Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie 2012 Londyn w TVP


yogut
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Reprezentacja "Tańca z gwiazdami" wypadła świetnie. Najpierw Jędrzejczak, później Sylwia "Jadę po medal" Gruchała, a dzisiaj Monika Pyrek nie zakwalifikowała się do finału w skoku o tyczce.

 

Sylwia Bogacka czwarta w strzelaniu w trzech pozycjach. Szkoda miejsca, ale przed finałem zajmowała ósmą lokatę, więc i tak zaprezentowała się przyzwoicie. Zofia Klepacka natomiast słabo, spadła na trzecie miejsce po dzisiejszym wyścigu i musi walczyć o utrzymanie tej pozycji.

 

EDIT: Coś się stało i Klepacka wyścig ukończyła dwudziesta druga, w generalce piąta. Te 22 miejsce pewnie odpadnie jako najgorszy wynik, ale zrobiło się nieciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Coś się stało i Klepacka wyścig ukończyła dwudziesta druga, w generalce piąta. Te 22 miejsce pewnie odpadnie jako najgorszy wynik, ale zrobiło się nieciekawie.

Prawdopodobnie dostała karę, ale na razie brak informacji za co. Za 5 min. startuje 7 wyścig z udziałem Miarczyńskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile można to nazwać tańcem,ale było przynajmniej tak luźniej,rozwala mnie sztywność TVP, fajhniem,że Chmara wperowadził trochę takiego luzu:) Jeszczer raz gratki dla TVP za transmisję finału tenisa kobiet:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już był szczyt idiotyzmu, nie można było poczekać kilka minut. Mogli by dawać reklamy trwające jedną - dwie minuty a nie 5-10 minut. Tak samo podczas meczu siatkarzy kilka sekund po zakończeniu seta jest reklama nawet nie poczekają na tabelkę z wynikiem. Może zamiast podawać wyników oglądalności wydarzeń sportowych lepiej podać liczbę widzów studia czy reklam, bo chyba tego jest więcej niż relacji na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przy siatkarzach to jest przegięcie - chyba z 3 razy lecą ci sami sponsorzy i jeszcze autopromocja nowych seriali TVP oraz nagrany Radzio Brzózka zapowiadający kolejne sety. A wczoraj na tenisie Jońca czy Fibak coś mówi a tu sru reklamy w połowie zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo reklam, nie przypominam sobie aby kiedykolwiek wcześniej było ich aż tyle. Czy sety w siatkówce to są osobne widowiska że można je przerywać, czy też transmisje sportowe rządzą się innymi prawami i tv publiczna może je przerywać kiedy chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Marek Rudziński nieźle sie pomylił przy komentowaniu eliminacji biegu na 800 m, najpierw powiedział, ze Sudańczyk Kaki ma rekord życiowy w granicach jednej minuty i 42 sekund, a później stwierdził, ze w tym sezonie zawodnik biegał wolniej od rekordu życiowego i powiedział że biegał poniżej jednej minuty i 40 sekund. To albo duży błąd albo przejęzyczenie, bo jakby Sudańczyk biegał w tych granicach to były fantastyczny rekord świata pobity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Odeta Moro-Figurska po protestach internautów(prawdopodobnie była jakaś akcja na facebooku - nie mam konta, więc nie powiem więcej), co do poziomu wypowiedzi i wiedzy nt. sportu przestała już pełnić funkcję współprowadzącej studio IO. Chmara jest ok, bo sam był sportowcem i zna się na rzeczy, a w dodatku potrafi to przekazać w dość luźny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bardzo cieszą medale które Polacy zdobywają, ciekawy jestem ile jeszcze do zdobycia medali. Mamy na tę chwilę 6 medali, jesze z 6 by się zdało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla medalistów, szczególnie Bonk może się cieszyć, bo nie był naszym kandydatem do medalu przed igrzyskami. Dzisiaj złoto miał zdobyć Marcin Dołęga, bo jakoś dwaj ruscy zachorowali, ale kompletnie się spalił. Widziałem nawet ekipę z Jasiną wysłali do jego rodzinnej miejscowości. Plus dla tvp za komentarz Zielińskiego.

 

Szkoda Prudla i Fijałka, mieli już piłkę meczową, było blisko. Po północy poznamy rywala siatkarzy halowych, którzy nie wiem czy się podniosą, z dwójki Rosja, Brazylia wolałbym, żeby zagrali z brazylijczykami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

o siatkarzach w hali to lepiej już nie wspominać.. brak słów jak skandalicznie zagrali.. zawiedli kibiców bez powodu i tyle... dostaną w du... od Brazylijczyków i do domciu... a Dołęga i Rogowska... no cóż.. tak bywa.. potrzebują teraz wsparcia... im wszyscy chyba współczują.. natomiast na siatkarzy wszyscy są w[beep]eni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...