Skocz do zawartości

Sprzedaż platformy N coraz bliżej !


janunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja w tym roku miałem zasilić szeregi abonentów "N" platformy, no i niestety muszę poczekać na unormowanie całej sytuacji związanej z N-ką. :>

Teraz jest właśnie najlepszy moment na kupienie abonamentu n-ki, bo z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że jeśli coś Ci nie będzie pasowało to niedługo bez problemu będziesz mógł wypowiedzieć umowę - nie ważne kto kupi n-kę, na pewno pojawią się jakieś zmiany pozwalające na wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowiac ze aktualna promo n "sony" na hollywoda to rewelacja w swietle tego co sama n "sprzedaje" oficjalnie, albo mozesz dostac u konkurencji. Nawet zwykla wielka rewolucja wedlug mnie deklasuje aktualne oferty wszelkiej konkurencji. Osobiscie mam nadzeieje ze nowy wlasciciel pozowli spokojnie dociagnac bez zadnych zmian na aktualnej umowie bo jestem mocno zachwycony kontentem za te 48zl :D Za glupi analog w aster bulilem wiecej i mialem z polowe tych kanalow co teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej abo Wizji chcieli wymieniać na deki C+.

 

Nie chcieli, bo już wtedy nie dało (albo lada miesiąc taka możliwość została zablowowana poprzez wymiany kart na S2) się oglądać wszystkiego z orbity za 0 zł jak to wcześniej miało miejsce, a stare phile z dnia na dzień uzyskiwały nowe możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ci udziałowcy odwalili kichę... ehhh... w takim momencie sprzedaż. Większość moich znajomych ma już dość CP i Cyfry i chcą do N'ki... i pytają co dalej. Ale tego nie wie nikt... Sam też chce przejść ale jak kupi Cyfra faktycznie... to się zrobi TANDETA :/ Nie dziwie sie CP... że oni mocną zaciskają kciuki za Cyfre bo znowu sytuacja im napędzi klientów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko brac n-ke, co tu sie zastanawiac :D W koncu jesli sprzedaz wypal i jakiekolwiek zmiany w ofercie okaza sie gorsze raczej nie powinno byc problemu z zerwaniem umowy bez konsekwencji. Chyba lepsze to niz wziac kolejna umowe u aktualnego operatora ktory nie da raczej furtki przejscia do konkurencji gdy sie temat wyklaruke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jeszcze poczekasz dłuższy czas. Lepiej bierz od razu, nic nie stracisz.
Każdy biznes działa dla zysku i to normalne.Jeżeli C+ to na pewno abo n-ki nie będzie wymieniał ich dekodery na swoje.Podobnie było w wyniku fuzji z Wizją TV.Tu raczej abo Wizji chcieli wymieniać na deki C+.Ale będzie zmuszona dla równości ofert wymienić abo C+ deki SD na HD a to już będzie ich zmartwienie jakie wybiorą.Pozdrowienia

W pełni się zgadzam. Będzie najwyżej simulcrypt i tyle.

 

ALE

Nie wpadajmy w płacze i żałobę. :wink:

Cyfra na pewno nie kupi N.

Na pewno to tylko to ,że któregoś dnia opuścimy ten nasz świat a inne sprawy mogą się wydarzyć lub nie.Polecam dzisiejszy artykuł z ekonomi24

http://www.ekonomia24.pl/artykul/706258 ... i-TVN.html .Po lekturze Twoje na pewno stawiam pod wielkim znakiem zapytania.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też tego nie rozumiem, że niektórzy czekają co się stanie z nką, jak Wam pasuje oferta to ja bierzcie, nie wiem ile, po co i dlaczego tu czekać? Każda zmiana to możliwość wypowiedzenia umowy, więc problemu nie widzę. Pozdrawiam tych co nie biora nki bo jest na sprzedaż, gratuluję logicznego myślenia i umiejętności życia w dzisiejszym świecie :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne źródło:

Zdaniem Erste wśród potencjalnych oferentów są oprócz już wspomnianych firm są też niemiecka RTL Group, Discovery, Bertelsmann, oraz fundusze private equity: BC Partners, CVC, Kohlberg Kravis Roberts & Co. oraz Apax.

 

Czy przypadkiem niemiecka RTL Group nie należy do Bertelsmanna? :wink:

 

Chyba najlepiej stałoby się dla TVNu, gdyby został przejęty właśnie przez Bertelsmanna, bo w sumie RTL od TVNu tak wiele nie różni. Dość podobne programy rozrywkowe, może na RTL jest sport na poważnie (a nie tylko mecze politycy - artyści). Zresztą sami zobaczcie:

http://en.wikipedia.org/wiki/RTL_Televi ... Television

Byłby to dość naturalny krok, patrząc pod względem oferty programowej.

