Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bo ten Projekt Lady to było w jakimś stopniu coś całkiem nowego. Ludzie byli ciekawi, więc oglądali. Wielu się wciągnęło, część nie. Normalne. A programów o domach już trochę było, o ich wygrywaniu także (np. Bitwa o dom, także od TVN-u), więc widocznie taka tematyka części widowni się znudziła po prostu.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo w TVP niczego nigdy nie przesuwano i wszystko było na czas.

Słabe to, bo TVP obecnie kompromituje się co chwila i tego nie ukrywam.

 

Nie rozumiem gdzie tu kompromitacja, to pewnie decyzja biznsowa ze przesuwaja na pozniejszy termin. A co do programu to nie mam złudzeń ze będą tam aktorzy np z Trudnych spraw, Szpitala itd i ze bdzie lecial ze scenariusza. Chyba jestes jakims hejterem tvn. 

W tym,że ten program jeszcze kilka dni temu mocno promowali na swojej antenie. Jak się mówi A to wypada powiedzieć B. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy odcinek spoko :D podejrzewam,że program wygra Pascal ze swoim kolegą,a to dlatego,że jest ogarnięty potrafi czytać mapę,zna języki i dużo podróżuje.Nie wiedziałem,że Michał Żurawski maluje o ile ten obrazek można nazwać malunkiem :P i ten jego wygląd ostatnio go widziałem w....Pitbullu.Odpadnie pewnie Saleta w ogóle on mi tu nie pasuje,ale zauważyłem,że nie chętnie ludzie się zatrzymują na stopa i tekst no money no money.Jak to było ? Żurawski:Nie każdy ma ci*kę i dwa balony hahaha

Edytowane przez kondzik23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85 A masz na to jakieś dowody? Może po prostu nie lubisz takich programów, bo wszystko jest dla ciebie "reżyserowane"? "Azja Express" nawet jeśli jest reżyserowane, to jednak jest naprawdę dobrą pozycją do oglądania dla relaksu po dniu w pracy/szkole ;)

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie oglądałem ''Azja Express'', ale czytając wpisy na Twitterze to była niezła beka, zwłaszcza m.in. z Małgorzaty Rozenek, Radosława Majdana, Przemysława Salety, Izabeli Miko i Hanny Lis. Coś czuje, że ''Azja Express'' to będzie mocny ''hit'' tej jesieni zaraz po ''Agent Gwiazdy''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio emocjonujecie się jakiś durnym reżyserowanym programem, kolejnym zresztą w którym występuje sciankowcy udający wielkie gwiazdy ?

Mnie pasjonuje Azja. A, tego zestawu państw prawie nie znam - byłem tylko w Tajlandii (krótko). Celebryci są mi obojętni, równie dobrze mógłby to być zestaw przypadkowych osób. Trochę dystansu, bez zawiści. :P Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio emocjonujecie się jakiś durnym reżyserowanym programem, kolejnym zresztą w którym występuje sciankowcy udający wielkie gwiazdy ? Gdyby jeszcze tam byli normalni ludzie to przynajmniej byłaby jakaś spontaniczność a tak scenariusz od początku do końca.

Właśnie miałem napisać coś w tym stylu.Zagaszam się z kolegą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie pasjonuje Azja. A, tego zestawu państw prawie nie znam - byłem tylko w Tajlandii (krótko). Celebryci są mi obojętni, równie dobrze mógłby to być zestaw przypadkowych osób. Trochę dystansu, bez zawiści. :P

Niestety nie mam dystansu do sztucznych ludzi którzy dla kasy zrobią wszystko aby być w tv albo ktoś im zrobił zdjęcie. Jest masę ciekawszych programów o Azji gdzie jest pokazywane jak żyją ludzie a nie udawane sytuacje.

 

Ten program to taka parodia trochę podróżniczego wątku Top Gear. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...