Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

W programie są najnowsze hity jak np. Pitbull, Rihanna, fun., Jennifer Lopez, Patrcia Kazadi feat. Matt Pokora itp. Cały program jest w HD (teledyski, grafika ekranowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 4fun.TV można się było spodziewać tych gier.

Jak by ktoś zapodał zapy + uchwycił gry sms-owe, to byłbym wdzięczny.

 

Z innej beczki:

Stacja TVN po raz kolejny chce zaserwować wszystkim widzom program kulinarny. Popularność Ugotowanych i Kuchennych rewolucji sprawiła, że już jesienią zobaczymy magazyn Masterchef, którego gospodarzem w USA jest Gordon Ramsay (46 l.).

Kucharze amatorzy będą przez kilka tygodni zmagać się z różnymi kulinarnymi zadaniami. W każdym odcinku odpadnie jedna osoba, a kto zostanie najlepszym szefem kuchni, zadecydują prowadzący program oraz dwójka jurorów. Castingi do nowego show zaczynają się już pod koniec czerwca.

se

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 4fun.TV można się było spodziewać tych gier.

Jak by ktoś zapodał zapy + uchwycił gry sms-owe, to byłbym wdzięczny.

Proszę bardzo. Zapy dostępne na Twoim ulubiony forum @Mocny FULL

http://forum.media2.pl/viewtopic.php?id=6393

 

A o Masterchef Polska serwis tvnfakty.pl informował już 5 czerwca

http://tvnfakty.pl/masterchef_polska_juz_wkrotce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś na ile edycji tego "Mistrza Kuchni" (nie mogą właśnie stosować polskiej nazwy???) "TVN" musiał z góry wykupić licencję, bo jeśli prawdą jest, że licencja na "TZG" była z góry wykupiona na 13 edycji, to pewnie tutaj "BBC" postawiło podobne warunki???

 

Swoją drogą zastanawia mnie od jakiegoś czasu, że taka "BBC" robi biznes wyciągając pieniądze z całego świata i to od telewizji prywatnych za takie programy, a nasza "TVP" jakoś niewiele umie sprzedać zagranice...

 

Z drugiej strony ciekaw jestem czy "BBC" naprawdę sama autorsko wymyśliła te programy, czy też od kogoś kupiła pomysł i za ile :D???

 

Co do serialu "Lekarze", to też jestem zaskoczony, że już chcą robić drugi sezon (serial zapowiada się ciekawie, ale właśnie na razie TYLKO się zapowiada i ciekaw jestem co zrobią, jak jednak będzie "klapa"???).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś na ile edycji tego "Mistrza Kuchni" (nie mogą właśnie stosować polskiej nazwy???) "TVN" musiał z góry wykupić licencję, bo jeśli prawdą jest, że licencja na "TZG" była z góry wykupiona na 13 edycji, to pewnie tutaj "BBC" postawiło podobne warunki???
Co do TzG to to jest kłamstwo. Nie wiem kto to wymyślił. Licencje były wykupywane na 3 edycje. W przypadku "Masterchefa", "Kuchennych Rewolucji", "Ugotowanych", "Miliona w minutę" itp. takiego wymogu nie ma. Takie coś jest tylko na duże show.

 

Edycja: Już widzę, ten news na Satkurierze o rzekomej licencji na 13 edycji. Nie ma to jak powoływać się na SE i Pudelka w takiej sytuacji i ośmieszać serwis niewiarygodnymi informacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do serialu "Lekarze", to też jestem zaskoczony, że już chcą robić drugi sezon (serial zapowiada się ciekawie, ale właśnie na razie TYLKO się zapowiada i ciekaw jestem co zrobią, jak jednak będzie "klapa"???).

Wyemitują tyle razy aż się zwróci. Jak robią z "Regułami gry"? Średnio sprawdziły się w TVN7, to trafiły na antenę główną do primetime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijmy, że w marcu w "Faktach TVN" Katarzyna Kolenda - Zaleska zacytowała następujące słowa jakie padły na jednym ze spotkań obywatelskich:

 

„Eurokomuna, która ma dziś władzę w Polsce, rządzi lękiem! Boimy się latać samolotami, a dziś boimy się również jeździć pociągami. To obecni rządzący nie potrafili zadbać o życie osób, które na trasie Warszawie-Kraków uczestniczyły w katastrofie”.

 

Przypisała je, niezgodnie z prawdą, Janowi Pospieszalskiemu, który mówił tam, ale co innego. W rzeczywistości cytowane słowa wypowiedział Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej".