Wszystko pod warunkiem, że będzie to inwestycja na poważnie, a nie taka zabawa jak parę lat temu Murdocha z Pulsem.

 

Co do platformy to mimo bycia abo Cyfry i potencjalnego zgarnięcia praw sportowych i filmowych, nie chciałbym aby Nkę przejęło Vivendi. Gdyby znowu doszło do duetu Polsat i Cyfra (TP póki co na poważnie nie liczę), to pewnie cena za najwyższy pakiet w Cyfrze podjechałaby pod 2 stówki, a wszechobecni naganiacze Cyfry wszędzie trąbiliby, że trzeba się przyzwyczaić bo to normalne ceny i za luksus tylu praw trzeba płacić.. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno to tylko to ,że któregoś dnia opuścimy ten nasz świat a inne sprawy mogą się wydarzyć lub nie.Polecam dzisiejszy artykuł z ekonomi24

http://www.ekonomia24.pl/artykul/706258 ... i-TVN.html .Po lekturze Twoje na pewno stawiam pod wielkim znakiem zapytania.Pozdrowienia

Marku, strofujesz innych w ich poglądach na tę sprawę, a sam nie zachowujesz się lepiej. Wiemy, że jesteś mocno za połączeniem C+ z "n"ką i co chwila podajesz cytaty uwiarygadniające tę tezę, natomiast zupełnym milczeniem pomijasz argumenty innych, czy cytaty artykułów wskazujące, że Vivendi raczej nie kupi "n".

Analitycy giełdowi wielokrotnie (a w ostatnim czasie szczególnie) pokazali, że nie ich analizy mają wiele wspólnego z wróżeniem z fusów, niż z rzeczywistością.

Oczywiście warto ich cytować i dyskutować, ale nie warto brać ich tekstów jako pewnik.

 

Dopóki transakcja się nie zakończy, jeszcze wielu "analityków" i "ekspertów" będzie się na ten temat wypowiadać, bo jest bardzo popularny i można poszpanować wizjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy jak widac ciagnie w swoja strone, z tym ze ma to niewikie znaczenie i wlasnie bardziej przypomina wrozenie z fusow. Inna kwestia kto zdrowo myslacy agitowalyby za przjeciem n-ki przez cyfre, to w kontekscie wiekszosci abonentow bedzie mialo wydzwiek od zlego po tragiczny. Zadowlony moze bedzie tylko odsetek maniakow co to narzekaja ze "musza miec" wieze dekoderow przez parowanie n-ki, im pewnie to wyjdzie na zdrowie i cos zaoszczedza, gorzej bedzie mial raczej ogol, czyli co musza zadowolic sie raczej jednym dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivendi będzie musiało sobie "odbić" ewentualny zakup, a w późniejszym terminie już tylko czerpać zyski z tej transakcji. Bo przecież nie kupuje "zadłużonej platformy wydającej pieniądze zupełnie nieracjonalnie" (niedokładny cytat jednej z decyzyjnych osób w C+) po to, by dobrze zrobić jej abonentom, lecz przede wszystkim po to, by czerpać z tego zyski.

 

A dla większości abonentów każdej z trzech platform byłoby to bardzo złe rozwiązanie (nie mówię tu o małej grupce zapaleńców, którzy nie liczą się z pieniędzmi, zaś liczą na jeszcze lepszą ofertę, by oglądać telewizję 24h/dobę).

Skończą się promocje, rozwój technologiczny (przecież Vivendi po takim zakupie musi "odpocząć", a CP bez stymulacji zajmie się czymś innym).

 

Dlatego też najlepszą opcją jest pozostanie trzech platform na rynku (btw, równie złą opcją jak wykup nki przez C+ byłoby wycofanie się Vivendi z naszego rynku, co niektórzy tu "przewidują")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jedynym zadowolonym z połączenia C+ z n będzie tylko i wyłącznie CP. Pewna grupa abonentów posiada dekodery n i CP i jest to zapewne większa grupa, niż abonentów posiadających jednocześnie C+ i n. Ponieważ fala podwyżek i/lub zmian sprzętowych związanych z ujednoliceniem oferty i bazy sprzętowej spowoduje odpływ "podwójnych" abonentów z n+ i pozostanie wyłącznie w CP. A patrząc na ceny CP - sądzę, iż grupa ta może być dość znaczna, rzędu nawet 100-200 tys. abonentów. Sam zastanawiam się nad zakupem CP, bo w n zbyt mało jest polskiej siatkówki i piłki ręcznej, a Polsat HD nie emituje wszystkiego...

