje S (zakodowany) ale jak wchodzę w OPT(ion) i przełączam rodzaj dźwięku to pojawia się obraz i dźwięk RTL CH - a jak wciskam Exit to znowu to samo (You need Smartcard) i zero obrazu. Jakoś da się oglądać ten RTL z okienkiem opcji - okienko zasłania 60% lewej części ekranu, ale problem leży w dekoderze albo ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czesiu.miszczu Nie wiem, o co ci chodzi...pytam się o RTL Schwieiz bo były kiedyś przypadki kodowania np. wyścigu F1, więc nie wiem skąd Twoje oburzenie. Wyluzuj trochę, a nie siejesz tu propagandę. Kto Cie posłucha i nie wykupi transmisji? Raczej nikt. Wolny kraj i każdy będzie robił co mu się podoba, a nie słuchał Twoich rozkazów: "Nie płaćcie..."

 

A jeśli chodzi o język niemiecki (to nie jest mój pierwszy post) to będę go nazywał jak mi się podoba (wolny kraj), nie szanuję tej narodowości i tego języka. Ja cenię sobię angielski....

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...