 

Co ma o sprawie do powiedzenia sama dziennikarka? Ha, jej zdaniem problemu nie ma:

 

W ogóle nie wiem, o co tym panom chodzi. Sakiewicz z Pospieszalskim razem na tym wiecu byli, razem przemawiali. Nagle Pospieszalski zaczął mnie atakować, że on tego nie powiedział. Ale odciął się od tego, on tak nie myśli? To wydumany problem. Znaleźli okazję, żeby zaatakować mnie i "Fakty"

 

- mówi w rozmowie z miesięcznikiem "Press".

 

Prawda, że urocze? Przypisać komuś nie jego zdania, pokazać nieprawdę kilku milionom ludzi, a potem pytać: o co im chodzi?

 

Ale to zdziwienie iż ktoś może protestować przeciw manipulacji to u Kolendy-Zaleskiej chyba już nawyk. Kilka akapitów wcześniej tak opowiada o innej manipulacji - przypisaniu Jarosławowi Kaczyńskiemu słów iż kiedyś rządzić będą Polską "prawdziwi Polacy". Były one wyssane całkowicie z palca. Jednak dziennikarka nie ma z tym problemu:

 

To była idiotyczna sytuacja. W portalu TVN24.pl ukazał się tekst na ten temat. Na jego podstawie zlecono mi zrobienie materiału. Przesłuchałam wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego, które niestety, nie było nagrane w całości.

 

Dalej Kolenda-Zaleska opowiada, że poszła do dziennikarki, która była na miejscu, a ta stwierdziła, że słowa te padły później. Więc je zacytowała, choć, jak sama przyznaje - nie miała na to cienia dowodu. A przecież, o czym reporterka "Faktów" zdaje się zapominać, nie był to po prostu cytat, ale główny element potężnego ataku na Kaczyńskiego jaki z tej okazji TVN urządził.

 

Po pewnym czasie "Fakty" przeprosiły, ale z kwaśną miną, sugerując, że coś było na rzeczy. W końcu na froncie propagandowym nie może być wątpliwości. A jeśli fakty się nie zgadzają, tym gorzej dla faktów...

Jeśli w TVP zwalnia się grafika za pomyłkę z flagą to chyba to samo powinno spotkać Kolendę-Zaleską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Gdyby zawsze w telewizji tak podchodzili do kardynalnych błędów, jak ostatnio TVP, to poziom polskiego dziennikarstwa by się podniósł. Obecnie nawet, jak oglądam serwisy informacyjne na kilku stacjach, to dopiero z internetu lub od osoby, która była blisko jakiegoś wydarzenia dowiaduję się, że tak naprawdę było inaczej, niż to zaprezentowały media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na "Facebook`owym" profilu serwisu "wirtualnemedia" przeczytałem przed chwilą informację, że ten sam człowiek występował w kilku programach "TVN" ("Milion W Minutę", "Surowi Rodzice" i "Ukryta Prawda"). O ile w "Ukrytej Prawdzie" mógł sobie występować jako aktor, to "Milion W Minutę" i "Surowi Rodzice" to miały być podobno programy z tzw. "prawdziwymi ludzmi", a tutaj wychodzi, że było inaczej...

 

Jeśli to prawda, to moim zdaniem "TVN" się skompromitował na całego (zawsze byłem zdania, że "TVN" chce być "świętrzy od papieża" i raczej unika takich kontrowersyjnych akcji, a tutaj taki "news") !

 

Ciekawe co na to ich rzecznik prasowy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN znów odświerzył cykl niedzielnych wieczorów z filmami Juliusza Machulskiego ,szkoda że jak poprzednio skończy się na czterech pozycjach - Vabank I ,Vabank II ,Seksmisja,Vinci :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na "Facebook`owym" profilu serwisu "wirtualnemedia" przeczytałem przed chwilą informację, że ten sam człowiek występował w kilku programach "TVN" ("Milion W Minutę", "Surowi Rodzice" i "Ukryta Prawda"). O ile w "Ukrytej Prawdzie" mógł sobie występować jako aktor, to "Milion W Minutę" i "Surowi Rodzice" to miały być podobno programy z tzw. "prawdziwymi ludzmi", a tutaj wychodzi, że było inaczej...

 

Jeśli to prawda, to moim zdaniem "TVN" się skompromitował na całego (zawsze byłem zdania, że "TVN" chce być "świętrzy od papieża" i raczej unika takich kontrowersyjnych akcji, a tutaj taki "news") !

 

Ciekawe co na to ich rzecznik prasowy???

Podobno uczestnikom "Miliona w minutę" oferują dodatkowo występy w innych programach. A że niektórzy są [beep]i na kasę to się zgadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...