Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, ale nie, popularność zyskały dopiero jak boom na Pokemony słabł - jeden serial wygenerował zapotrzebowanie na treści, reszta się załapała i podtrzymała hajp ;)

@up, Ciekawe czy wyemitują 4. część, bo należy do Foxa a nie do Disney'a.

W spocie TVN mówili saga nie trylogia Gwiezdnych Wojen wkrótce w TVN. Tak więc wyemitują. Gdyby powiedzieli trylogia to pewnie wiadomo by było że chodzi o nową. A tak puszczą obie

Raczej nie. Spot nie mówił o "całej sadze" ;)

Raczej tak spot mówił Saga Gwiezdnych wojen. Następnym razem słuchaj uważnie kolego.

 

Spot mówi tak

"Niedługo całkiem niedługo w naszej galaktyce... Saga Gwiezdne Wojny wkrótce w TVN." jeśli według AtoMan saga to trylogia to pytań nie mam.

Kto tutaj zdecydował o minusowaniu użytkowników? dostaję złośliwe minusy od użytkownika AtoMan oraz jego kolegów, i mam 36 minusów??? jakim prawem tak można? co jest złego w mojej poprzedniej wypowiedzi że mam aż 4 minusy?

Edytowane przez denispottertvn#256
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Pisałem tylko do czwartej części, prawa do niej należą tylko do Foxa. Pozostałe pięć części części były tworzone przez LucasFilm, a Fox posiadał czasowo tylko prawa do dystrybucji, które traci na rzecz Disney'a.

Edytowane przez Vernon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Pisałem tylko do czwartej części, prawa do niej należą tylko do Foxa. Pozostałe pięć części części były tworzone przez LucasFilm, a Fox posiadał czasowo tylko prawa do dystrybucji, które traci na rzecz Disney'a.

Saga to saga. Będą wszystkie części, Obcy też jest z foxa a TVN ma jedną część, więc różnicy nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątki moga być, ale nie co tydzień, jak mniemam. W końcu pośpiechu nie ma ;)

 

Ciekawe w jakiej kolejności będą to emitować. Czy według roczników czy według tego porządku z dwóch trylogii :)

Raczej według kolejności epizodów. Jedynym wyjątkiem była emisja na Polsacie, ale to było w czasach, gdy mogli wyemitować jedynie pierwszy epizod z nowej trylogii, więc wyemitowali go jako ostatni ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę podam, że II edycję Agenta wygrał będący w latach 2011-2015 ministrem zdrowia Bartosz Arłukowicz. Tak na marginesie podam,że to nie jedyny przypadek z reality show do polityki, gdyż w sejmie zasiadali Janusz Dzięcioł i Sebastian Florek z I edycji Big Brothera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agent to był program, który wtedy rzeczywiście się oglądało. Chociaż nie był oczywiście na żywo, a nagrany kilka miesięcy wcześniej we Włoszech czy Hiszpanii. Na szczęście różne Fakty czy Super Expressy nie podawały wyników przed emisją finału i można było czekać kto wygra. Inaczej było z Milionerami, kiedy wiadomo było, że w emitowanym programie nie wygrano miliona, bo by już kilka dni wcześniej o tym pisały brukowce.

 

Potem były już w TVN tylko programy taneczne, kuchenne, śpiewane, dlatego nie mogłem tam znaleźć w sobotę-niedzielę od lat programu, który bym oglądał. Miszczak robił program chyba wyłącznie pod kobiety, a tak się nie robi ogólnego kanału. Infantylna Rusin mi jednak kompletnie tam nie pasuje. Meller wtedy nie był znany, lepiej się nadawał, nie był tak denerwujący jak dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...