Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A niech pokazują kolędy.

W zeszłym roku Polsat pokazywał wigilijny koncert.

Tam była Beata Kozidrak i sporo innych VIP-ów.

Generalnie, ciekawe jakie filmy puszczą w te święta?

Edytowane przez Barti
Wyrażenia skrótowe piszemy wielkimi literami. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie kojarzę. Jednak już nie przesadzajcie z tym kopiowaniem, idąc tą logiką to i Polsat nie powinien emitować kolęd, bo przecież TVP wcześniej zaczeła to czynić, zresztą jak wiele innych rzeczy, bo istnieje od 1952 r. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kopiowanie? Warto przypomnieć, że TVN pokazywał koncerty kolęd już wiele wcześniej. Już w 2001 roku w Wigilię pokazano premierowy odcinek "Drogi do gwiazd" z udziałem gwiazd, które śpiewają kolędy. Podobny program wyemitowano również w 2002 roku (ale nie pamiętam czy była to powtórka z poprzedniego roku czy nowe wydanie). W 2003 roku pokazano kolejne wydanie - tym razem już pod nazwą "Twoja droga do gwiazd". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kopiowanie? Warto przypomnieć, że TVN pokazywał koncerty kolęd już wiele wcześniej. Już w 2001 roku w Wigilię pokazano premierowy odcinek "Drogi do gwiazd" z udziałem gwiazd, które śpiewają kolędy. Podobny program wyemitowano również w 2002 roku (ale nie pamiętam czy była to powtórka z poprzedniego roku czy nowe wydanie). W 2003 roku pokazano kolejne wydanie - tym razem już pod nazwą "Twoja droga do gwiazd". 

 

 

Specjalny odcinek programu, a specjalny koncert kolęd to nie to samo.

 

@matik

W 2013 był pokazany w Boże Narodzenie o 8:00, a w 2015 w ramówce w święta nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, przecież taka innowacja, jak puszczanie kolęd w Wigilię zasługuje na opatentowanie. Ja czasami nie wierzę, co tu czytam na tym forum. :D

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na ten moment też nic nie wiadomo z Polsatem, ani z TVP. :) Więc trzeba czekać. :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przystankowe. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Serio, a czego się spodziewałeś? [beep]stwo tej stacji sięga zenitu i nie mam na myśli tutaj polityki, tylko te wszystkie paradokumenty i programy typu reality show, jak ten wyżej. Odkąd amerykanie przejęli ich to TVN staje się jeszcze głupszy, a to pewnie nie koniec, bo niedługo doczekamy się "kto zrobi mi dziecko?" albo "kto zrobi laskę Wojewódzkiemu?", czy czegoś podobnego.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mógł, a będzie miał. TVN jest liderem przemycania na nasz rynek nowych rzeczy, przekraczając pewne granice, a inni, w tym Polsat potem to kopiują. 

To nie chodzi o to, że się zgłosili tylko po co się zgłosili. Uczestnictwo w takim programie to pseudo sława, zdjęcia na ściance itp. bzdury, za czym przez pewien czas idzie kasa. A pseudo sława, parcie na szkło dla wielu młodych ludzi jest wartością samą w sobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemycania? Taki jest już rynek, że różni nadawcy kupują licencje na różne formaty. Czy to w Polsce, czy w Czechach, czy w Niemczech, czy we Francji lub Włoszech. Także amerykańskie telewizje kupują licencje, np. z Wielkiej Brytanii czy Holandii. Ale oczywiście to TVN jest tym największym złem, a reszta jest bardzo dobra i święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym TVN pracuje ktoś inteligentny? Po co zostawiać ścieżki dźwiękowe MPEG na kanałach TVN w jakości HD, skoro dekoder obsługujący HD musi też obsługiwać kodek AC3? A druga sprawa, wyłączenie SD - słusznie, popieram, ale po jaką nagłą krew przenosić wszystkie kanały TVN na transponder 11508, którego zasięg w Polsce przy złej pogodzie jest utrudniony? Wszystkie kanały grupy TVN powinny być nadawane w HD na 11393, aby przy złej pogodzie była szansa je odebrać. A resztę kanałów przesunąć na 11508.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...