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno to tylko to ,że któregoś dnia opuścimy ten nasz świat a inne sprawy mogą się wydarzyć lub nie.Polecam dzisiejszy artykuł z ekonomi24

http://www.ekonomia24.pl/artykul/706258 ... i-TVN.html .Po lekturze Twoje na pewno stawiam pod wielkim znakiem zapytania.Pozdrowienia

Marku, strofujesz innych w ich poglądach na tę sprawę, a sam nie zachowujesz się lepiej. Wiemy, że jesteś mocno za połączeniem C+ z "n"ką i co chwila podajesz cytaty uwiarygadniające tę tezę, natomiast zupełnym milczeniem pomijasz argumenty innych, czy cytaty artykułów wskazujące, że Vivendi raczej nie kupi "n".

Analitycy giełdowi wielokrotnie (a w ostatnim czasie szczególnie) pokazali, że nie ich analizy mają wiele wspólnego z wróżeniem z fusów, niż z rzeczywistością.

Oczywiście warto ich cytować i dyskutować, ale nie warto brać ich tekstów jako pewnik.

 

Dopóki transakcja się nie zakończy, jeszcze wielu "analityków" i "ekspertów" będzie się na ten temat wypowiadać, bo jest bardzo popularny i można poszpanować wizjami.

Kabiq@Ja nikogo nie strofuje jedynie neguje słowo na pewno kupi/nie kupi ten czy ten.Bo jedyna pewna rzecz której to możemy być pewni to śmierć i tyle.

Ja przychylam się do tezy,że to C+ kupi n-kę,co nie znaczy że tak będzie.Inni sądzą inaczej więc za niedługo okaże się kto miał rację a abo staną przed wyborem co w tej nowej sytuacji zrobić z tym fantem.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że n-kę tak czy inaczej przejmie Vivendi - im bardzo na tym zależy, więc niezależnie od tego czy będą musieli znaleźć partnera w transakcji czy nawet kupić po większej cenie razem z TVN-em to i tak będą chcieli to zrobić. TVN najwyżej odsprzedadzą Time Warnerowi. Chociaż ja myślę że naprawdę lepiej będzie dla wszystkich - zarówno dla abonentów N, Cyfry jak i Cyfrowego Polsatu jeśli N się nie połączy z Cyfrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla większości abonentów każdej z trzech platform byłoby to bardzo złe rozwiązanie (nie mówię tu o małej grupce zapaleńców, którzy nie liczą się z pieniędzmi, zaś liczą na jeszcze lepszą ofertę, by oglądać telewizję 24h/dobę).

Ja nie jestem maniakiem telewizyjnym, ale licze, że dojdzie do przejecia "n" przez Vivendi. Zakładam, że do C+ wskoczyłyby utracone prawa filmowe i upragniona Liga Mistrzów, a to naprawde bardzo wiele. U mnie w domu nie ma wielkiego budżetu i nikt w rodzinie nie ogląda godzinami telewizj, ale chętnie płaciłbym nawet nieco wiekszy abonament na rzecz wspomnianych meczów i filmów.

 

Oby Cyfra wchłoneła N. Nie ważne jakie kanały odpadną,jakie będą promocje,ja mogę płacić więcej ale chcę Ligę Mistrzów w Canal+.Wtedy byłoby wszystko co najlepsze w futbolu razem w pakiecie.

Dokładnie, również filmy, które jeszcze niedawno w każdym miesiący były bardzo dobre i wieczorem zawsze coś na C+ można było obejrzeć, a teraz własciwie nie oglądam filmów na C+, bo straszna lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością muszę stwierdzić że jak C+ przejmie n do ja moja rodzina i dość spore grono przyjaciół będzie musiało cofnąć się do epoki kamienia łupanego i przejść do archaicznego CP. Piszę do z bólem serca......bo nie sądzą by C+ przejęło politykę n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że N-ka się tak nie da choć to prawdopodobieństwo zobaczymy czy kanały od N zostaną w cyfrze w sumie by niemogli wziąść i tak przejąc to niej est umowa na premium będą musieli wsystkie kanały przez najbliższe lata zostać ale wiele zyskają na pojemności chyba że całóść sprzedają inne rece to tego właśnie życze .N-ka to potega i ona nie da tak łatwo ,w sumie głupio by było tak by n-ka stała się cyfrą o tak ,chciałbym aby całaść Time Warner kupił lub inny podmiot niż Vivendi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...