Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie stacje wiedzą, że w święta daje się towar przeterminowany, z archiwum. Bo pijani i objedzeni ludzie i tak dużo potem z tego nie pamiętają. A jeśli oglądają to łykną wszystko. 153 powtórkę Kevina, 573 Samych swoich itp. Szkoda stacjom by było marnować premier na taki okres. Ta samo przecież w Sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te bloki reklamowe na TVN robią się już żenujące. To już chyba aktualnie 20 minut reklam. Przełączyłem już na inny kanał i zapomniałem o TVN, wracam a tutaj nadal lecą reklamy :D A potem się dziwią, że im oglądalność spada, ale normalnie człowiek zapomni, że tam coś oglądał :D Łapię się, że mam tak u nich coraz częściej, podobnie wczoraj na filmie o 21.30, po drugiej przerwie normalnie zapomniałem o filmie...i włączyłem na ostatnie 5 min. :D

Edytowane przez Intermario
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Alicja w Krainie Czarów'' jest premierą w TVN. Wcześniej ten film był emitowany w TVP1 z dubbingiem, w którym głosu użyczyli tacy znani Polscy aktorzy jak m.in. Katarzyna Figura, Cezary Pazura, Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Topa, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Małgorzata Braunek, Barbara Wrzesińska czy Franciszek Pieczka.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te bloki reklamowe na TVN robią się już żenujące. To już chyba aktualnie 20 minut reklam. Przełączyłem już na inny kanał i zapomniałem o TVN, wracam a tutaj nadal lecą reklamy :D A potem się dziwią, że im oglądalność spada, ale normalnie człowiek zapomni, że tam coś oglądał :D Łapię się, że mam tak u nich coraz częściej, podobnie wczoraj na filmie o 21.30, po drugiej przerwie normalnie zapomniałem o filmie...i włączyłem na ostatnie 5 min. :D

Tu akurat należy "podziękować" KRRiT, która ograniczyła ilość bloków reklamowych i uzależniła je od długości filmu. Więc stacje dają teraz blok reklamowy - zapowiedź własnych programów - blok reklamowy a całość trwa 15-20 minut. Przykładowo taki AXN nadaje na bodajże czeskiej koncesji i tam bloki reklamowe są częstsze, ale za to krótsze (ok. 5 minut).

 

Ja w sumie i tak wszystko nagrywam i oglądam kiedy chcę więc w dobie dekoderów PVR nawet nie zwracam większej uwagi na reklamy bo je przewijam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN właśnie emituje film Tima Burtona ''Alicja w Krainie Czarów'' z... lektorem, zamiast z dubbingiem.

A potem "Złoty "kompas" i "Tradycyjnie" to samo. Dziś jeszcze premierowo w tej stacji "Śnięty Mikołaj" i "101 dalmatyńczyków", i niemal pewne jest, że oglądać się tego nie będzie dało. Co za [beep]i tam pracują?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale mainstream w tym i TVN na święta mają stare propozycje, kompletnie nic nowego dla widza, który nie ma C+ czy HBO. Jeszcze z 10 lat temu to święta w TV to było święto - same nowości, hity....a aktualnie rok w rok te same filmy....a to dziwne, bo nie ani sportu, ani polityki w TV i przeciętny Kowalski przełączy na film...a tu...no właśnie ;)

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emitowanie premier jest raczej dla nich nieopłacalne, ponieważ widzowie w święta oglądają mniej telewizji, lub wybierają pasujące tematycznie produkcje.

Moim zdaniem saga GW będzie mieć bardzo dobre wyniki oglądalności, ponieważ emisja na kanale otwartym będzie dla wielu widzów jedynym sposobem na przypomnienie lub nawet obejrzenie po raz pierwszy wszystkich części. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puścić nowe filmy, łatwo powiedzieć... to nie jest takie proste. Najpierw trzeba je kupić, a do tego potrzeba pieniędzy. Zresztą, nie ma też pewności czy jeśli w święta puści się coś nowego, to się spodoba. A są takie dni, jak wczoraj, gdzie emisja nowości się w ogóle nie opłaca, bo wszystko rozjeżdża walec zwany Kevin i to on zgarnia większość.

 

Poza tym ludzie są już przyzwyczajeni do tego że w okresie świątecznym zobaczą coś, co już znają.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emitowanie premier jest raczej dla nich nieopłacalne, ponieważ widzowie w święta oglądają mniej telewizji, lub wybierają pasujące tematycznie produkcje.

Moim zdaniem saga GW będzie mieć bardzo dobre wyniki oglądalności, ponieważ emisja na kanale otwartym będzie dla wielu widzów jedynym sposobem na przypomnienie lub nawet obejrzenie po raz pierwszy wszystkich części. 

 

Nieprawda - W święta Bożego Narodzenia 2014 spędziliśmy przed telewizorem 5 godzin i 53 minuty, czyli o 26 minut dłużej niż przed rokiem (2013). Dla porównania średnio w 2014 roku Polak oglądał średnio 4 godziny 20 minut dziennie telewizję (i to było przy nasyceniu imprez sportowych w tym roku)

 

Gdyby Widownia była mała to byłyby nowości, a tak Widz nie ma wyboru ale i tak ogląda powtórki, bo co nimi ma zrobić? 

W tym roku pogoda była łaskawsza stąd pewnie będzie mniejsza Widownia

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN szaleje z tymi onzaczeniami i do 20:00 daje wszędzie 12+. Filmy, ktore były u nich wcześniej lub u konkurencji z onzaczeniem tzw. 0+ lub 7+ są od lat 12, np. Alicja w krainie czarów, Kot w butach, Kung Fu Panda.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...